Odběr na HCG, jak to je když nejste plnoletí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lééénuša
Závislačka 2806 příspěvků 08.01.17 09:29
Odber na HCG, jak to je kdyz nejste plnoleti?

Ahoj holky. Potrebuji vedet jak to je kdyz chce jit holcina ktera neni plnoleta na odber na HCG jako samoplatce? Predpokladam ze musi byt pritomen rodic…nebo staci i nekdo s pribuzenstva…te­ta?
A je mozne jit na tento odber v odpolednich hodinach?
Moc diky

Reakce:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19039 příspěvků 08.01.17 09:53

@Lééénuša Já jednou jako samoplátce byla a na věk se mě teda nikdo neptal, jen na jméno, aby mi pak mohli říct výsledky.

Lééénuša
Závislačka 2806 příspěvků 08.01.17 10:09

A bylo vam v te dobe 18?…a rodny cislo jste udavala?…to by asi melo byt…ne?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63271 příspěvků 3 inzeráty 08.01.17 10:23

@Lééénuša Tak u samoplátce rodné číslo nepotřebují…

Lééénuša
Závislačka 2806 příspěvků 08.01.17 10:40

Aha tak diky…

leryl
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 08.01.17 11:10
@j.a.n.i1 píše:
@Lééénuša Tak u samoplátce rodné číslo nepotřebují…

Tak to je nesmysl! Pracuji v laborce a rodné číslo je potřeba vždy, pacient se dle něj zadává do systému a tvoří se mu tak i databáze.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 11:26
@Lééénuša píše:
Ahoj holky. Potrebuji vedet jak to je kdyz chce jit holcina ktera neni plnoleta na odber na HCG jako samoplatce? Predpokladam ze musi byt pritomen rodic…nebo staci i nekdo s pribuzenstva…te­ta?
A je mozne jit na tento odber v odpolednich hodinach?
Moc diky

dela se to rano idealne do 9 ti hodin a u nas vek neresi pred rokem na to byla sousedky dcera bylo ji 17 jen chteli telefon aby ji meli kam dat vedet ;)

Sion
Závislačka 4332 příspěvků 08.01.17 11:27

Jsou i prodejně domácí těhotenské testy z krve. Co zkusit to?
ZAPTM hCG TEST - nyní jen za 150,– Kč

http://www. innovapharma. cz/produkty/te­hotenske-krevni-testy#utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=S01_te­hotensky&utm_con­tent=S01_03_te­hotensky_krev&ut­m_term=tehoten­sky+test+z+krve

Imadu
Povídálka 32 příspěvků 08.01.17 11:35
@JayLee píše:
dela se to rano idealne do 9 ti hodin a u nas vek neresi pred rokem na to byla sousedky dcera bylo ji 17 jen chteli telefon aby ji meli kam dat vedet ;)

Tak ono asi záleží na lidech - pokud vím, tak pořád platí zákon, že lidi do 18-ti let musí chodit k doktorům pouze s doprovodem, nebo s papírem od rodičů. Podle mě je to teda pěkná pakárna :lol:

Ivča86
Echt Kelišová 8593 příspěvků 08.01.17 12:14

Vždy když jsem šla na odběr jsem dávala kartičku pojištovny kvůli rodnému číslu, aby mi pak mohli dát výsledek.. K lékaří se může od 15let bez doprovodu rodičů.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63271 příspěvků 3 inzeráty 08.01.17 12:15
@leryl píše:
Tak to je nesmysl! Pracuji v laborce a rodné číslo je potřeba vždy, pacient se dle něj zadává do systému a tvoří se mu tak i databáze.

Pokud si něco platím, tak mě nezajímá, že si to někdo chce dávat do databáze (platím si to zejména protože nechci, aby se to v ní objevilo)… nepotřebují ho, nikam to nevykazují, tak nevidím důvod proč jim ho k tomu dávat.

Lééénuša
Závislačka 2806 příspěvků 08.01.17 19:43

Diky holky za reakce…

leryl
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 09.01.17 11:04
@j.a.n.i1 píše:
Pokud si něco platím, tak mě nezajímá, že si to někdo chce dávat do databáze (platím si to zejména protože nechci, aby se to v ní objevilo)… nepotřebují ho, nikam to nevykazují, tak nevidím důvod proč jim ho k tomu dávat.

To by mě zajímalo, kde si to necháváte dělat, aniž by to zadávali do počítače a nearchivovali výsledek- to snad je dost na hraně, na vše jsou předpisy.
A databáze slouží k porovnávání výsledků u pacienta v čase.
Pochybuji, že v dnešní době dělají někde samoplátce jen „tak“, aniž by výsledek zanesli do počítače.

vokishka
Extra třída :D 12743 příspěvků 09.01.17 14:29

@leryl vždyť se dělají i anonymní testy na AIDS.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >