Odběr oocytů 26.listopadu ms jen 3 dny má někdo zkušenosti?

Anonymní
19.12.19 12:08

Odběr oocytů 26.listopadu ms jen 3 dny má někdo zkušenosti?

Ahoj holky máte některá zkušenost s otěhotněním po odběru oocytů? Prosím jen ty ženy které mají zkušenosti s tím.
S přítelem by jsme miminko chtěli. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15079
19.12.19 12:40

Byla jsi darovat? Jo, po darování je velká šance. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20467
19.12.19 12:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky máte některá zkušenost s otěhotněním po odběru oocytů? Prosím jen ty ženy které mají zkušenosti s tím.
S přítelem by jsme miminko chtěli. :srdce:

Dotaz nejasný..na co se ptáš??? Zda po odběru, pokud byl sex, můžeš otěhotnět? Ano. Nemusí odebrat všechny nebo menší mohou dorůst a dojde k ovulaci. Jinak nerozumím. Nebo se ptáš na šanci po IVF?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5480
19.12.19 13:38
@Anonymní píše:
S přítelem by jsme miminko chtěli. :srdce:
Šance je skoro nulová protože všechny byt i jen trochu nadějne folikuly odsajou.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20467
19.12.19 15:38

@karkarka není. I v uzavřence, kde jsem byka se to sralo holčině.. a to odsáli 30 folikulů :P žádný neměl zralé vejce. Vybrečala se, doma na to vlítli a ejhle :mrgreen:
Já se ptala při OPU. Pokud jsou folikly špatně dostupné, neodsají je. Proto je zakázán sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5480
19.12.19 18:00

@Liška2014 já pochopila, že byla darovat vajíčka. A ty dárkyne většinou oskubou kompletně. Za ty peníze..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.19 09:48

@Liška2014 @Klopotkova @karkarka ano, byla jsem darovat, ale přítel to nevydržel a stalo se, pokud bych byla těhotná tak bych byla moc ráda, tím že mám nízké hcg potvrzené od dr, tak se mi nějak nechce kupovat zbytečně test. Proto se vás ptám jestli s tím někdo má zkušenosti nemstruace přišla 2.prosince jen tři dny a slabá 23.prosince má přijít další, tak čekám.

• Nahlásit
  • Citovat
20467
20.12.19 10:11
@Anonymní píše:
@Liška2014 @Klopotkova @karkarka ano, byla jsem darovat, ale přítel to nevydržel a stalo se, pokud bych byla těhotná tak bych byla moc ráda, tím že mám nízké hcg potvrzené od dr, tak se mi nějak nechce kupovat zbytečně test. Proto se vás ptám jestli s tím někdo má zkušenosti nemstruace přišla 2.prosince jen tři dny a slabá 23.prosince má přijít další, tak čekám.

Nízké hcg? Kolik?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 03:17

@Liška2014 celkově když jsem čekala svoji 1.dceru tak na ultrazvuk bylo a v krvi hcg nízké :lol: což i gynekoložka nechápala

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.12.19 03:19

Jinak holky ms nepřišla, přidalo se bolení prsou. 6.ledna jdu na utz tak se uvidí :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama