Odběr plodové vody a neschopenka

35
18.5.17 10:45

Odběr plodové vody a neschopenka

Ahoj holky jak je to s chozením do prace po odběrech? Dostává se nějaká neschopenka? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12409
18.5.17 10:48

Po odběru plodovky mi automaticky napsali neschopenku na 14 dní. Sice jsem chtěla jít do práce, protože jsem seděla celý den u počítače, ale ani to mi nedoporučili. Nakonec jsem byla ráda, že jsem doma a v klidu si polehávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
18.5.17 10:55

@Janli děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
18.5.17 11:04

A jak je to s neschopenkou když mám těžší práci a musím tahat různé předměty je gynekolog nějak povinny me vystavit neschopenku? Přítel už nechce abych chodila do prace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2590
18.5.17 11:18
@Verron píše:
A jak je to s neschopenkou když mám těžší práci a musím tahat různé předměty je gynekolog nějak povinny me vystavit neschopenku? Přítel už nechce abych chodila do prace.

Pokud k tomu není zdravotní indikace tak samozřejmě ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1741
18.5.17 11:19

Pokud nemáš zdravotní potíže, tak tě doma lékař nechat nemusí. Pokud děláš práci, která je nevhodná pro těhotné, tak tě musí přeřadit zaměstnavatel na jinou práci a pokud to nelze, tak tě nechat za plný plat doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
18.5.17 11:55

@Adelka951 zdravotní problémy nemám kromě obcasneho ranního zvracení nebo je mi prostě někdy blbe, jen nemám moc vhodnou práci, navíc na směny musím tahat těžší věci a je tam horko a smrad a moc podmínek kse bych mohla pracovat pro me není a doma za peníze me tedy určité nikdo nenechá.. Nechají me dělat práci stejnou jako všechny ostatní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 12:04

Pardon příspěvek se mi nějak vložil do jiné diskuse :oops:

Příspěvek upraven 19.05.17 v 12:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5102
18.5.17 12:06

@Verron S tím si nehraj, plno holek po amniocentéze potratilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1895
18.5.17 12:34
@Verron píše:
@Adelka951 zdravotní problémy nemám kromě obcasneho ranního zvracení nebo je mi prostě někdy blbe, jen nemám moc vhodnou práci, navíc na směny musím tahat těžší věci a je tam horko a smrad a moc podmínek kse bych mohla pracovat pro me není a doma za peníze me tedy určité nikdo nenechá.. Nechají me dělat práci stejnou jako všechny ostatní

na jednu stranu ti rozumím ;) Nechceš se s nimi dohadovat a radši bys byla na neschopence jako vězeň kor teď v létě s max 6 hodinami vycházek, menším platem (cca 70%), i když bys mohla být doma, užívat léta a těhotenství za plný plat.. ;)
NOOO tak na to ti povím, když vysvětlíš situaci svému gynekologovi, nechat doma tě může, ale nemusí.. Je to na něm.. Ale povím ti, mít možnost si dupnout, tak jdu do druhé lepší varianty ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
18.5.17 13:24

@Andrea.Tom Tak ono je jedno jestli budu jako vězeň doma nebo v práci :-D jde o to ze je tam nesnesitelné horko už teď natož v létě dost vysoké normy na kterých musí člověk opravdu hnát, prostě normální práce ve fabrice na směny.. kdybych dělala za počítačem v kanceláři ani bych neuvažovala o neschopence ale tady to vážně není tak jednoduché a s mistrama domluva už vůbec ne podle nich jsem těhotná a ne nemocná a těhotné ženy dělají to samé co ostatní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17580
18.5.17 19:12
@Verron píše:
@Andrea.Tom Tak ono je jedno jestli budu jako vězeň doma nebo v práci :-D jde o to ze je tam nesnesitelné horko už teď natož v létě dost vysoké normy na kterých musí člověk opravdu hnát, prostě normální práce ve fabrice na směny.. kdybych dělala za počítačem v kanceláři ani bych neuvažovala o neschopence ale tady to vážně není tak jednoduché a s mistrama domluva už vůbec ne podle nich jsem těhotná a ne nemocná a těhotné ženy dělají to samé co ostatní.

Zazadej pisemne o prerazeni na praci pro tehotnou vhodnou.
Kdyz ti nic neni, neschopenku dostat fakt nemusis, doktor mozna nebdue chtit lhat. Vyber neni na tobe. Uvazovat o neschopence muzes, ale fakt nerozhodujes o tom, jestli ji dostanes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1895
19.5.17 07:37
@Verron píše:

Ale doma právě nemusíš bý vězeˇ, pokud si dupneš a řekneš, že pro tebe nemají lepší podmínky a místo, tak prostě zůstaneš doma s plnou výplatou s tím, že může jít kam hceš, kdy chceš :D to není to samé, jako vězení v podobě nemocenské :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama