Reklama

Odběry krve a pozdní nevolnost

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denisa.denisa11
Nováček 5 příspěvků 10.10.18 15:54
Odběry krve a pozdní nevolnost

Dobrý den, dnes kolem 10. Hod jsem byla na odberech krve, šlo o více vyšetření, takže mi brali 5 ampulek. Teď po více než 5 hodinách mě trápí nevolnost, slabost atd.. nemluvě o bolestivé ruce po odběru. Je to normální? Když už je to taková doba. Vždy mi brali jen jednu ampuli a byla jsem ok.

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 10.10.18 15:58

Nikdy mi po žádném takovém odběru nic nebylo :think: . Ale můžeš být citlivější, snaž se hodně pít, něco sníst a odpočívat.

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 10.10.18 15:59

Klidně to muze byt tím. Ja byla jednou darovat krev a bylo mi hrozne zle dva dny. Pak uz jsem tam nikdy nebyla. Zkus vyvary si dat

denisa.denisa11
Nováček 5 příspěvků 10.10.18 16:00

@ivašot. Ja se prave najedla hned jak to šlo :D a pak jsem šla na hodinu spat a začalo to.. byl jsem slabší už hned po odberech, to je fakt..

denisa.denisa11
Nováček 5 příspěvků 10.10.18 16:03

@Tichošlápek upřímně bych byla rada, když by to bylo těmi odběry. Brali mi krev na cukrovku, stitnou žlázu, játra, ledviny a minerály. Necítím se pravé poslední dobou vůbec dobře a výsledku se bojím, tak se snažím uklidnit, ze nynější stav je kvůli těm odběrum

Janča209
Kelišová 6505 příspěvků 10.10.18 16:41

@denisa.denisa11 Z 5 zkumavek si myslím, že ti po 5 hodinách už špatně není, je to poměrně malé množství. Spíš bych to přikládala něčemu jinému. Ruka tě samozřejmě bolet může, mohla ti třeba prasknout žíla, třeba jako mě. :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 42627 příspěvků 10.10.18 17:29

Já teď v těhotenství odběry rozdýchávám ještě půl dne. Ale ne že by mi poté bylo fajn a po pár hodinách mě to přepadlo, ale prostě od začátku se dávám dohromady. No vlastně i dřív, pokud mi toho nabrali hodně, mám nízký tlak a motala se mi hlava.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >