Odběry krve a pozdní nevolnost

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
denisa.denisa11
Nováček 5 příspěvků 10.10.18 15:54
Odběry krve a pozdní nevolnost

Dobrý den, dnes kolem 10. Hod jsem byla na odberech krve, šlo o více vyšetření, takže mi brali 5 ampulek. Teď po více než 5 hodinách mě trápí nevolnost, slabost atd.. nemluvě o bolestivé ruce po odběru. Je to normální? Když už je to taková doba. Vždy mi brali jen jednu ampuli a byla jsem ok.

Reakce:
ivašot.
Kelišová 6719 příspěvků 10.10.18 15:58

Nikdy mi po žádném takovém odběru nic nebylo :think: . Ale můžeš být citlivější, snaž se hodně pít, něco sníst a odpočívat.

Tichošlápek
Extra třída :D 10889 příspěvků 10.10.18 15:59

Klidně to muze byt tím. Ja byla jednou darovat krev a bylo mi hrozne zle dva dny. Pak uz jsem tam nikdy nebyla. Zkus vyvary si dat

denisa.denisa11
Nováček 5 příspěvků 10.10.18 16:00

@ivašot. Ja se prave najedla hned jak to šlo :D a pak jsem šla na hodinu spat a začalo to.. byl jsem slabší už hned po odberech, to je fakt..

denisa.denisa11
Nováček 5 příspěvků 10.10.18 16:03

@Tichošlápek upřímně bych byla rada, když by to bylo těmi odběry. Brali mi krev na cukrovku, stitnou žlázu, játra, ledviny a minerály. Necítím se pravé poslední dobou vůbec dobře a výsledku se bojím, tak se snažím uklidnit, ze nynější stav je kvůli těm odběrum

Janča209
Kelišová 7357 příspěvků 10.10.18 16:41

@denisa.denisa11 Z 5 zkumavek si myslím, že ti po 5 hodinách už špatně není, je to poměrně malé množství. Spíš bych to přikládala něčemu jinému. Ruka tě samozřejmě bolet může, mohla ti třeba prasknout žíla, třeba jako mě. :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 43519 příspěvků 10.10.18 17:29

Já teď v těhotenství odběry rozdýchávám ještě půl dne. Ale ne že by mi poté bylo fajn a po pár hodinách mě to přepadlo, ale prostě od začátku se dávám dohromady. No vlastně i dřív, pokud mi toho nabrali hodně, mám nízký tlak a motala se mi hlava.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >