Odběry krve bez doporučení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katerinaaff
Povídálka 49 příspěvků 24.07.19 09:26
Odběry krve bez doporučení?

Ahoj!
Zrovna jsem dobrala draslík co mi předepsali na urgentu v nemocnici, protože jsem tam přijela s bušením a bolestí na hrudi plus jsem nemohla dýchat. Zjistili mi nízkou hladinu draslíku, která může způsobovat arytmii. Brala jsem ho týden 1-0-0. Teď bych potřebovala kontrolní odběry krve ale moje obvodní má zrovna dovolenou. Chtěla jsem se teda zeptat jestli to nejde se nějak někam jinam objednat na odebrání krve? Vím, je to asi blbá otázka ale nemůžu to nikde zjistit..

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 24.07.19 09:34

Jak dlouho má dr dovolenou? Jestli jenom tenhle týden tak bych počkala do pondělí :think: jinak myslím že můžeš jít třeba na spadovou polikliniku jako samoplatce, nebo by tvůj dr měl mít nějaký zaskok, ale nevím jak se bude tvářit, jestli to není úplně akutní :nevim:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 24.07.19 09:35

@katerinaaff pokud nebudeš mít doporučení od doktora, budeš si vyšetření muset zaplatit sama. Nemá tvá doktorka zaskok? Nebo nebude už po víkendu zpět?

histep
Kelišová 5187 příspěvků 24.07.19 09:36

@katerinaaff Jestli nevydržíš počkat na dr., můžeš jít jako samoplátce do kterékoliv laboratoře, bude to stát cca 50 kč.

chs.jasmin
Extra třída :D 10104 příspěvků 24.07.19 10:04

@katerinaaff Jak dlouho má mít tvůj obvodní lekař dovolenou? Pokud je to na více dní, mívají za sebe zastupujícího lékaře, který ti žádanku napíše.

Nell2
Ukecaná baba ;) 2352 příspěvků 24.07.19 13:06

To počká i po dovolene dr.

Váš příspěvek
Reklama