Odborný referent - dozor práce neschopných OSSZ - co to obnáší?

Anonymní
29.2.20 20:30

Odborný referent - dozor práce neschopných OSSZ - co to obnáší?

Ahoj holky. Nepracujete prosím někdo na této pozici? Nebo neznáte někoho, kdo pracuje? Zajímalo by mne, co ta práce obnáší, jak probíhá pohovor, cokoliv… Děkuju moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.2.20 20:33

No jestli se nepletu, tak proste chodis po baracich a kontrolujes prace neschopne jestli dodrzuji rezim vychazek. Velice spatne placena pozice. Ani toho nemusis moc znat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
29.2.20 20:44
@Mysticlipstick píše:
No jestli se nepletu, tak proste chodis po baracich a kontrolujes prace neschopne jestli dodrzuji rezim vychazek. Velice spatne placena pozice. Ani toho nemusis moc znat.

Jn asi to bude kontrolor. Ale zato těch uplatku, co pak dostávají od pacientů, které doma nezastihnou :wink:. Ale těžko říct, zda je to jediná náplň práce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 20:50

Holky, uvádí 7.platová třída. To je kolik? Koukám na net, ale nějak se v tom nevyznám. :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.2.20 21:08

Ahoj, koukla jsem se pro rok 2020 a je to odstupňováno podle praxe, tak nevím jakou praxi Ti můžou započítat. Bez praxe 7.třída začíná na 16 980 hrubého

• Nahlásit
  • Citovat
29.2.20 22:21
@Zuzanec píše:
Jn asi to bude kontrolor. Ale zato těch uplatku, co pak dostávají od pacientů, které doma nezastihnou :wink:. Ale těžko říct, zda je to jediná náplň práce…

No my jednoho takovyho mame ve vzdaleny rodine a ten tedy uplatky nedostava, nenecha se :mrgreen: je prisnej :lol: a myslim si ze je to jejich jedina napln + spojena k tomu administrativa. Taky je to snad 7. platova trida tusim. Takze 00 nic penez a neni treba mit stredni skolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
3.3.20 23:29

@Mysticlipstick no já zase z doslechu vím, že jsou tací i tací. No je to o lidech… V 7.si vydělá kolik 17 tis hrubého??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 07:01
@Zuzanec píše:
@Mysticlipstick no já zase z doslechu vím, že jsou tací i tací. No je to o lidech… V 7.si vydělá kolik 17 tis hrubého??

To kazdopadne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama