Odcestoval, já nemohla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.04.18 00:02
Odcestoval, já nemohla

Ahoj, vím, že tady akorát dostanu vynadáno, ale klidně do mě… Jsem maximálně zahrabaná školou, chybí mi kousek to dotáhnout, zabírá mí veškerý čas. Ale už mi z toho hrabe. Po večerech jsem byla s přítelem, jenže teď odjel. Mohla jsem jet s ním, ale to bych se s ukončením školy mohla rozloučit. Tak jel sám, s částí rodiny navštívit zbytek rodiny. Už je to 8 dní a včera a dnes už se to na mě velmi podepisuje. Celý večer brečím…jsme si psali každou chvíli, nikdy bych neřekla, že mi to bude tak moc chybět. Já vstávám, on jde spát. Přes den nemá moc možnost být online. Mně se ani nechce na nic ptát, vím že se tam má skvěle a já se tu užírám a mám všechny ty stresy. Když si voláme přes webkameru, chce se mi brečet, že tam nejsem s ním, ale naštěstí nic nepoznal… Já vím, že jsou moje problémy trapné, ale je mi tak mizerně, že píšu sem. Štve mě, že mě tu nechal, ikdyž mu setkání s rodinou přeji. Ještě dalších 10 dnů nic, píše mi, jak to rychle utíká, no nepřijde mi. Proč se sakra tak cejtim, proč to do háje nedokážu brát vklidu a radovat se z jeho cesty? Kdybych aspoň mohla vypadnout s kamarády ven, jenže to nejde, musím makat jako fretka a navíc mi došly peníze z minulých prací, tak mám sotva na jídlo. Musim dodělat tu pitomou školu, ikdyž se to může snadno podělat :,( chtěla jsem se vykecat, pálí mě oči a nemůžu usnout… a je mi 26, určitě to tu bude všechny zajímat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Detsa
Kelišová 5918 příspěvků 12.04.18 00:11

Myslím, ze jsi jen vystresovana z toho vseho :hug:. Dej tomu čas a nevzdavej to. Taky mám k ukončení uz blízko, tak vím, co zhruba prožívás.

PeknyVlasy
Kecalka 161 příspěvků 12.04.18 00:12

Taky jsem ve stresu ze školy :hug: Snad nám to všem nakonec vyjde.

Russet
Kelišová 6812 příspěvků 12.04.18 00:49
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že tady akorát dostanu vynadáno, ale klidně do mě… Jsem maximálně zahrabaná školou, chybí mi kousek to dotáhnout, zabírá mí veškerý čas. Ale už mi z toho hrabe. Po večerech jsem byla s přítelem, jenže teď odjel. Mohla jsem jet s ním, ale to bych se s ukončením školy mohla rozloučit. Tak jel sám, s částí rodiny navštívit zbytek rodiny. Už je to 8 dní a včera a dnes už se to na mě velmi podepisuje. Celý večer brečím…jsme si psali každou chvíli, nikdy bych neřekla, že mi to bude tak moc chybět. Já vstávám, on jde spát. Přes den nemá moc možnost být online. Mně se ani nechce na nic ptát, vím že se tam má skvěle a já se tu užírám a mám všechny ty stresy. Když si voláme přes webkameru, chce se mi brečet, že tam nejsem s ním, ale naštěstí nic nepoznal… Já vím, že jsou moje problémy trapné, ale je mi tak mizerně, že píšu sem. Štve mě, že mě tu nechal, ikdyž mu setkání s rodinou přeji. Ještě dalších 10 dnů nic, píše mi, jak to rychle utíká, no nepřijde mi. Proč se sakra tak cejtim, proč to do háje nedokážu brát vklidu a radovat se z jeho cesty? Kdybych aspoň mohla vypadnout s kamarády ven, jenže to nejde, musím makat jako fretka a navíc mi došly peníze z minulých prací, tak mám sotva na jídlo. Musim dodělat tu pitomou školu, ikdyž se to může snadno podělat :,( chtěla jsem se vykecat, pálí mě oči a nemůžu usnout… a je mi 26, určitě to tu bude všechny zajímat.

On se za 10 dní vrátí nebo odjel na delší dobu?

LaraA
Kecalka 430 příspěvků 12.04.18 00:57

Rozhodla ses, tak podle toho žij a nefnukej. Teď se ti to nezdá, ale pár dní bez přítele je jako nic, dokončení školy za to stojí. V 26 už určitě chápeš, že ke třeba naučit se dotahovat věci do konce, i když to zrovna není příjemné :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 12.04.18 01:05

Tak dotahni školu, pak to můžete spolu oslavit. Možná i čas na ostatní lidi večer co máš ve svém okolí a kvůli příteli je zanedbáváš.

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 12.04.18 02:07
@Anonymní píše:
Už je to 8 dní a včera a dnes už se to na mě velmi podepisuje. Celý večer brečím…Ještě dalších 10 dnů nic, píše mi, jak to rychle utíká, no nepřijde mi. Proč se sakra tak cejtim, proč to do háje nedokážu brát vklidu a radovat se z jeho cesty?

Chapu to spravne, ze odjel na celkove 18 dni…??? Ne 180, ne 1800, ale 18 dni!!!

V tom pripade te nehodlam prilis uklidnovat: vypada to, ze jsi pomerne sobecka osoba, ktere sebrali hracku a ona to nedokaze rozchodit.

Jedna ma pribuzna odjela na 1 rok na studia na druhou pulku sveta (!!!). V dobe, kdy neexistoval internet, podotykam, a s pritelem byla ve styku pouze skrz dopisy. Obema bylo, tusim, neco kolem 22-23 let. Ten vztah to prezil. Byli spolu pote asi jeste dva roky po jejim navratu, ale nakonec se tedy stejne rozesli. Ale to s tim nemelo co delat.

stankaSR
Kecalka 409 příspěvků 12.04.18 04:03

Ale veď to nie je navždy. Za chvíľu sa vráti. Školu si robíš pre svoju budúcnosť, cely zvyšok života. Co je oproti tomu pár dní alebo týždňov? Aspoň máš čas porobiť si čo potrebuješ, keby bol priateľ s tebou a venovala by si sa jemu namiesto školy, tak by si mala možno väčší problém. Ono niekedy je toho na človeka veľa. Vyplač sa koľko potrebuješ, to pomáha. :hug: A na takú cestu ešte určite spolu pôjdete a nie raz.

IvaX
Ukecaná baba ;) 1707 příspěvků 12.04.18 04:50

Myslím, že v rámci psychické pohody, by bylo dobré si vyčlenit jeden oddechový večer a vyrazit ven s přáteli se odreagovat. Pak ti bude líp, třeba se dostaví i ten nadhled a beztak se ti pak s vyvětranou hlavou bude i líp učit.

Cuddy
Extra třída :D 14763 příspěvků 12.04.18 05:15

Soustred se na skolu a tes se na pritele. Chapu, ze je ti smutno, ale nenech se tim paralyzovat. Mela jsi duvod nejezdit, tak vyuzij prilezitosti a pohni s tim, s cim potrebujes, to je skola.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 33546 příspěvků 12.04.18 05:50

Ty jsi zamilovana, to je krasne. Me odjet na dovolenou manzel, tak jásám - ten klid, ta samota - mas cas na tu skolu :-) kdyz jsme cetla nadpis, mely jsem dojem, ze odcestoval navzdy :-) Neboj, prezijes a jednou se tomu zasmejes :-)

Verun83
Echt Kelišová 7876 příspěvků 33 inzerátů 12.04.18 06:04

Mne tenkrat pritel odjel na 3m. Krize prisla az posledni mesic. Nebud tak zavisla na druhem cloveku, neni to zdravy, viz tvoje vysilovani po par dnech.

Jana206
Nadpozemská drbna 25895 příspěvků 12.04.18 06:21
@Pudloslava píše:
Ty jsi zamilovana, to je krasne. Me odjet na dovolenou manzel, tak jásám - ten klid, ta samota - mas cas na tu skolu :-) kdyz jsme cetla nadpis, mely jsem dojem, ze odcestoval navzdy :-) Neboj, prezijes a jednou se tomu zasmejes :-)
:lol: :lol: :palec: Myslím, ze to tak cítí každý v dlouhodobém vztahu.

Moje příbuzná odjela dvakrát na půl roku na druhou polovinu planety, vztah to prezil, v létě se budou brát. Asi po 8 letech spolu. Ona si chtela vydelat peníze, pořádně se naucit jazyk, poznat jinou kulturu. On odjet nemohl, protože má práci s vysokym postavením tady.

LaraA
Kecalka 430 příspěvků 12.04.18 07:20
@Cosmopol píše:
Chapu to spravne, ze odjel na celkove 18 dni…??? Ne 180, ne 1800, ale 18 dni!!!

V tom pripade te nehodlam prilis uklidnovat: vypada to, ze jsi pomerne sobecka osoba, ktere sebrali hracku a ona to nedokaze rozchodit.

Jedna ma pribuzna odjela na 1 rok na studia na druhou pulku sveta (!!!). V dobe, kdy neexistoval internet, podotykam, a s pritelem byla ve styku pouze skrz dopisy. Obema bylo, tusim, neco kolem 22-23 let. Ten vztah to prezil. Byli spolu pote asi jeste dva roky po jejim navratu, ale nakonec se tedy stejne rozesli. Ale to s tim nemelo co delat.
:potlesk: :potlesk: přesně napsáno

Agrion
Závislačka 2638 příspěvků 12.04.18 07:25

@Pudloslava To jsme to dopracovaly, ze :lol:? Kdyby chtel chlap odjet pred atestaci aspon na tyden a nejlip i s detma, tak by me ucinil nejstastnejsi na svete :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama