Odcházení tmavé krve po skončení MS - je to normální/běžné?

3445
8.1.21 08:28

Odcházení tmavé krve po skončení MS - je to normální/běžné?

Dobré ráno, mám takový dotaz..
Už nějakou dobu se mi stává, že MS přijde normálně v termínu, trvá 5-6 dní a skončí - tzn. nepotřebuji nic, ani intimku, jen když jdu na wc, mám občas (třeba 1× denně) na papíře hodně tmavou krev, až černou (vím, že tmavá je stará), takže doodchází MS, ale normálně nešpiním. Trvá to třeba i týden po skončení MS, cca do ovulace, pak už vůbec nic, až zase přijde MS v termínu. Řešila jsem s doktorkou, prý neví proč to tak mám a nasadí mi HA jestli chci (nechci). Beru gynex druhý měsíc, mám to ale stále tak..
Děkuji za případné postřehy, hezký den :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.1.21 10:17

Ahoj Mam to taky je to běžne

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 11:38

Ano, mám to taky a pěkně mě to s. éře. Protože je mi nepříjemné souložit když spinim. Takže já si nechám teď napsat antikoncepci.

• Citovat
  • Nahlásit
3445
9.1.21 12:27
Jé, to jsem ráda, že v tom nejsem sama, i když mě to u vás mrzí.. a máte to tak, že přestane červená krev, třeba 2 dny vůbec nic a 3.dem se jdete vyčůrat a papíře tmavě hnědá krev? Omlouvám se za popis..
@Anonymní píše:
Ahoj Mam to taky je to běžne
@Anonymní píše:
Ano, mám to taky a pěkně mě to s. éře. Protože je mi nepříjemné souložit když spinim. Takže já si nechám teď napsat antikoncepci.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 12:44

Jo, mám to tak v podstatě až do ovulace. Když sem byla mladá, tak sem to neměla. Teď je mi 40,dve děti a už pár let to takhle mám.

• Citovat
  • Nahlásit
3445
9.1.21 12:49

Já taky právě do ovulace a pak už nic. Taky až po dětech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 17:56

Taky to tak mivam. Pomuze mi tampon, vsaje to do sebe, takze to pak netrva tak dlouho. HA bych uz nechtela ani za milion.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat