Odcházím těhotná a zklamaná od partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 20:44
Odcházím těhotná a zklamaná od partnera

Dobrý den,
začala bych tím, že jsem většinou anonymní divák různých diskuzi, když je člověk „zoufalý“ a hledá tzv. pomoc. Sama jsem zjistila, že má člověk tak individuální příběhy, že si stejně musí pomoct sám, ale ráda bych i já napsala svůj příběh a ráda bych slyšela váš názor a zkušenost, když jste ještě těhotná a musíte řešit nejen rozchod, ale to o čem žádná nesni ani ve zlém snů a to že „nebudete rodina“
Předem se omlouvám za anonymitu, ale nikdy jsem do podobné diskuze nikdy nenapsala a je to pro mě velmi citlivé. :roll:

Těžko se píše něco takového v krátkosti… ale příběh začíná jedním krásným princem a mnou a láskou 5 let vztahu…
Víte po roce jsme se s partnerem snažili o dítě, oba si ho přejeme celou dobu, přičemž já jako nemocná na gynekologii, 4 laparoskopie, rozsáhlá endometrioza, si ho přeji ještě víc… Díky IVF na první pokus, můžeme jako zázrakem pocítit tu radost a společně vyslovit „čekáme miminko“
nikdy jsem necítila tolik lásky, užíváme společně každého dne… máme společné přátelé, trávíme spolu od volna po lékaře, po návštěvách a dovolených… prostě člověk by se bál nahlas vyslovit „jsem šťastná“ po předchozím vztahu, kdy jsem byla podváděna a milenka přišla s tím, že je těhotná, jsem si dokázala vážit svého partnera na 100%

Rekla bych pohádka…

To že je partner v našem městě „známější“ a ženy jsou stále na blízku, navíc on sám podá vždy pomocnou ruku, protože je vlastně tak božský, mě vždy vnitřně trápilo, on nechapal a já jen tolerovala… ale i přesto všechno by nikdo nepoznal ani já, že máme problém…

Ten problém prisel před Vánoci…

Zjistila jsem že mě přítel podvádí… pohádka konci a má důvěra je opět tu a tam… šok… dno…

Budu sama na všechno.

Období kdy jsme řešili IVF, byl s nějakou dívkou přes noc… s tím že je s přáteli, upozorňuji, nikdy mě na noc neopustil… zrovna v tu chvíli ale ano, mozna omyl? Úlet?

Místo práce, přichází další rande a nakonec mi priznal schůzky 3…

Viděla jsem vše ve zprávách včetně společných fotek…

nevěřím a už vůbec ne, že dle něho si dali jen pusu, které lituje…
máme se rádi, já miluji stále, on lituje, ale pokud tohle zkazí vaše štěstí, co potom může přijít když nebudou dobré dny, vždy uteče se utesovat?!
Nechce nic vysvětlovat, je si přeje mě a miminko doma, ale já už tohle zažívat nechci..

Může být hůř a on může odejít nebo mě v tom nechat, chce mi maximálně pomoct a zajistit bydlení, modlí se denně abych neodchazela, ale musím vám říct, jsem ve 4 měsíci a není den abych byla šťastná za ten zázrak a užívala si to, protože on vše zabil…

a já se ptám, jak to zvládáte sami s miminkem?

Děkuji za přečtení a všem držím palce k tomu lepšímu ????????

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7024 příspěvků 1 inzerát 02.01.19 20:53

No, solidně s tebou mávají hormony, proto jsi tak rozhozená a vše vidíš černé.

Jak se rozhodnout, nevím. Ale jako máma ti můžu říct, že miminko je to nejvíc, co tě může potkat. A i kdybys nakrásně odešla, tak už sama nikdy nebudeš :kytka:

sediza
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 02.01.19 20:55

Gratuluji, ze jste otěhotněla i s endometriózou. Vaše dítě bude Vaší každodenní radostíba štěstím. A také blahopřeji, že jste od něj odešla. Lháť zůstane lhářem a podvodník podvodníkem. Vím, že je to tězké a asi ještě bude, ale udělala jste vše pro to, abyyste si našla někoho, kdo si Vás zaslouží-opustila nevěrníka a já Vám přeji, abyste našla toho pravého!

Uživatel je onlineGabinkaCh
Závislačka 2921 příspěvků 02.01.19 20:57
@P4ja píše:
No, solidně s tebou mávají hormony, proto jsi tak rozhozená a vše vidíš černé.Jak se rozhodnout, nevím. Ale jako máma ti můžu říct, že miminko je to nejvíc, co tě může potkat. A i kdybys nakrásně odešla, tak už sama nikdy nebudeš :kytka:

Ale ono to černé je :think:

Klopotkova
Echt Kelišová 8621 příspěvků 02.01.19 21:00

Hodně sil přeji.

mrav
Generální žvanilka 21391 příspěvků 02.01.19 21:00

Jsi opravdu rozhodnutá, že zůstaneš sama? Zvládnout se to dá a nebudu ti lhát - je to někdy náročné. Asi budeš potřebovat i pomoc rodiny, kterou i já využívám. A to jsem se svou dcerou sám od jejích necelých dvou let.
Pokud ses' tedy rozhodla, přeji ti hodně fyzických, ale i psychických sil. :mavam:

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 2953 příspěvků 02.01.19 21:00

Možná se ri teď zdá, že se ti zhroutil svět. Za pár týdnů se ten malý človíček v tobě začne pohybovat. Ucítíš jeho šimrání, později kopanečky. Zanedlouho ho budeš držet v náručí. Do svých 28 let jsem tvrdila, že nechci děti. Pak jsem změnila názor. Když držím svého syna v náručí, vím, že pro něj bych vybojovala vše na světě a že jen pro něj má smysl žít. Miluji svého manžela, ale nikdy ne tolik, jako své dítě. Navíc, v tvém případě je opravdu darem. Neboj, budeš lvice, jako každá máma a vše zvládneš!! :hug:

terien
Echt Kelišová 8928 příspěvků 02.01.19 21:03

Ty mluvíš o nevěře, on o puse, jak to tedy je? Jestli je tohle jediný problém, který řešíte, dala bych tomu šanci. Za prvé jste rodina, budete mít dítě a musíte oba myslet za vás 3 a ne jen za sebe a za druhé věř tomu nebo ne, ujet může každý. I ten, který tvrdí, že jemu by se to v životě nestalo. A rodina jste právě proto, aby jste drželi při sobě. Teď už to není o tom, jestli se celý život budete vznášet na růžovém obláčku, ale o tom, že problémy musíte překonat a zvládnout. Když s někým žiješ nebo chceš žít 20, 30 a více let, tak se prostě někdy stane že jsi zklamaná, naštvaná, přemýšlíš jak dál,… Ale měli byste zkusit to překonat.

BaMaK
Závislačka 2919 příspěvků 35 inzerátů 02.01.19 21:04

Možná ti krivdim, hormony také dělají své, ale mě celý ten příspěvek přijde zbytečné melodramaticky. Od pohádkového štěstí a prince na bílém koni až k tragédii a padouch i co lže. Život není černobílý. Zkus se zamyslet, jestli jsi v tom kritickém období na tom jeho uletu taky neměla podíl. Určitě není snadné pro nikoho projít si fázi neplodnosti, operaci, ivf… Tím ho neomlouvám, jen říkám, že chyba je vždycky na obou stranách. Buď můžeš odejít zhrzená a předem zamítnout nějakou možnost odpusteni. Nebo připustit, že to taky nemel lehké a odpustit mu úlet, ktery navíc bulvár nejspíš rozmaznul. Clomaji s tebou hormony. Zkus myslet na dítě, třeba se i odstehuj, udělej si prostor, vyčistí si hlavu a uvidíš. Pokud se přiznal, omluvil a lituje toho, pak bys měla zvážit druhou šanci. Každý může na cestě zakopnout, ale rodina je od toho, aby tě podržel. Ne zaslapala do prachu. Dneska si každý vztahy velmi ulehčuje, ale věř mi, šťastná rodina je o komunikaci, kompromisu, odpuštění, loajalite…laska je krásná, ale je až za mnoha jinými hodnotami.

Příspěvek upraven 02.01.19 v 21:07

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7024 příspěvků 1 inzerát 02.01.19 21:05
@GabinkaCh píše:
Ale ono to černé je :think:

To, že se chlap sešel s jinou ženou nebo to, že to udělá znovu atd.? Pochybnosti do budoucnosti? Nvm, ale já tyhle stavy mívala, a to to byly oproti zakladatelce prkotiny. Nvm, prostě si myslím, že je hodně ovlivněná hormony.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 21:05

Chápu, šlápnout podruhé do toho samého je obzvlášť těžké. Je mi tě líto. Pracuji převážně v mužském kolektivu a vím, že oni to berou trochu jinak, často bohužel myslí rozkrokem, i když jsou ve vztahu šťastni a spokojeni… Pro nás ženy je to naprosto nepochopitelné a netolerovatelné.
Na tvém místě bych hned nepálila mosty, ale zamyslela se nad následujícími věc­mi:

• Jak vám to společně funguje jinak? Vztahově, finančně?
  • Přijde ti, že se to stalo fakt takhle s jednou kamarádkou, nebo jsi se o něj bála pravidelně, máš podezření, že podváděl vícekrát za těch pět let?
  • Lituje toho, je ochoten to zase spravit (a případně sekat latinu)?

Já bych to hodně, hodně probrala kolem a kolem, a pokud by toho fakt litoval, snažil se, a poučil se, odpustila bych mu. Když budeš hledat někoho dalšího, stejně se ti může stát něco podobného, a pokud je to jinak pro tebe ten pravý, a teď navíc otec tvého dítěte…

Mám za sebou podobnou zkušenost, jen náš vztah byl o hodně, hodně delší. Dokonce jsem se v tu dobu i pokoušeli o miminko… Bylo to pro mne nepochopitelné. Ale nepřešla jsem to jen tak, docela jsem řádila a chlap si sakra uvědomil, co může ztratit… Teď už je to dlouho za námi, miminko je konečně na cestě, a světe div se, ta úcta mu stále vydržela. Jsem si stoprocentně jistá, že mne teď nepodvádí a stále se moc a moc snaží, náš vztah se dokonce o hodně vylepšil. A při zmínce či vzpomínce se pokřižuje, že takové peklo už nikdy nechce zažít, že mu za to už žádná ženská nestojí :D

Teď jednáš určitě i pod vlivem hormonů, cítíš se ublížená a smutná. To je v pořádku, nech to přebolet a nech si čas na rozmyšlenou, ale asi bych zvážila, zda kvůli jedné chybě vzít dítěti tátu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 21:06

Pro me bohuzel hodne podobne tema kvuli kteremu jsem prave otevrela i emimino.prozivam hodne neco podobneho stim,zeuz mimco teda mame.ja teda po tydenim odchodu se rozhodla pro odpusteni,ale nevim jestli to bylo spravne.kazdou minutu nato myslim,duvera je pryc a obavam se jestli nenavratne :(
Preji hodne sil a spravneho rozhodnuti.

Jedna babička
Závislačka 4221 příspěvků 02.01.19 21:06

Tak prvně zakladatelko moc gratuluji k úspěšnému početí při Tvé diagnóze. A k Tvému příběhu. Nechci se zastávat chlapa, možná hovoří pravdu, možná ne, ale jen co vím z rodinné opakované zkušenosti, že někteří chlapi velmi špatně nesou celý proces IVF. Je to něco, co shazuje jejich „mužkost“, my ženské to vidíme jinak. Oni jsou samci, lovci a jakékoliv odchylky od jejich normálu berou jako ztrátu svého ega. Samozřejmě mu to nedává právo býti nevěrným, ale pusa, objetí, polibek já za nevěru nikterak nepovažuju. S Tebou cloumají hormony a možná vidíš i to, co opravdu není. Zkus si s přítelem promluvit, dejte si konkrétní čas a pak se rozhoduj, co dál. Držím palce, ať je vše dle Tvých představ.

Příspěvek upraven 02.01.19 v 21:09

axelina
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 02.01.19 21:07
@Anonymní píše:
Dobrý den,
začala bych tím, že jsem většinou anonymní divák různých diskuzi, když je člověk „zoufalý“ a hledá tzv. pomoc. Sama jsem zjistila, že má člověk tak individuální příběhy, že si stejně musí pomoct sám, ale ráda bych i já napsala svůj příběh a ráda bych slyšela váš názor a zkušenost, když jste ještě těhotná a musíte řešit nejen rozchod, ale to o čem žádná nesni ani ve zlém snů a to že „nebudete rodina“
Předem se omlouvám za anonymitu, ale nikdy jsem do podobné diskuze nikdy nenapsala a je to pro mě velmi citlivé. :roll:

Těžko se píše něco takového v krátkosti… ale příběh začíná jedním krásným princem a mnou a láskou 5 let vztahu…
Víte po roce jsme se s partnerem snažili o dítě, oba si ho přejeme celou dobu, přičemž já jako nemocná na gynekologii, 4 laparoskopie, rozsáhlá endometrioza, si ho přeji ještě víc… Díky IVF na první pokus, můžeme jako zázrakem pocítit tu radost a společně vyslovit „čekáme miminko“
nikdy jsem necítila tolik lásky, užíváme společně každého dne… máme společné přátelé, trávíme spolu od volna po lékaře, po návštěvách a dovolených… prostě člověk by se bál nahlas vyslovit „jsem šťastná“ po předchozím vztahu, kdy jsem byla podváděna a milenka přišla s tím, že je těhotná, jsem si dokázala vážit svého partnera na 100%

Rekla bych pohádka…

To že je partner v našem městě „známější“ a ženy jsou stále na blízku, navíc on sám podá vždy pomocnou ruku, protože je vlastně tak božský, mě vždy vnitřně trápilo, on nechapal a já jen tolerovala… ale i přesto všechno by nikdo nepoznal ani já, že máme problém…

Ten problém prisel před Vánoci…

Zjistila jsem že mě přítel podvádí… pohádka konci a má důvěra je opět tu a tam… šok… dno…

Budu sama na všechno.

Období kdy jsme řešili IVF, byl s nějakou dívkou přes noc… s tím že je s přáteli, upozorňuji, nikdy mě na noc neopustil… zrovna v tu chvíli ale ano, mozna omyl? Úlet?

Místo práce, přichází další rande a nakonec mi priznal schůzky 3…

Viděla jsem vše ve zprávách včetně společných fotek…

nevěřím a už vůbec ne, že dle něho si dali jen pusu, které lituje…
máme se rádi, já miluji stále, on lituje, ale pokud tohle zkazí vaše štěstí, co potom může přijít když nebudou dobré dny, vždy uteče se utesovat?!
Nechce nic vysvětlovat, je si přeje mě a miminko doma, ale já už tohle zažívat nechci..

Může být hůř a on může odejít nebo mě v tom nechat, chce mi maximálně pomoct a zajistit bydlení, modlí se denně abych neodchazela, ale musím vám říct, jsem ve 4 měsíci a není den abych byla šťastná za ten zázrak a užívala si to, protože on vše zabil…

a já se ptám, jak to zvládáte sami s miminkem?

Děkuji za přečtení a všem držím palce k tomu lepšímu ????????

Atak uletět muže každý… pokud i nadále s tebou být chce tak už si dá majzla… nedělám si iluze že by byl odted věrný až do smrti to určitě neee… ale aspon si dá pozor aby se to neprovalilo :-) pokud jinak vše klapalo a na tu neveru jsi přišlanějak omylem… asi bych se nad tim povznesla… hele nevěrných je někdy 90 % chlapů ..nevěř na pohádky a soustřed se ted na mimino - to ti dá stejne vetsi lasku než chlap!:-)

axelina
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 02.01.19 21:11

@P4ja přesně… od te doby co mám děti mi tyhle stesky přijdou spíše takový pubertální… já mýho chlapa nemiluju a kdyby měl milenku asi by mi to vubec nevadilo asi bych si toho ani nevšimla totiž :-D žiju dvouma dětma naplno a je mi fajn.občas si vzpomenu i na chlapa ale je proste na druhe koleji .

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >