Odchod hlenové zátky a bolesti v zádech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.11.21 06:18

Odchod hlenove zatky a bolesti v zádech p

Ahoj holky, mám takový menší dotaz.☺️ Dnes jsem měla od rana pocit únavy, sem tam mě zaboleli zada, ale cely den sem byla v klidu a spala jsem. Pak okolo 6. hodiny večer to začalo bolet víc, říkala sem si, tak si zkusim dat sprchu a třeba se mi trosku uleví. No jenomže po sprse jsem šla na toaletu vytekl ze mě jakysi výtok narůžovělé barvy a začali mě strašně bolet zada v krizi jako když se vám chce strašně na velkou a nebo mate prujem. No a nemám vůbec stahy jak při MS, jen mě celou noc brutálně boli v krizi cca po 10 minutách tak na 10s a pak to zase odejde. Nespala jsem, jsem nervni, mám už zabaleno kdyby náhodou, ale opravdu mě boli jen ty záda, musím říct ze teda brutálně a na vlozce bylo jenom malinko spineni, ani ne. Jo a ještě sem si šla dat okolo 4 hodiny rano teda vanu s tím ze se to buď rozjede nebo ne, ale teď se mi to zda mírnější. Zada sice boli jako čert, ale už nemám ty navaly křeči po 10 minutách, spis už tak po 15 nebo 20 a mám pocit ze mi malý tlačí strašně na konečnik, pocit ze se mi chce na velkou ale ve skutečnosti to nejde. Snažím se nestresovat, zachovat celkem klid a ležet a odpočívat. Má to někdo stejně, nebo měl? Je to na odjezd do porodnice? : 8o 8o budu rada za jakoukoliv radu, díky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65200
6.11.21 07:09

Křížové bolestí jsou prevít.. jako na dálku ti nikdo neřekne, skoč si k Dr.. pokud máš tlaky na konečník, je to polohou dítěte, může být už hodně dole. Osobně bych zajela do porodnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13902
6.11.21 08:04

Určitě jed! držím pěsti, ať je vše ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.21 10:55
@martina.se píše:
Křížové bolestí jsou prevít.. jako na dálku ti nikdo neřekne, skoč si k Dr.. pokud máš tlaky na konečník, je to polohou dítěte, může být už hodně dole. Osobně bych zajela do porodnice

Dam si ještě vanu, trosku sem spala a je to lepší, když to nepovolí do par hodin sbalim se a jedu, děkuji holky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3937
6.11.21 12:18

Já měla až dokonce porodů jen křížové bolesti. Každopádně bych počkala až budou bolesti pravidelné. Pod 5 minut bych pak jela. Pokud praskne voda, nebo budeš krvácet jeď hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.21 12:27
@Ráďa 25 píše:
Já měla až dokonce porodů jen křížové bolesti. Každopádně bych počkala až budou bolesti pravidelné. Pod 5 minut bych pak jela. Pokud praskne voda, nebo budeš krvácet jeď hned

Ahojky děkuji za odpověď. To víte jsem prvorodicka a nevím co a jak, jsem na to sama, chlapa u sebe nemám ani mít nebudu takže mám strach ikdyz to třeba nic není. Ono je to tezky, člověk plaší a je tisíc názoru a tisíc zkušenosti. Každopádně v noci sem měla šílený bolesti v krizi ale k ránu okolo sesty už mě to dovolilo si lehnout a na chvíli odpočívat, vlastně to dělám do teď, bolest v krizi přijde tak jednou za dvacet minut když změním polohu nebo jsem dlouho v jedné poloze a zatím jen trosku spinim, vzdy jen tak kapka. Jinak si to samozřejmě hlídám a kdyby rupla voda nebo přišli nesnesitelny bolesti což určitě taky poznám, tak jedu hned, tašku mám nachystanou stačí ji jenom popadnout. Doufám ze když mě takhle trápí zada už dva dny, ze mi to malý ulehčí až půjde ven. Ikdyz při mem štěstí tam budu kricet dva dny. Jinak díky za podporu holky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.21 02:48
@martina.se píše:

Cauky, tak to nakonec nebyla hlenova zatka ani tlaky malý na konečnik, ale mám zánět ledvin a proto mě to tak bolelo. A to co ze mě teklo to spineni byl nakonec hnus z ledvin. Mala k tomu strašně tlačí na stěnu a směrem dolu takže mi dr říkala ze to je proste bolestivejsi než klasická kolika protože mi mala k tomu všemu na ten mocak a ledviny ještě tlačí. Takže je to dvakrát horsi. Ja už sem byla zoufalá, říkám to boli už neustále a když změním polohu nebo tak, tak přijde brutální intenzivní bolest která jde opravdu “ jen “ do zad. Tak sem jela. A hle kolika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65200
11.11.21 11:01
@Spagetkaanetka píše:
Cauky, tak to nakonec nebyla hlenova zatka ani tlaky malý na konečnik, ale mám zánět ledvin a proto mě to tak bolelo. A to co ze mě teklo to spineni byl nakonec hnus z ledvin. Mala k tomu strašně tlačí na stěnu a směrem dolu takže mi dr říkala ze to je proste bolestivejsi než klasická kolika protože mi mala k tomu všemu na ten mocak a ledviny ještě tlačí. Takže je to dvakrát horsi. Ja už sem byla zoufalá, říkám to boli už neustále a když změním polohu nebo tak, tak přijde brutální intenzivní bolest která jde opravdu “ jen “ do zad. Tak sem jela. A hle kolika.

No ty bláho..tak ať jsi brzy fit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat