Odchod hlenové zátky - kdy a jak Vám přišel porod?

56
29.11.19 18:35

Odchod hlenové zátky-kdy a jak Vám přišel porod?

Ahoj holky, ve čtvrtek ráno mi začala odcházet hlenová zátka-jsem 39tt (takové kousicky hlenu na toal. papire-byla trochu nazelenala) moc se mi nezdala ta barva tak jsem volala mudr a ta že to být může, pokud nekrvacim, nemám velké bolesti nebo nepraskla voda že mám vyčkávat. Prý se obvykle porod dostaví do 48h, ale nemusí. V noci už jsem měla ms bolesti, ale nepravidelně a vždy mezi tím usla, dnes celý den téměř nic, jen občas píchnuti. Chci se zeptat jak rychle se to rozjelo Vám a jak? Mám už normálně strach ze nepoznám jestli se jedná o kontrakce nebo jen poslicky :( jsem prvorodicka a nerada bych zase plasila… děkuji Vám za názory :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3403
29.11.19 19:15

Rodila jsem asi dva týdny az týden po zatce. Neboj, poznáš že rodiš, to se neda minout ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 19:21

Cca 8 hodin po hlenové zátce mi praskla plodová voda.

• Nahlásit
  • Citovat
101
29.11.19 20:29

No a mě zátka odešla asi před týdnem a něco, teď jsem 40+6 tt i po hamiltonu a pořád nic :D takže na to nespoléhej, uvidíš. Příští týden už mám termín k hospitalizaci, když se to nerozjede. Údajně jsem mladá a zdravá prvorodička, takže je to úplně běžné a hlavně individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
29.11.19 20:32

@Leviatan a jak Vám to začalo? Pravidelne kontrakce nebo voda? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
29.11.19 20:33

@Dandie22 jejda, to mi ani neříkejte. Já už teď sotva lezu :D tak přeji hodně štěstí a hlavně klidný a pohodový porod :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2681
29.11.19 20:55

Mě napřed odtekla plodovka a s ní mi teprve odešla hlenová zátka. A neboj, kontrakce poznáš :lol: já se toho taky bála ale fakt to poznat jde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
29.11.19 21:24

Mě začala odcházet zátka v sobotu, největší kus odešel v neděli, v pondělí ráno mi začaly bolesti, v úterý ráno jsem porodila :-) voda mi nepraskla vůbec, tu mi praskli na porodním sále.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
29.11.19 21:24

@Tinka29 Děkuji, taky tak :D
Malému se ven nějak nechce jinak je vše úplně v pořádku, chodím jen 2× týdne na kontroly do nemocnice, vopruz protože ozvi se natáčí 20 minut + prohlídka, čekání, jízda a člověk má zabitý 2h u doktora. Taky sotva lezu, blbě spím, pak jsou zase dny, kdy je to fajn. Nejhorší je hlavně to čekání a nic nedění se.
Podle lékařů je prý u prvorodiček a zdravých maminek normální těhotenství 41 i 42 TT. Hlavně se nenech unést jako já, že prostě budeš rodit do termínu, aby jsi taky pak nebyla zklamaná. Prostě to přijde jednou určitě. :) Hele mě odešla zátka, mám plná prsa mleziva, tlaky na konečník, průjem, občas i poslíčky, bolesti stydké kosti prostě všechno před porodem, no zkoušela jsem asi taky všechno, maliník, sex, pohyb, Hamilton a pořád nic. Prostě se to nedá odhadnout z ničeho :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
29.11.19 21:28

Do 24h bylo miminko na svete. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
29.11.19 21:51

@Dandie22 noo ty jo tak to je neco :lol: no jenže mě už straší víc jak 2 měsíce předčasným porodem kvůli zkrácenýmu čípku a nakonec se mu ještě nebude chtít ne, to snad ne :) jinak to co popisuješ mám taky, šílený tlaky na spodek, na konečník, na záda..šíleně mě bolí záda, člověk už ani nic neudělá :roll: Občas mám pocit jak kdyby mi už chtěl vystrčit ručku spodkem, jak to tam uuuplne dole dloubá 8o ale zatím pořád 2v1 :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
29.11.19 21:53

Me odchazela zatka asi 2 dny a treti den mi praskla voda. A jak tu nekdo psal, porodni kontrakce opravdu poznas az je budes mit. Ja jsem mela noc pred porodem poslicky po 7 minutach a myslela jsem si, ze to jsou kontrakce..ale ne..az prisly opravdove kontrakce tak jsem poznala svuj omyl :lol: :lol:. Mozna to bylo tim, ze mi to nakonec vyvolavali, ale ja jsem vetsi a hnusnejsi bolest do te doby nezazila. Nastesti si to uz nepamatuju :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
29.11.19 21:53

@juliettee a měla jste kontrakce jako ms bolesti dole, nebo spíš jen bolestivé tvrdnuti? :roll: no já tak nějak pořád doufám že to bude uuuplne jiná bolest než jak mám teď poslicky a hlavně často, třeba po těch 5minutach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
29.11.19 21:56

@Merykara jee takto bych to brala :D aby mi praskla voda. Asi máte pravdu, akorát teď nevím jestli jste mě uklidnila nebo vystrasila :D já si totiž pořád představuju že to přece musí být úplně hnusná a jiná bolest nez doposud posličci :think: takže joo 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2681
29.11.19 22:23

@Tinka29 spíš jako ms bolesti, ale samozřejmě o dost horší. Jinak mě ta bolest střílela i do kyčlí a do kříže, to bylo snad nejhorší :roll: ale nechci tě strašit, každá to má jinak :kytka: kdyžtak tě zachrání epidural jako mě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama