Reklama

Odchod manžela k milence, kdy to přebolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 21:41
Odchod manžela k milence, kdy to přebolí?

Už je to půl roku, co odešel manžel ve 36 letech k dvacetileté milence. Máme dvě děti, holku 10 let a kluka 2 roky. Nějak jsem to zvládala, řekla jsem si, že to za půl roku zhodnotím, jak to vidím. Ale před dvěma týdnama stavěl u nás trampolínu, teď čistil bazén - řekla jsem, ať to udělá pro děcka, všechno přece nebudu dělat já vč. tohoto a tak nějak jak sem chodí a ještě má až sváděcí narážky, ale vždy je milenka na prvním místě - tak mě to vždy hrozně vezme. Čím dýl tady je, tím je to horší. Fakt mě to totálně sebralo. Je to velký manipulátor a neskutečný lhář - on si vlastně vše přibarvuje tak, aby to bylo v barvě jaké potřebuje. Nová milenka i s její rodinou mu to žerou, dělá to velmi přirozeně. Vše vím, že není dobrý, ale měli jsme strašně moc společných zájmů - různé sporty, všude možně jsme jezdili a prostě mě to zase hrozně sebralo, že tady není s dětma každý den večer - děti si to náramně užívají když dojde, ale zase letí za tou děvou. Asi dodělá bazén a musím ho totálně odstřihnout a nevidět, protože to fakt nedávám! Kdy to přebolí?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 05.05.18 21:48
@Anonymní píše:
Už je to půl roku, co odešel manžel ve 36 letech k dvacetileté milence. Máme dvě děti, holku 10 let a kluka 2 roky. Nějak jsem to zvládala, řekla jsem si, že to za půl roku zhodnotím, jak to vidím. Ale před dvěma týdnama stavěl u nás trampolínu, teď čistil bazén - řekla jsem, ať to udělá pro děcka, všechno přece nebudu dělat já vč. tohoto a tak nějak jak sem chodí a ještě má až sváděcí narážky, ale vždy je milenka na prvním místě - tak mě to vždy hrozně vezme. Čím dýl tady je, tím je to horší. Fakt mě to totálně sebralo. Je to velký manipulátor a neskutečný lhář - on si vlastně vše přibarvuje tak, aby to bylo v barvě jaké potřebuje. Nová milenka i s její rodinou mu to žerou, dělá to velmi přirozeně. Vše vím, že není dobrý, ale měli jsme strašně moc společných zájmů - různé sporty, všude možně jsme jezdili a prostě mě to zase hrozně sebralo, že tady není s dětma každý den večer - děti si to náramně užívají když dojde, ale zase letí za tou děvou. Asi dodělá bazén a musím ho totálně odstřihnout a nevidět, protože to fakt nedávám! Kdy to přebolí?

Bud rada! A milence ho prej.Ona to totiz neni zadna vyhra, mit takovyho chlapa.To,ze to nevidej a zerou mu to, te stvat nemusi.Tys to treba na zacatku taky nevidela. Muzes je akorat politovat, ze se nechaj oblbnout.Kdy to preboli ti neporadim.Mate deti a o to je to horsi, protoze se s nim musis vidat. A jestli je to manipulator a lhar jak rikas, tak to zadna laska ani s milenou neni. Zrejme je to jen komedie, kterou tihle borci umi.

sediza
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 05.05.18 21:51

Takovej zmetek jeden by mi mohl políbit… Vykašlete se na lháře a podvodníka a najděte si pořádnýho chlapa, ať se taky trápí pro změnu ex. Až toho pravého najdete, budete si nadávat, že jste promarnila tolik casu a myšlenek s ním, to mi věřte.

nostress
Extra třída :D 13184 příspěvků 05.05.18 21:51
@Anonymní píše:

Co ty víš, třeba už ho milenka tolik nebere. Nechala bych tomu čas, a klidně bych ho občas i zdržela pod nějakou záminkou. Když nic, tak bych dala milence ochutnat její medicínu. ;)

Laureatka
Kecalka 115 příspěvků 05.05.18 21:58
@nostress píše:
Co ty víš, třeba už ho milenka tolik nebere. Nechala bych tomu čas, a klidně bych ho občas i zdržela pod nějakou záminkou. Když nic, tak bych dala milence ochutnat její medicínu. ;)
:palec: Už sem ji poléčila na začátku, ještě se nechal svést dva dny před odchodem, jí jsem to vyklopila, ale on to samozřejmě uhrál - už předem mi tvrdil, že vše zapře :) Až se tomu teď skoro směju, jak je to absurdní… já vím. Ale taky vím, že ty děti nebude nikdy nikdo mít rád jako my dva, ony nebudou s nikým šťastnější, než s náma a když už je máme, tak by jsme se měli podle toho chovat, ale bohužel on zvolil sobeckou cestu. Na druhou stranu, vlastně mě to ani nemůže překvapovat, vše vím, ale stejně to bolí.

Laureatka
Kecalka 115 příspěvků 05.05.18 22:02
@lalalyla píše:
Bud rada! A milence ho prej.Ona to totiz neni zadna vyhra, mit takovyho chlapa.To,ze to nevidej a zerou mu to, te stvat nemusi.Tys to treba na zacatku taky nevidela. Muzes je akorat politovat, ze se nechaj oblbnout.Kdy to preboli ti neporadim.Mate deti a o to je to horsi, protoze se s nim musis vidat. A jestli je to manipulator a lhar jak rikas, tak to zadna laska ani s milenou neni. Zrejme je to jen komedie, kterou tihle borci umi.

Já vím, to je vše pravda, co jste psala, naprosto s tím souhlasím a jsem si toho vědoma, ale už prostě nikdy nebude ta rodina, šťastné děti s oběma rodičema, navíc my jsme byli opravdu akční. Tak nějak mám pocit, že každý chlap je nějak trefený, takže lepší jejich otec se společnými zájmy, než někdo jiný. Ale je fakt, že tam u něj je hodně „ale“.

cecetka
Kelišová 7214 příspěvků 05.05.18 22:03

@Laureatka Bude to bolet hodne dlouho, mozna i cely zivot. Bohuzel :?

Origamia
Kecalka 121 příspěvků 05.05.18 22:05

Je mi tě tak líto :hug: Přebolí to až ho odstrihneš, je to h…l jen si u tebe drží zadní vrátka a dává ti naději. To jako opravdu jdou zmanipulovat rodiče od mileny, ikdyž vědí, že máte teprve dvouleté dítě 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 22:13

@Laureatka mě trvalo asi 2 roky než jsem se z toho dostala.mela jsem i přítele, ale nebyli to ono.
A jak píšeš, nikdo deti nebude milovat tak, jako rodiče a děti to prostě poznamená na celý život.
Dnes jsou to 3 roky a něco, co šel za hlasem svého srdce a mě to je stále strašně líto.
Ne nechtela5bych ho zpět, po tom všem by to nešlo. Ale líto mi to je
 111

Laureatka
Kecalka 115 příspěvků 05.05.18 22:15
@Origamia píše:
Je mi tě tak líto :hug: Přebolí to až ho odstrihneš, je to h…l jen si u tebe drží zadní vrátka a dává ti naději. To jako opravdu jdou zmanipulovat rodiče od mileny, ikdyž vědí, že máte teprve dvouleté dítě 8o

Jo, on je v tom fakt mistr, prostě potřebuje vypadat jako pan dokonalý, ale to on rozhodně není. Její matka byla nejdřív stráášně moc proti, ale teď mu zobe z ruky… vím to. Ale to je vlastně jedno… přiznávám, jsem ve fázi, kdy mě štve a bolí vše. Prostě odstřihnout a neřešit, tak jak jsem to dělala celou zimu. S dětma jsme pořád jezdili na hory, občas já sama. Teď jezdíme na kole, aquapark, prostě to držím sama. Jen teď mám tu bolestivou krizi.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 05.05.18 22:17
@Laureatka píše:
Jo, on je v tom fakt mistr, prostě potřebuje vypadat jako pan dokonalý, ale to on rozhodně není. Její matka byla nejdřív stráášně moc proti, ale teď mu zobe z ruky… vím to. Ale to je vlastně jedno… přiznávám, jsem ve fázi, kdy mě štve a bolí vše. Prostě odstřihnout a neřešit, tak jak jsem to dělala celou zimu. S dětma jsme pořád jezdili na hory, občas já sama. Teď jezdíme na kole, aquapark, prostě to držím sama. Jen teď mám tu bolestivou krizi.

Milenu a jeji rodinu se snaz neresit vubec a nezas*rat si tim hlavu.Fakt se neboj, ze pravda nevyjde na jevo. Zadny manipulator a lhar se nedokaze pretvarovat do nekonecna.On se ukaze i pred nima v pravym svetle.

Laureatka
Kecalka 115 příspěvků 05.05.18 22:18
@Anonymní píše:
@Laureatka mě trvalo asi 2 roky než jsem se z toho dostala.mela jsem i přítele, ale nebyli to ono.
A jak píšeš, nikdo deti nebude milovat tak, jako rodiče a děti to prostě poznamená na celý život.
Dnes jsou to 3 roky a něco, co šel za hlasem svého srdce a mě to je stále strašně líto.
Ne nechtela5bych ho zpět, po tom všem by to nešlo. Ale líto mi to je
111

Jo přesně vím, že to tak bude. A jsi sama? Docela mě to děsí, že by to tak mělo být i za 3 roky. Já jsem si řekla, že prostě si udělám jinou formu svojí šťastné rodiny. Nechci se v tom rýpat (teď mi to zrovna nejde), nechci se sebelitovat, tomu jsem se celkem zvládla vyhnout. Prostě sem nemůže chodit, to je jasné.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 22:21

@Laureatka teď ano. Přítele jsem měla asi 8 měsíců.
A když přijde k vám, jdi pryč. Tak jsem to dělala já. Ke kamarádce, k mamce nebo jsem si šla courat po obchodě
 111

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 22:25

Neboj, přebolí, bude se Ti to zdát pekelně dlouho, ale jednoho dne se probudíš a něco ;) bude jinak. U nás to bylo po 12 letech, mně bylo skoro 40 malé dítě, hypotéka, doslove den ze dne.
Co mě strašně moc pomohlo - nenech se tím časem vláčet, snaž se sama konat.
Dnes je mi o pár let více, jsem :srdce:, mám další dítě. S ex jsme v pohodě, ale zase ne tak, jak by on chtěl :lol: (narážím na Tvou zmínku :lol: :kytka: o něčem navíc)
A ještě něco - vím, že tomu teď neuvěříš, bude to hodně těžké, ale bude to zkušenost k nezaplacení.
Anonymní AB

Laureatka
Kecalka 115 příspěvků 05.05.18 22:33
@Anonymní píše:
Neboj, přebolí, bude se Ti to zdát pekelně dlouho, ale jednoho dne se probudíš a něco ;) bude jinak. U nás to bylo po 12 letech, mně bylo skoro 40 malé dítě, hypotéka, doslove den ze dne.
Co mě strašně moc pomohlo - nenech se tím časem vláčet, snaž se sama konat.
Dnes je mi o pár let více, jsem :srdce:, mám další dítě. S ex jsme v pohodě, ale zase ne tak, jak by on chtěl :lol: (narážím na Tvou zmínku :lol: :kytka: o něčem navíc)
A ještě něco - vím, že tomu teď neuvěříš, bude to hodně těžké, ale bude to zkušenost k nezaplacení.
Anonymní AB

Děkuji :kytka: Prostě jsem s tím nepočítala, co chtěl, malé dítě, budování nového domu + nová hypotéka, starala jsem se o vše a ještě jsem musela vše mimo hypo a inkasa platit - dodnes mi předhazuje, že platil celé bydlení :mrgreen: co bych víc chtěla :mrgreen: že já zaplatila za měsíc mnohem víc, to už ho nezajímalo. Takže jsem musela pracovat každou volnou vteřinu, takže jsem fakt neměla na to se jemu a našemu vztahu věnovat. Njn, tož tak.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >