Odchod manžela od rodiny po domluvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 20:55
odchod manžela od rodiny po domluvě

Ahoj holky potřebuji nějaké rady od žen, které si tímto také prošly. S manželem po roce a pul neustálých hádek, nerozumění si, nadávek, urážek, jsem se domluvili že odejde. Nevíme, zda na čas, nebo napořád, To snad ukáže čas, Jenomže nevím, jak se mám chovat, volat mu? Starat se, co právě dělá, co dělal přes den? On to má jednoduché, jsem doma s dětmi, navíc ted budu dva týdny doma anikam se nedostanu, protože dcera má neštovice. On má zítra den volna, chodí do práce, má koníčky a mne strašně užírá, že o něm nic nevím. Odešel dnes, od Rána jsem vymalovala balkon, dětský pokoj, uklidila, a když si sednu, začnu přemýšlet co právě dělá. Ale nechci zase aby si zase myslel, že to bez něj nedám, nebo, že ho chci kontrolovat. Je to na palici. Strašně mě to ubíjí, Pořád ho miluji, on tvrdí, že za tu dobu hádek a neshod už v sobě nedokáže najít špetku citu… Strašně jsme se odcizili, je trošku cholerik, nestále mne komandoval a já to už nedala, mám ID 2. stupně na duševní poruchu a od na to prostě nebral ohled. Co dál, holky zlaté, poraďte prosím. Alča

Reakce:
Celia
Kecalka 319 příspěvků 30.04.19 21:14

Alenko, ne, teď ho určitě nekontaktuj. Opravdu to nepovede k ničemu dobrému. Předpokládám, že dříve nebo později se stejně budete muset spojit ohledně dětí. Očekávala bych, že by se ozvat měl sám a zajímat se, jak to doma s dětmi jde, co dcerka a neštovice apod. nebo přijet. Vydrž to, opravdu. Chce to čas.
Nemůžu si pomoct, ale působí to na mě dojmem (a dost možná se pletu), že na něm citově visíš, doma dřeš a on je ten co si dělá co chce, má koníčky a neváží si tě..Vážně chceš být ve vztahu, kde se k tobě partner chová bezohledně??

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21111 příspěvků 30.04.19 21:15

No doufám, že si budete střídat i děti, ne? Aby potom mohl on přemýšlet co děláš :mrgreen:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 30.04.19 21:19

Nekomunikuj, pockej az se ozve sam, treba kvuli detem, ze si je na par dni vezme. Zkrz nic jinyho bych s nim ani nekomunikovala. Jsi nemocna a jemu to bylo ukradeny? Dost hnusny. Po case ti bude lip. Bala bych se dat vztah znovu dohromady, aby ti pak nebylo jeste hur.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 30.04.19 21:29

Jsem stejného názoru nekontaktuj ho bud se ozve sám nebo ne.Asi si tě opravdu neváží.

Jana525
Kelišová 5629 příspěvků 30.04.19 21:36

Dela to na me stejny dojem jako na @Celia .
Taky doufam, ze si bude brat deti a ty vyuzijes cas pro svuj relax a praci sama na sobe.

harpyje
Extra třída :D 10721 příspěvků 30.04.19 21:44

Nechápu. Vy jste se dohodli, že ty budeš komplet pečovat o děti a on se „jen“ odstěhoval? 8o

to prostě nedává smysl. :nevim:

35ja
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 30.04.19 23:04

Holky ti to píšou moc hezky, souhlasím s jejich názorem…Je to opravdu rozumné :kytka:

Anka1313
Závislačka 3259 příspěvků 01.05.19 08:47

No já doufám, že se během těch dvou týdnů ozve sám, abyste se domluvili ohledně dcery. Pokud ne, tak bych ho po jejim uzdravení kontaktovala jen abych mu suše oznámila, že teď je na čas řada s péčí o dceru na něm a „volno“ od povinností si zas pro změnu vybereš Ty.

terien
Extra třída :D 11659 příspěvků 01.05.19 08:55

Ne, nevolala bych mu. A už vůbec ne, abych se ho ptala, jak se má, to by to odloučení ani nemělo smysl. Využij ten čas pro sebe, odpočiň si, hlavně psychicky a nech čas pracovat za vás ;)

Sany80s
Kelišová 7355 příspěvků 01.05.19 09:06

No nevolala bych, ale přijde mi teda dost divné, že jste se domluvili a on se odstěhoval bez jakýchkoli povinností péče o děti.
To mu to teda hodně ulehčuješ.

pionyrka
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 01.05.19 11:38

Já bych chtěla aby si k sobě bral pravidelně děti, aby to pak nedopadlo, že ty zůstaneš jen u dětí a on si najde nový vztah

MissDixi
Stálice 88 příspěvků 01.05.19 12:50

Alčo, to, že jste se předem nedohodli na péči o děti, je chyba. Na tebe padly všechny starosti a veškerá zodpovědnost za děti a on si teď může vést klidný a pohodlný život. První bych mu taky nevolala, ale až se ozve, vyřešte si spolu péči o děti. To, že se odstěhoval, ještě neznamená, že přestal být otcem, tak by se podle toho měl taky chovat.

Mart81
Kelišová 5178 příspěvků 01.05.19 15:08

Zakladatelko jakou máte domluvu ohledně toho, jak často si bude brát děti? Co jste po něm chtěla vy nebo co vidíte jako ideální a co na to říkal on?

Má si kam brát děti k sobě nebo šel do nějakého mrňavého podnájmu, případně k rodičům?

Váš příspěvek
Reklama