Odchod na mateřskou - co dát kolegům v téhle době?

11
27.2.21 20:48

Odchod na mateřskou - co dát kolegům v téhle době?

Ahoj holky,

na konci března odcházím na mateřskou a potřebovala bych poradit, co dát na rozloučenou kolegům.
Je náš cca 25 a jsme skvělý kolektiv. Pokud někdo odchází, nachystá menší pohoštění, u kterého se chvíli posedí/popovídá… Kolegové se zase složí na dárek na rozloučenou (třeba zavinovačku/hračky pro dítě…), která se přitom předá.
Problém je, že už od podzimu pracujeme všichni z domu, a máme zakázané veškeré setkávání…nesmíme se prakticky potkat ani na chodbě, pokud jsme náááhodou v kanceláři :-/ Vím, že se už na můj odchod začali skládat - kolegyně se vyptávala, co by se mi líbilo. Jenže já netuším, jak jim to oplatit. Pohoštění nepřipadá v úvahu - nikdo v práci není a asi by to nebylo považováno za bezpečné…
Takže nějaký minidáreček? Balíček, který si každý vyzvedne až bude mít čas? A co do něj? Neřešila jste už některá? :nevim:
Napadly mě minimedovinky, ale ty už jsem jim dávala, když jsem se vdávala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
312
27.2.21 20:55

Napíšu co jsme dostávaly my od kolegyň.
Ručně vyrobené koule do vany s fotkou ultrazvuku, přívěsky andílka, vyrobené svícny… Byl to pouze dámský kolektiv.
Pokud se jedná i o pány, nějak vtipně bych udělala etiketu na nějakou pěknou lahev od piva a darovala jim pivo s etiketou ve smyslu, že se těším až si spolu zase někdy dáme nebo tak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11052
27.2.21 21:03

Udělala bych balíček s něčím trvanlivým (kdyby to měli na stole delší dobu) a univerzálním. Dárkový balíček třeba s čokoládou a buď panákem nebo pivem nebo čajem (podle vkusu) by mi přišel docela fajn…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33342
27.2.21 21:06

A hezké psaní k tomu, jak Ti s nimi bylo dobře. Nic to nestojí a pohladí po duši.,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
27.2.21 22:10

@Slečna Ferka taky si rikam, cokolada a mensi alkohol pro chlapy, a pro damy cokoska a treba nejaka drobnost - klidne treba neco jako frisco, nebo treba ted jsou vyprodeje kosmetiky dekorativky tak treba nejaky mensi lak na nehty napr
https://www.dm.cz/…2474330.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
28.2.21 18:12

Moc děkuji za tipy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...