Rozchod, nebo jen přehnaná reakce partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 10:17
Odchod nebo jen přehnaná reakce

Ahojky asi potřebuji víc reakcí.. :think: s manželem spolu budeme 5let vzatý máme holky 4,1, manžel je OSVČ tak že furt v práci :zed: pak zůstane s kamarádama nebo s tchánem sedět v dílně a pije pivo :roll: je to třeba i několik týdně klidně i celej týden :nevim: když sem mu řekla že mě to vadí že je jak alkoholik tak mě řekl že sem ještě alkoholika neviděla a že když si dá po práci pár piv tak to nic neznamená že má hodně práce tak aspoň vypne.. vydělt vydělá to jo střízlivější supr rozumíme si smějeme se jen mě vadí že místo aby šel za náma tak radši sedí s klukama nebo s tchánem a leje pak je většinou urejpanej a dohadame se radši jdu dřív spát abych se sním nepotkala.. už sem mu řekla pokud nepřestane tak beru holky a odstěhují se a on proč bych se jako stěhovala :roll: je to jen moje přehnaná reakce nebo to mám nějak řešit? Problém je v tom že nemám nic :( přemýšlím že si na šetřím a rok to nějak vydržím a pak odejdu abych měla nějaký peníze a nejmladší už bude ve školce a jak bych mohla pracovat :think: omlouvám se za sloh a zajakokoliv odpověď budu ráda :hug:

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 06.02.19 10:28

A jak relaxujete vy? Oznamte mu, že od příštího týdne budete 2× v tydnu (v době kdy vysedává u piva) chodit třeba na pilates a on bude hlídat děti. Pokud bude hlídat opilý, řešila bych to dál. Dale bych zařídila kroužek te starší s tím, ze jí tam 1× tydně bude vozit on. Tudíž bude muset být opět střízlivý. Mezitím bych si už dávala peníze stranou. O víkendu bych si nasmlouvala nějakou brigadu. Třeba uklid na 3 hodinky a tím, ze hlidat bude zase on. Jinak pokud by ho zajímalo, proč tak hrotím penize, řekla bych mu klidne, že je Vaším snem koupit si třeba elektrokolo za 100 tisíc nebo jet na Nový Zeland. Pokud by se z jeho strany do roka, kdy budete moci nastoupit do práce, nic nezměnilo, odešla bych.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 10:37
@Anonymní píše:
Ahojky asi potřebuji víc reakcí.. :think: s manželem spolu budeme 5let vzatý máme holky 4,1, manžel je OSVČ tak že furt v práci :zed: pak zůstane s kamarádama nebo s tchánem sedět v dílně a pije pivo :roll: je to třeba i několik týdně klidně i celej týden :nevim: když sem mu řekla že mě to vadí že je jak alkoholik tak mě řekl že sem ještě alkoholika neviděla a že když si dá po práci pár piv tak to nic neznamená že má hodně práce tak aspoň vypne.. vydělt vydělá to jo střízlivější supr rozumíme si smějeme se jen mě vadí že místo aby šel za náma tak radši sedí s klukama nebo s tchánem a leje pak je většinou urejpanej a dohadame se radši jdu dřív spát abych se sním nepotkala.. už sem mu řekla pokud nepřestane tak beru holky a odstěhují se a on proč bych se jako stěhovala :roll: je to jen moje přehnaná reakce nebo to mám nějak řešit? Problém je v tom že nemám nic :( přemýšlím že si na šetřím a rok to nějak vydržím a pak odejdu abych měla nějaký peníze a nejmladší už bude ve školce a jak bych mohla pracovat :think: omlouvám se za sloh a zajakokoliv odpověď budu ráda :hug:

Ahoj, ono opravdu ti chlapi v životě fungují tak, že se snaží jen když babu loví, pak zabřednou přesně do tohohle vzorce:práce, kamarádi příp.hospoda nebo nějaký koníček. Buď to vem jako fakt, kterej se nezmění, mysli na holky, že jim po materiální stránce nebude nic chybět, ale nervozu z tebe vycítí. A nebo jak píšeš, udělej si fin.rezervu a zvedni kotvy, ale mysli na to, že po pár letech nového vztahu to bude to samé, jen děti už budou větší. Většina chlapů se tak chová, protože nemají potřebu velmi blízkého vztahu s partnerkou, to máme jen my :roll:

Uživatel je onlinelorelai947
Kecalka 341 příspěvků 06.02.19 10:41

A co nějaký kompromis? Některé dny v týdnu bude mít pro sebe on a vy budete hlídat děti, některé dny budete mít pro sebe Vy a on bude hlídat, no a některé dny byste taky mohli trávit všichni spolu jako rodina… Na toto by se s ním nešlo domluvit? :think:

sediza
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 06.02.19 10:41
@Anonymní píše:
Ahoj, ono opravdu ti chlapi v životě fungují tak, že se snaží jen když babu loví, pak zabřednou přesně do tohohle vzorce:práce, kamarádi příp.hospoda nebo nějaký koníček. Buď to vem jako fakt, kterej se nezmění, mysli na holky, že jim po materiální stránce nebude nic chybět, ale nervozu z tebe vycítí. A nebo jak píšeš, udělej si fin.rezervu a zvedni kotvy, ale mysli na to, že po pár letech nového vztahu to bude to samé, jen děti už budou větší. Většina chlapů se tak chová, protože nemají potřebu velmi blízkého vztahu s partnerkou, to máme jen my :roll:

Proboha, co to máte za chlapy? Ten můj po práci prijde hned domů, hraje si se synem, nebo jedeme společně na nákup. Nebo sport, spolecná procházka apod. Alkohol pije málo že by chlastal, aby se mu změnilo chování, to ani náhodou. Je to chlap, nepotrebuje se objimat 10× denně, ale je na něj spolehnutí, maká na sobě jak ve sportu, tak v práci a clověk si ho má za co vážit. Nenechte se uchlácholit, že všichni jsou stejní. Není to pravda.

karkarka
Závislačka 3191 příspěvků 06.02.19 10:49
@Anonymní píše:
Ahoj, ono opravdu ti chlapi v životě fungují tak, že se snaží jen když babu loví, pak zabřednou přesně do tohohle vzorce:práce, kamarádi příp.hospoda nebo nějaký koníček. Buď to vem jako fakt, kterej se nezmění, mysli na holky, že jim po materiální stránce nebude nic chybět, ale nervozu z tebe vycítí. A nebo jak píšeš, udělej si fin.rezervu a zvedni kotvy, ale mysli na to, že po pár letech nového vztahu to bude to samé, jen děti už budou větší. Většina chlapů se tak chová, protože nemají potřebu velmi blízkého vztahu s partnerkou, to máme jen my :roll:

Tak to nevím,co máš za chlapa.my jsme spolu pres 20 let a snazi se porad.do hospody nechodi,radeji travi cas se mnou a detmi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >