Reklama

Odchod od partnera bez jeho vědomí - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 08:30
odchod od partnera bez jeho vědomí-zkušenosti?

(Anonym, prosím-přítelova matka zde chodí)
Odešli jste některá bez vědomí partnera? Vystěhovali jste se, když byl pryč? Bohužel nemám sílu odejít, pokud je doma-jde o značného manipulátora, takže přicházejí slzy, sliby, vše co bych chtěla slyšet. Jeho reálný svět jsou však samé lži, moc nad lidmi, množství jiných žen, které nahání snad všude, nevěry…když se podívám na sebe před rokem tak jsem byla spokojená žena s normální postavou, věčně usměvavá, plná sebevědomí. Střih- sedím tady, kruhy pod ocima, napuchla vicka, hubena az na kost, pri pohledu do zrcadla se mi chce brecet. Ziju v neustalem strachu, kdy prijde dalsi nevera i kdyz po tom vsem myslim, ze ted uz se bude poradne hlidat. Na druhou stranu se kazdy den chova neuveritelne sarmantne, kupuje mi darky, neustale rika, jak jsem jedina, jak me miluje, rozumime si, proste „idealni“ partner. Citim, ze psychicky jsem na uplnem dne. Odhalila jsem tech never snad pet, za relativne kratkou dobu, takze buh vi, co bylo celou dobu. Doted mi ale nerekl pravdu, ac mam vsechny konverzace o opakovanych sexech v rukach, on stale tvrdi, ze je verny…ponizujici…
Kazdopadne kdyz se mu postavim a chci odejit, citim, jak slaba jsem, kam jsem se s tim sebevedomim dostala a popadne me hrozny strach, ze to nezvladnu. Parkrat jsem odesla s taskou, ale ta bolest byla dost velka, do toho porad psal a ja se opet vratila :,( myslim, ze uz je mou jedinou moznosti zavrit ty dvere, kdyz bude pryc. Rozumove vim, ze je to spravne, jen to srdicko hrozne boli :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Bubla_Bučková
Závislačka 3091 příspěvků 17.08.18 08:33

udělala jsem to 2× :mrgreen: A proč si ses tak jistá, že ti psát nebude tentokrát? Ty máš jiný problém a to s návratem ne s odchodem :nevim:

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 17.08.18 08:34

Určitě bych to tak udělala, hlavně se ale zase nevracej!!! Jestli si myslíš že se změní… nezmění. Bude tě podvádět celý život.

sara1000
Kelišová 5543 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 08:36

Jestli mas chut,napis mi SZ.
Napisu ti svuj pribeh ;)

Russet
Extra třída :D 10351 příspěvků 17.08.18 08:40
@Anonymní píše:
Odešli jste některá bez vědomí partnera? Vystěhovali jste se, když byl pryč? Bohužel nemám sílu odejít, pokud je doma-jde o značného manipulátora, takže přicházejí slzy, sliby, vše co bych chtěla slyšet. Jeho reálný svět jsou však samé lži, moc nad lidmi, množství jiných žen, které nahání snad všude, nevěry…když se podívám na sebe před rokem tak jsem byla spokojená žena s normální postavou, věčně usměvavá, plná sebevědomí. Střih- sedím tady, kruhy pod ocima, napuchla vicka, hubena az na kost, pri pohledu do zrcadla se mi chce brecet. Ziju v neustalem strachu, kdy prijde dalsi nevera i kdyz po tom vsem myslim, ze ted uz se bude poradne hlidat. Na druhou stranu se kazdy den chova neuveritelne sarmantne, kupuje mi darky, neustale rika, jak jsem jedina, jak me miluje, rozumime si, proste „idealni“ partner. Citim, ze psychicky jsem na uplnem dne. Odhalila jsem tech never snad pet, za relativne kratkou dobu, takze buh vi, co bylo celou dobu. Doted mi ale nerekl pravdu, ac mam vsechny konverzace o opakovanych sexech v rukach, on stale tvrdi, ze je verny…ponizujici…
Kazdopadne kdyz se mu postavim a chci odejit, citim, jak slaba jsem, kam jsem se s tim sebevedomim dostala a popadne me hrozny strach, ze to nezvladnu. Parkrat jsem odesla s taskou, ale ta bolest byla dost velka, do toho porad psal a ja se opet vratila :,( myslim, ze uz je mou jedinou moznosti zavrit ty dvere, kdyz bude pryc. Rozumove vim, ze je to spravne, jen to srdicko hrozne boli :,(

Vůbec bych se nestyděla tajně pláchnout. Dopis na rozloučenou a tradá. Myslím, že takový vztah ani už tím rozchodem nezkazíš :kytka:

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 17.08.18 08:42

žijeme jen jednou a život je dost krátký na to, abys s někým takhle ztrácela čas…
mi žen jako jsi ty není líto, připadají mi stejně psychicky narušené jak ti, s kterým žijou, protože normálně uvažující ženská by už dávno byla pryč! takže být tebou odejdu a najdu si okamžitě nějakého psychologa a začnu žít

iwa83
Kelišová 6128 příspěvků 17.08.18 08:44

já bych ani dopis na rozloučenou nepsala - jen papír „Odcházím“ maximálně. Bloknout jeho číslo, vyhýbat se mu a místem kde ho můžeš potkat. Alespoň ze začátku. Ten je nejtěžší, ale nemáš zapotřebí se nechat zničit. A to nejen psychicky, ale i fyzicky. Bez něho Ti bude určitě líp. Popros nějakou kamarádku o společnosti - pokud je opravdu kamarádka, ráda do toho půjde a pomůže Ti. Držím palce. Nikdy není pozdě odejít, naopak - lepší pozdějc než vůbec!

Bábrdl
Generální žvanilka 20942 příspěvků 17.08.18 08:46
@Anonymní píše:
Kazdopadne kdyz se mu postavim a chci odejit, citim, jak slaba jsem, kam jsem se s tim sebevedomim dostala a popadne me hrozny strach, ze to nezvladnu. Parkrat jsem odesla s taskou, ale ta bolest byla dost velka, do toho porad psal a ja se opet vratila :,( myslim, ze uz je mou jedinou moznosti zavrit ty dvere, kdyz bude pryc. Rozumove vim, ze je to spravne, jen to srdicko hrozne boli :,(

Ne, neodešla. Jsem dospělý člověk, tohle se nedělá.

Ale já bych nebyla s takovým jako ty, takže se těžko vcítit :think:

Bábrdl
Generální žvanilka 20942 příspěvků 17.08.18 08:47
@Kaileee píše: žijeme jen jednou a život je dost krátký na to, abys s někým takhle ztrácela čas…
mi žen jako jsi ty není líto, připadají mi stejně psychicky narušené jak ti, s kterým žijou, protože normálně uvažující ženská by už dávno byla pryč! takže být tebou odejdu a najdu si okamžitě nějakého psychologa a začnu žít

Další bude bohužel nejspíš stejnej :?
Tyhle ženské to tak často mají.

iwa83
Kelišová 6128 příspěvků 17.08.18 08:49

@Bábrdl @Kaileee dejte jí šanci… každý má nárok na kotrmelce. možná se poučí…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 08:53
@Anonymní píše:

Chápu, že najít tu odvahu je těžké. Já něčemu ( ano, záměrně píšu něčemu a ne někomu) takovému rekla asi 3×, že chci rozvod. Povedlo se mi to až počtvrté. Bylo to nejlepší rozhodnutí mého života. On vyhrožoval, sliboval, brečel… citově vydiral. A co se stalo? Vůbec nic, protože tyhle existence si troufnou jen na ty slabší a já mu v tu chvíli ukázala, že zas az tak slabá asi nejsem. Jen mi to prostě chvilir trvalo, než jsem ziskala tu sebejistotu, sebevědomí, důvěru v sebe sama. My už měli děti, o to to bylo těžší, ale ty pokud žádné nemáš??? Nečekala bych na nic.
Vim, že to není lehké, vim, že to nejde ze dne na den, vim, že ten strach z jeho osoby je obrovský. Ale taky vim, ze to jde a bude líp!.
Podobně jako píše @Kaileee , nelituji tech, co se trápí a zůstávají. Každý máme volbu a pokud se dobrovolně vracis znovu a znovu, skodis jen sama sobě, nepomahas tim jemu. Vlastně ano, posilujes jeho ego a umocnujes jen jeho nadvládu nad tebou. A bude jen hůř.
Drzim palce.

Anonym snad jasný, dekuji

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 17.08.18 08:54

Důkladně bych si všechno zabalila, abych se nemusela pro nic vracet. Ani dopis bych nenapsala. Jen jasné a stručné vysvětlení. Blokla bych si jeho číslo a nebo líp, koupila si za pár kaček novou simku na nějaký čas. Smazat, blokovat na sociálních sítích. Udělej to, dokud je čas a nejsou třeba děti… Hodně sil :kytka: :* Věřím, že za chvíli se pak zase budeš koukat do zrcadla na sebevědomou holku :kytka:

jenny.fields
Generální žvanilka 24592 příspěvků 17.08.18 08:56

Potřebuješ oporu, jinak jsi tam za 14 dní zpátky. DOporučuji psychologa. Pokud nemáte děti, bude to snažší. A hlavně si nech udělat testy na všechny pohlavní choroby a taky hepatitidy B,C…

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 17.08.18 08:56

No hlavně se nevracej. Zablokuj jeho číslo (nebo si změň svoje), pokud tě má kde hledat, tak se nech zapirat.. On se nezmění.. Max to skončí tak, že ještě něco chytneš. Případ od nás z rodiny - tak dlouho ji chlap podváděl bůh ví s kým a ona to přehlížela.. až dostala rakovinu děložního čípku a ve 40 letech zemřela. Chceš pro něj i umřít? :think:

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 17.08.18 09:08
@Anonymní píše:

Mela jsem taky manipulatora a za tech x let,co jsme byli spolu me fakt dokonale zmanipuloval.Sama jsem od nej nebyla schopna odejit,odesel sam za jinou.Nevery na dennim poradku,lzi to same.Odejdi co nejdriv a zablokuj si hovory a sms od nej.Cim dyl s nim budes,tim vic te pak zpetne bude mrzet,kolik casu si promarnila.Hlavne to bude s tvym sebevedomim horsi a horsi.Nez jsem ho poznala byla jsem spokojeny,stastny clovek.Ted je ze me troska.Davam se pomalu do kupy.Kazdopadne s nim te zadna stastna budoucnost neceka a on se nezmeni.Bude pritvrzovat jak v neverach,tak v lzich,protoze vidi,ze s nim stejne zustavas.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama