Odchod s dítětem na reverz

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.7.22 14:30

Odchod s dítětem na reverz

Ahoj holky, máte nějaká zkušenosti s odchodem z nemocnice na reverz? Jsou s tím problémy? Malá už se cítí celkem dobře, zítra by měli dojít poslední výsledky a možná nasadí antibiotika, teplotu měla naposledy včera večer, od té doby bez léků. Řekli mi, že pokud bude 24hod bez teploty, můžeme domů, ale teď do toho zas přišli ty výsledky, že měli být dnes a nejsou. Myslíte že by nás mohli pustit i když čerstvě nasadí antibiotika? Pokud ne, chtěla bych odejít, mám doma další děti a je to tady k nevydrzeni, hracky co mame s sebou nestačí a z tabletu asi brzo zblbnu :roll: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
182
1.7.22 14:34

Riskovat zdraví ditete protože tě to tam už nebaví.. Ale jistě že můžeš.. Ale doufám že až se jí doma pritizi že nebudeš volat o pomoc.. No nevím no… Já bych radši zatla zuby a vydržela to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59819
1.7.22 14:36

V první řadě se ptej lékaře, jestli je dítě ve stavu, aby šlo domů. Ať se něco neriskuje.
Chtěla jsem takhle po porodu syna jít domů, že mám další dvě děti doma. Jenže syn měl problémy. Primář mi tehdy řekl, že mi nikdo nebrání, ať si jdu klidně domů. Ale syna, dítě on nikam nepustí, že si to na triko nevezme. Že není ve stavu, aby mohl opustit nemocnici. Samozřejmě jsem zůstala se synem. Než byl přeléčen a mohli jsme spolu opustit nemocnici.

Příspěvek upraven 01.07.22 v 15:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5553
1.7.22 14:45

Tak asi není úplně důvod ležet v nemocnici kvůli čekání na výsledky :nevim: ty by ti mohli sdělit po telefonu a léčbu pak nasadí pediatr v ambulanci, tak by to nešlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 14:47

@Semtex no právě, zítra se chci s nima domluvit, komentáře typu jako je ten první jsem čekala - nicméně v ohrožení života jistě není, nejsem blázen :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
182
1.7.22 14:49

A vy jste doktorka přesně čeho? Jistě běžte domu.. Ale za případné komplikace si nesete vinu sama.. Já bych to neriskovala.. Zdravé dítě je pro mě vším..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
1.7.22 15:01

Na reverz bych nešla… Obvykle nedrží v nemocnici jen tak, ale já se setkala s tím, že když to jde, tak pouští zvlášť když jsou doma další děti… Takže bych se zkusila domluvit a když nepovolí, tak bych zůstala…málo hraček a hrabnuti z tabletu není důvod, to se dá vydržet…nepíšeš proč jste tam byli a jak staré je dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
1.7.22 15:02

Komentáře jako první jsem tu taky dostala před x lety. Dcera byla v solárku, hotnoty přesně hraniční, bylo to 6 dnů po porodu už na obyč dětském odd. Nemohla jsem si ji vytáhnout na kojení (mléko jsem ještě neměla, nemělo se ani jak vytvořit, když jsem dostala svolení jen co 3 hodiny :cert: ), neměla jsem tam svou sprchu, kdykoliv jsem se vzdálila od solárka se umýt přes chodbu, dcerka spustila řev a sestry ji dokrmily flaškou, jako bonus každá jiným UM, šestidenní dítě :roll: Potom se mi zanítily stehy, nemohla jsem tam být už ani chvilku. A přesně jak píšete, čekalo se skoro dva dny jen na výsledky. Tak jsem se tu zeptala a dostala sodu, že “kvůli vlastnímu pohodlí riskuju zdraví dítěte” a tak dále. Pokud jste si jistá, že je v pořádku a jste tam jen kvůli čekání, tak bych šla domů. Já jsem to tehdy odnesla svým zdravím, jen proto, že jsem dala na nějakou takovou jako tady :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57151
1.7.22 15:03

No a dítěti je co? Lékaři tomu říkají co? V případě špatných výsledků by to znamenalo okamžitou nemocniční léčbu a riziko totálního kolapsu nebo jenom - tak fajn, v pondělí si zavolejte svému pediatrovi?
Nás kdysi chtěli držet v nemocnici po léčbě sice ukončené, ale - nepustíme vás, dokud to 13měsíční dítě nevypije minimálně litr a půl za den (což prostě nedalo nikdy) a budete to kontrolovat převažováním před a po kojení a pročůraných plenek. Naštěstí se mi povedlo domluvit, že dítě není rozhodně dehydrované a slibuji, že na pitný režim budu doma poctivě dohlížet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4018
1.7.22 15:06

Presne, nepopisujes dost detailu ohledne diagnozy decka, zato vime ze nastupuje covid, vesela radi nestovice, ruka-noha-pusa a dalsi lahudky a je pred statnimi svatky. Takze jestli mas tohle vse osefovane, hura domuuuu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 15:09

@Helca83 tak test na covid ji dělali snad jako první, nestovice bych si dovolila říct, že poznám :lol: nebo minimálně oni.. a ruka noha pusa, už by byli boláky :think: diagnózu které se dr bála rentgen nepotvdil, má nejspíš angínu - celej bílej krk a zítra by měla dostat atb :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
182
1.7.22 15:10

Ono domluvit se s lékařem a podepsat revers je něco jiného… Kdyby se paní chtěla domluvit s lékařem tak se asi neptá tady ale jde za ním ne? Ale odcházet na truc když doktor řekne ne? To nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27311
1.7.22 15:11

Dřív bych ti napsala, že nikdy.
Po svých zkušenostech bych zvážila zdravotní stav dítěte, možnosti léčby a rozhodla bych se.
Takže s akutní laryngitidou, zápalem plic, zánětem ledvin… bych zůstala, ale jsou věci, u kterých bych se rozmýšlela.

@Jemako i lékaři jsou jen lidi a mně se 2× stalo, že dítěti v nemocnici nepomohli a spíš uškodili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4018
1.7.22 15:13
@Anonymní píše:
@Helca83 tak test na covid ji dělali snad jako první, nestovice bych si dovolila říct, že poznám :lol: nebo minimálně oni.. a ruka noha pusa, už by byli boláky :think: diagnózu které se dr bála rentgen nepotvdil, má nejspíš angínu - celej bílej krk a zítra by měla dostat atb :mavam:

Znovu, když o tady nepopíšeš detailně, tak se nedá relevantně radit, nehledě na to, že co jsem psala, to spíš může děcko chytnout ještě k tomu, co už má, tak jsem to spíš myslela, a vše má nějakou inkubační dobu… nejspíš angínu, to taky může mít třeba mononukleózu, třeba doktor nařídil jaternín testy nebo co já vím… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
1.7.22 15:13

**@ugluk no taky zapisuju pití, tím že ji ale bolí v krku tak moc nejí a hodně pije, hlavně mlíko a sunar, tak si myslím že pitný režim máme dodrženy :mrgreen: nic neříkali, žádný limit mi nedali co musí nebo nemusí, jen, že musí být bez teplot, což zatím je.. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat