Odchod s půlročním miminkem z nemocnice na reverz

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.11.21 17:22

Odchod s půlročním miminkem z nemocnice na reverz

Dobrý den, maminky, chtěla bych se zeptat jestli má některá z vás zkušenost s odchodem s půlročním dítětem z nemocnice, dcera je nemocná má kašel, rýmu a měla horečky ale ty už nemá, třeba to od pondělí, dnes ve čtvrtek jsme byli na kontrole a poslali nás do nemocnice na hospitalizaci aby dceři dali dychatko protože se jí špatně dýchalo a po dychtku už to má dobre, ale stejně byl jsi nás tady chtěli nechat jestli třeba 4 dny nebo týden, tak mě jen zajímalo, kdyby mi dali dychatko s sebou domu tak jestli bych mohla podepsat revezr?
Přece jen doma je dceři lépe a je ve svém prostředí.. Jsme tu z toho obě nešťastné..
Děkuji vám moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2552
4.11.21 17:28
@Anonymní píše:
Dobrý den, maminky, chtěla bych se zeptat jestli má některá z vás zkušenost s odchodem s půlročním dítětem z nemocnice, dcera je nemocná má kašel, rýmu a měla horečky ale ty už nemá, třeba to od pondělí, dnes ve čtvrtek jsme byli na kontrole a poslali nás do nemocnice na hospitalizaci aby dceři dali dychatko protože se jí špatně dýchalo a po dychtku už to má dobre, ale stejně byl jsi nás tady chtěli nechat jestli třeba 4 dny nebo týden, tak mě jen zajímalo, kdyby mi dali dychatko s sebou domu tak jestli bych mohla podepsat revezr?
Přece jen doma je dceři lépe a je ve svém prostředí.. Jsme tu z toho obě nešťastné..
Děkuji vám moc

Domluv se přece tam s nimi. My tady neznáme přesné výsledky a stav dítěte. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25921
4.11.21 17:29

Tak nejspíš si Vás tam nenechávají pro legraci, ale protože musí zkontrolovat zda na dýchátko dcera reaguje dobře, zda nenastane problém atd. Osobně doktorům důvěřuji a reverz bych nepodepsala. Sama jsem taky byla v situaci, kdy si mě chtěli nechat v nemocnici dýl, ale našli jsme s doktory cestu, abych mohla jít domů dřív a přitom mě to neohrozilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
448
4.11.21 17:30

Já nevím teda. Ale pokud usoudili, že je to na hospitalizaci tak bych to tam vydržela. Radši ať je pod kontrolou. Já bych byla doma v noci při každé dušnosti asi vystresovana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11997
4.11.21 17:31

No tak zrovna s dýcháním bych neriskovala. Oni vás tam nedrží protože je to baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2553
4.11.21 17:31
@Anonymní píše:
Děkuji vám moc

Dcera Ti říkala, že je tam nešťastná :think:?
Doporučuju vzít rozum do hrsti řídit se doporučením lékařů a prostě to tam vydržet.
Jsou mnohem horší věci a musí se vydržet.
Dnes Tě nikdo jenom tak pro srandu a zbytečně v nemocnici držet nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4316
4.11.21 17:32

Popravdě, nevěřím, že kdyby bylo vše v pořádku, že by vás tam drželi. Kór v této době. Museli ti říct důvod, proč vás tam ještě chtějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12744

Tak samozřejmě pokud dítě není aktuálně v ohrožení života, tak reverz můžeš podepsat vždy. na druhou stranu pokud má infekt a s ním spojené dýchací obtíže, tak bych na tvém místě hospitalizaci zvážila, když ti ji nabízí. malé děti mají dýchací cesty velmi úzké a stačí malý otok při zánětu a dýchání mají hodně stížené :nevim: jestli jsem to dobře pochopila, dejchátko dostala dneska, mělo okamžitý efekt? tak by bylo fajn minimálně zjistit, jak dlouho ten efekt vydrží, než se zase zhorší, jestli předpokládaná nastavená dávka je dostatečná. abys pak v noci nemusela plašit, že se ti doma dusí dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418

Když mi v nemocnici řeknou, že mi hospitalizuji dítě (dokonce mimčo) tak ani neceknu a souhlasím..jak jde o zdraví dítěte, tak si nehraju na frajerku a radši zůstanu v nemocnici ať mám jistotu, že bude v pořádku 🙂 ten týden to zvládnete i když to to žádný hotel..ale to je jen můj názor 🤷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
4.11.21 17:35

Ty jsi dospela, tudiz mas aspon zakladni dovednost sebeovladani. Proto se rychle seber najdi v nemocnici neco hezkeho, vtipneho, prijemneho. Nebo si takove neco pro sebe a dceru vymysli. Ji tam pak bude lepe, protoze ona jen zrcadli tvou naladu. Je v novem prostredi, a to i pres nemoc, musi u ni vzbudit zvedavost.
Lekari vedi proc jsi vas tam nechali a neriskovala bych ani vterinu, ze byse mi dite nemohlo doma nadechnout(nebo i jina komplikace)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2064
4.11.21 17:39

Ja mam spis zkusenost, ze hospitalizace he fakt krajni reseni. Takze je otazka, proc chcou, abyste zustaly. Takhke jak to popisujes, to tni uplne banalne a nechapu, proc byste tam mely az tyden (!) zustavat. Nejspis na dcera spatne vysledky? To se musis presne teptat doktora, jaka jsou rizika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12744
4.11.21 17:46
@kalie píše:
Ja mam spis zkusenost, ze hospitalizace he fakt krajni reseni. Takze je otazka, proc chcou, abyste zustaly.

protože aktuálně řádí (nejen) RS viry a kojenci s nimi končí na JIPkách. takže zcela chápu obavy lékařů, pokud je na tom kojenec už tak, že potřebuje dejchátko (což mi až tak banální opravdu nepřijde), ten stav se může ještě zhoršit :nevim:

Těžké případy respiračních chorob plní dětské kliniky, na JIP končí i kojenci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2552
4.11.21 17:54

Musíš komunikovat s lékaři, máš jich tam pravděpodobně dost. Takže co (jaká je medikace), proč (jaký je nález, poslech, saturace, obstrukce?), jaký se předpokládá efekt. Máš možnost doma hlídat například tu saturaci kyslíkem? Je v tvých silách se o tohle postarat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26297
4.11.21 18:00

S tak malým dítětem bych to nepokoušela, oni ví, proč vás tam drží, že by jim dělala radost vaše společnost a proto vás nechtěli pustit domu je blbost, takze k tomu mají duvod. 4 dny to vydržíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612
4.11.21 18:03

Tak s půlročním miminem bych si reverz opravdu nelajzla :(
Jak už bylo zmíněno, určitě vás tam nedrží pro nic za nic, asi to má svůj důvod.
Pokud se ty cítíš nekomfortně, přenášíš to na dítě. Zkus se hodit do klidu, uvědom si, že to není pro srandu králíkům, ale je to o zdraví tvé dcery. Malá tvůj klid vycítí a bude taky cítit lépe.
Přeji brzké uzdravení a ať je brzy lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat