Odchod ve zkušební době, náležitosti i pro UP

Anonymní
1.12.20 14:35

Odchod ve zkušební dobe náležitosti i pro UP

Prosím jak se řeší odchod ve zkušební době? Napisi výpověď ve zkušební době k datu, kdy tam budu naposledy a předám zaměstnavateli? Personální oddělení máme v jiném městě, takže stačí aby mi to šéf potvrdil, nebo ani nemusí? Musím se pak přihlásit na pracovní úřad tak nevím, zda výpověď musí být podepsána a co vše přinést? Moc děkuji za řadu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19614
1.12.20 14:58

Rozhodne ne vypoved kdyz jsi ve zkusebce! Musis napsat ZRUŠENÍ pracovniho pomeru v ZD. Vypovedi bys tam taky mohla smrdet dalsi dva mesice. Normalne ti mzdova vystavi zapoctak a s tim pak pujdes na pracak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 15:10

@Hanka1 dekuji,l. Ale obávám se, že zápočtak mi určitě nedá hned, jak jsem psala nemáme zde ve firmě personální oddělení, takže to mi pošlou tak až budou dělat mzdy v dalším měsíci. A to zrušení PP ve ZD musí být podepsané druhou stranou, stačí jen vedoucím pobočky? Děkuji předem

• Citovat
  • Nahlásit
74323
1.12.20 15:32

Musi byt prokazatelne doruceno zamestnavateli, tedy staci podpis od toho, kdo bezne prebira postu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8941
1.12.20 15:36

Pracovní poměr končí dnem doručení zrušení, pokud ve zrušení není uvedený pozdější den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat