Reklama

Odchod ze vztahu, ze společného bytu, jak se nevrátit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 07:50
Odchod ze vztahu, ze společného bytu,jak se nevratit

Omlouvám se za anonym, o našem případném rozchodu zatím nikdo neví.
Odešla jste některá od partnera s tím, ze mate možnost se kdykoliv vrátit :nevim: partner mě podvedl dost nechutným způsobem, i když jednorazove, ale lhal mi za rok a půl vztahu nesčetněkrát. Chci odejít, vidět ho budu muset ještě kvůli naši hypotéky. Každopádně je to pro mě hrozné těžké, přiznat si, ze to udělal i když sám nevěru neustále odsuzoval, a ze je z nej tak falešný člověk. Tím, ze tady doma na mě čeká a já se mužů kdykoliv vrátit, nedokážu úplně odejít…xkrat jsem s par věcmi odešla a styskalo se mi a jsem zase zpět :,( připadám si jako pubertacka. Jak zvládnout odejít a nevracet se :zed: :( prožil si někdo něco podobného?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

samá práce
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 08.08.18 07:56

Stačí dospět, jak jednoduché milá Lízo. ;)

Russet
Extra třída :D 10921 příspěvků 08.08.18 07:58
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, o našem případném rozchodu zatím nikdo neví.
Odešla jste některá od partnera s tím, ze mate možnost se kdykoliv vrátit :nevim: partner mě podvedl dost nechutným způsobem, i když jednorazove, ale lhal mi za rok a půl vztahu nesčetněkrát. Chci odejít, vidět ho budu muset ještě kvůli naši hypotéky. Každopádně je to pro mě hrozné těžké, přiznat si, ze to udělal i když sám nevěru neustále odsuzoval, a ze je z nej tak falešný člověk. Tím, ze tady doma na mě čeká a já se mužů kdykoliv vrátit, nedokážu úplně odejít…xkrat jsem s par věcmi odešla a styskalo se mi a jsem zase zpět :,( připadám si jako pubertacka. Jak zvládnout odejít a nevracet se :zed: :( prožil si někdo něco podobného?

Ne. Když rozchod, tak rozchod. Zvlášt po zásunu jinam.

nonina
Závislačka 4033 příspěvků 08.08.18 08:01

Pomáhá zaměřit se na vlastní budoucnost bez něj. Zapracovat na tom, že dokážeš žít sama se sebou - to je totiž prvopočátek všech nezdravých vztahů, neschopnost mít rád sám sebe a dokázat sám se sebou žít. Pak dochází k tomu, že člověk snáší nesnesitelné - buď násilí psychické, fyzické, či promíjí nevěru (třebas i opakovaně). Neodcházet s pár věcma, ale sbalit vše - ideálně mít dopředu zajištěné vlastní bydlení (i zaplacené). Moc držím palce, abys tu sílu v sobě našla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:02

Ahoj :mavam: jooo tak to já znám, pamatuju si to z předchozího vztahu, taky mě podváděl, neustále se o víkendech chodil bavit a když se ho přátelé ptaly proč nechodíme spolu řekl že jsem nespolečenská :mrgreen: :lol: :D jenže to bylotak že on nechtěl abych sním chodila, chtěla se zkrátka bavit s holkama :D
Tolikrat jsem ze sebe udělala bobku odešla jsem z domů a po pár dnech zase přiklusala s prosikem protože mi bylo smutno ikdyz musím říct že to se mnou fakt uměl…jezis když si na to vzpomenu říkám si že jsem byla fakt pitomá :mrgreen:
No a třešnička na dortu bylo to že po jedné akci dotáhl domu náušnici v kapse…no já ji našla, tvrdil že je moje a nebyla do toho jsem mu vlezla do telefonu(už jsem fakt musela) a našla jsem erotické SMS s jinýma. Tím pádem to pro mě skončilo, našla jsem si nové bydlení a přestěhovala se…měla jsem nastesti pejska a ten mi byl velkou oporou. Dostala jsem se z toho celkem rychle a bylo dobré jako nikdy. :) :D :palec: to zvládneš neboooj…jen to chce pořádně odhodlání , držím palce ;)

Tunrida
Hvězda diskuse 47391 příspěvků 08.08.18 08:07

Měla jsem to takhle s bývalým. Definitivně jsem od něj odešla, když jsem se odstěhovala k nynějšímu manželovi :oops:

terien
Echt Kelišová 7635 příspěvků 08.08.18 08:20

Mě pomohlo, když jsem si uvědomila, že si mě nezaslouží. Můj čas, mojí lásku, mojí snahu, prostě nic. Základ byl ho úplně odstřihnout, zrušila jsem soc. sítě, vymazala ho ze seznamu, smazala všechno co mi ho připomínalo a soustředila se na sebe. Ale i tak to bylo strašně těžký, nemohla jsem se smířit s tím, že jsem se v něm tak hrozně moc spetla. Pomohl čas.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:26

@samá práce no to je mi rada :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:28

@terien a co ti udelal? Uz jste se pak nevideli?

terien
Echt Kelišová 7635 příspěvků 08.08.18 08:36
@Anonymní píše:
@terien a co ti udelal? Uz jste se pak nevideli?

Bohužel jsme se museli vídat pracovně. Vyhledával mojí společnost, vymýšlel záminky abychom spolu mohli mluvit, vůbec jsem to nechápala, ukončil to totiž on. Trapně, potupně a nečekaně. Nad vodou mě drželo to, že jsem věděla, že dělám správně, když se do ničeho s ním nezapletam ale trápila jsem se hrozně moc. Dodnes jsem nepochopila jeho chování, jeho lži, proč mi tak ubližoval,… Naštěstí už je to jedno. Chce to vskrisit svojí sebeúctu a uvědomit si svou cenu, že nikdo nemá právo s tebou zametat, zapojit zdravý rozum. Ale zrovna to moc nejde, jsem hodně emotivní člověk, proto mi připadá že tyhle věci jsou pro mě o něco těžší než pro ostatní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:52

@terien mám to bohužel stejně, těžko se mi odchází, hodně věci v sobě rozebírám, prožívám :( o to hroší je, že se mi snaží namluvit, že je jiný. Rozumově vím, že není…srdce mě tam stále táhne :( měli jsme hodně plánů, a já byla přesvědčena, že je ten pravý, nezjistit tu nevěru, žila bych v těch lžích dále. Jinak těžké to je u mě v tom, že on ten rok a půl byl skvělý partner, až na ty lži, které sem tam praskly, ale v chování ke mě byl takový, že by mě na rukách nosil. Každopádně nechci strávit život s někým, kdo je mi nevěrný, a věřím, že tahle nevěra jediná nebyla…

terien
Echt Kelišová 7635 příspěvků 08.08.18 09:00
@Anonymní píše:
@terien mám to bohužel stejně, těžko se mi odchází, hodně věci v sobě rozebírám, prožívám :( o to hroší je, že se mi snaží namluvit, že je jiný. Rozumově vím, že není…srdce mě tam stále táhne :( měli jsme hodně plánů, a já byla přesvědčena, že je ten pravý, nezjistit tu nevěru, žila bych v těch lžích dále. Jinak těžké to je u mě v tom, že on ten rok a půl byl skvělý partner, až na ty lži, které sem tam praskly, ale v chování ke mě byl takový, že by mě na rukách nosil. Každopádně nechci strávit život s někým, kdo je mi nevěrný, a věřím, že tahle nevěra jediná nebyla…

Jednou zjistíš, že všechno zlé je pro něco dobré. Že tě to posunulo, posílilo,… ale bolí to a ještě bolet bude. Drž se :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 09:38
@Anonymní píše:

Tak oni chlapi většinou lžou, protože nechtějí dotyčnou ztratit a jsou schopný pak zapřít i nos mezi očima :nevim: znám to. Pokud to bylo jen jednou, poučil se a věříš mu, tak bych šanci dala.. S tím, že už prostě žádné lži :nevim: jakmile na něco přijdeš, je konec. Taky jsem to tak měla, bylo to v úplném začátku vztahu, já k.áva mu ještě vlezla do mobilu.. zapírá to dodnes, i když oba víme co jsem četla :roll: prostě Plzak v praxi no. Samozřejmě mohlo jít jen o psaní a mužské ego, co já vím jak to chlapi mají. Takže najisto nevím nic, ale dala jsem šanci a od té doby je snad klid. Každopádně už nepatram a věřím, taky vidím jeho činy a chování a to mluví za vše, nemám důvod nevěřit :nevim: už je to pár let zpět.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 10:54
@Anonymní píše:

Půjdu proti proudu. Chová se hezky, na rukách by tě nosil. Miluje tě. Miluje tebe, ostatní pro něj nic neznamenaji, jinak by s tebou nebyl. Já jsem manželovi nevěru odpustila, přesvědčil mě, že se změnil a uvědomil si, co pro něj znamenám a že už nikdy neohrozí náš vztah. Máme dvě děti a klidné manželství. Taky jsem uletěla nedávno, nic to pro mě neznamenalo. Manžela miluji a neopustím ho ani děti, pro jedno, dvě zblbnutí. Paradoxně jsem se taky začala k němu chovat lépe, asi výčitky nebo nevím :nevim: …chlap když má možnost, zahne vždycky, teda 85% chlapů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 11:27
@Anonymní píše:
Půjdu proti proudu. Chová se hezky, na rukách by tě nosil. Miluje tě. Miluje tebe, ostatní pro něj nic neznamenaji, jinak by s tebou nebyl. Já jsem manželovi nevěru odpustila, přesvědčil mě, že se změnil a uvědomil si, co pro něj znamenám a že už nikdy neohrozí náš vztah. Máme dvě děti a klidné manželství. Taky jsem uletěla nedávno, nic to pro mě neznamenalo. Manžela miluji a neopustím ho ani děti, pro jedno, dvě zblbnutí. Paradoxně jsem se taky začala k němu chovat lépe, asi výčitky nebo nevím :nevim: …chlap když má možnost, zahne vždycky, teda 85% chlapů.

Souhlasím s tebou. Jen to každý nedokáže a užírá se. Ráda koukam na dokumenty o různých slavných a úžasně chytrých lidech a dost často se tam narazí na nevěru jednoho z partnerů. A mluví o tom shovívavě, že to nebylo nic dobrého, ale vztah zůstal zachován až do smrti jednoho z partnerů. Podle mě horší věci ve vztahu, než nevěra. Někdo jiný to nepřekousne ani za nic. Taky asi záleží na věku partnerů v době, kdy se něco takového stane a jestli je to jediný problém ve vztahu a nebo jen jeden z nich. Blahopřeju k udržení vztahu. :kytka: K

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >