Odcizená známka z popelnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

arinecka
Závislačka 4679 příspěvků 01.10.18 20:12
Odcizená známka z popelnice

Pěkný večer :) Dnes u nás probíhal odvoz odpadu. Naše popelnice ale nebyla vyvezena i když v ní není nic co by bránilo vývozu. Zjistila jsem že nám někdo odcizil známku 8o stalo se vám to někomu? Takže nemáme známku a máme plnou popelnici. Je mi jasný že budu muset na obecní úřad, tam nám snad vydají novou ale fakt mě to štve, co z toho kdo má?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

donutkaP
Závislačka 3457 příspěvků 01.10.18 20:17

@arinecka já ani nevím, že se dávají na popelnice nějaké známky 8o :lol: My jsme si koupili po popelnici a vždycky jí máme vyvezenou :mrgreen:

arinecka
Závislačka 4679 příspěvků 01.10.18 20:19

@donutkaP Dávaj no, vždycky ji vyfásneme po zaplacení na obecním úřadě. Podle toho poznaj kdo má zaplaceno, není známka, nevyvezou :?

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 2 inzeráty 01.10.18 20:22

Ano, stalo. Na úřadě nám dali novou

Tichošlápek
Extra třída :D 10146 příspěvků 01.10.18 20:22

My mame nálepku a taky uz dvakrát zmizla. Teď jsem ji obmotala izolepou a zatím tam je. Lidi jsou blbí :cert:

PaníBovaryová
Závislačka 3931 příspěvků 01.10.18 20:23
@arinecka píše:
Pěkný večer :) Dnes u nás probíhal odvoz odpadu. Naše popelnice ale nebyla vyvezena i když v ní není nic co by bránilo vývozu. Zjistila jsem že nám někdo odcizil známku 8o stalo se vám to někomu? Takže nemáme známku a máme plnou popelnici. Je mi jasný že budu muset na obecní úřad, tam nám snad vydají novou ale fakt mě to štve, co z toho kdo má?

tak co z toho kdo má - nalepí si to na svou druhou popelnici a bude mít vyvezené dvě :nevim:

eumedon
Extra třída :D 13547 příspěvků 01.10.18 20:27
@arinecka píše:
Pěkný večer :) Dnes u nás probíhal odvoz odpadu. Naše popelnice ale nebyla vyvezena i když v ní není nic co by bránilo vývozu. Zjistila jsem že nám někdo odcizil známku 8o stalo se vám to někomu?

Mně se to nestalo, ale mně kdysi pošťák známku nedoručil a zfalšoval můj podpis na doručence. Asi ji prodal v hospodě. Dostal jsem zdarma druhou.

Stevia
Závislačka 3576 příspěvků 01.10.18 20:34

Dostaneš novou na úřadě, bez problémů, vem si sebou doklad o zaplacení bude to hned rychlejší.
U nás si někdo dává známku za okno…

arinecka
Závislačka 4679 příspěvků 01.10.18 20:40

@Lamátko diky :)

arinecka
Závislačka 4679 příspěvků 01.10.18 20:42

@Stevia doklad uz nemam asi jsem ho vyhodila, na urade ale maji original dokladu tak to dohledaji snadno. Jsme mala obec, cca 120 lidi tak to nebude trvat dlouho :lol:

arinecka
Závislačka 4679 příspěvků 01.10.18 20:43

@eumedon taky pekny teda 8o nam ji daj na OU hned po zaplaceni, takze tohle se u nas nastesti nestane.

arinecka
Závislačka 4679 příspěvků 01.10.18 20:44

@PaníBovaryová asi jo, jinak nechapu k cemu by nekomu byla.

Aspera
Generální žvanilka 20574 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 20:44

Tak to nám asi věří a chodí nám rovnou se složenkou.

arinecka
Závislačka 4679 příspěvků 01.10.18 20:45

@Tichošlápek asi to tak taky udelam, kilometr izolepy to jisti :D

Lucka194
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 01.10.18 20:51

@arinecka nam zmizela minuly tyden cela popelnice :roll: :pocitac: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Jiří Krampol bude vyznamenán od prezidenta Miloše Zemana!

A je to potvrzené! Z rukou prezidenta republiky převezme v neděli večer na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >