Odcizená známka z popelnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
arinecka
Kelišová 5187 příspěvků 01.10.18 20:12
Odcizená známka z popelnice

Pěkný večer :) Dnes u nás probíhal odvoz odpadu. Naše popelnice ale nebyla vyvezena i když v ní není nic co by bránilo vývozu. Zjistila jsem že nám někdo odcizil známku 8o stalo se vám to někomu? Takže nemáme známku a máme plnou popelnici. Je mi jasný že budu muset na obecní úřad, tam nám snad vydají novou ale fakt mě to štve, co z toho kdo má?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
donutkaP
Závislačka 3586 příspěvků 01.10.18 20:17

@arinecka já ani nevím, že se dávají na popelnice nějaké známky 8o :lol: My jsme si koupili po popelnici a vždycky jí máme vyvezenou :mrgreen:

arinecka
Kelišová 5187 příspěvků 01.10.18 20:19

@donutkaP Dávaj no, vždycky ji vyfásneme po zaplacení na obecním úřadě. Podle toho poznaj kdo má zaplaceno, není známka, nevyvezou :?

Lamátko
Závislačka 2528 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 20:22

Ano, stalo. Na úřadě nám dali novou

Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 01.10.18 20:22

My mame nálepku a taky uz dvakrát zmizla. Teď jsem ji obmotala izolepou a zatím tam je. Lidi jsou blbí :cert:

PaníBovaryová
Závislačka 4223 příspěvků 01.10.18 20:23
@arinecka píše:
Pěkný večer :) Dnes u nás probíhal odvoz odpadu. Naše popelnice ale nebyla vyvezena i když v ní není nic co by bránilo vývozu. Zjistila jsem že nám někdo odcizil známku 8o stalo se vám to někomu? Takže nemáme známku a máme plnou popelnici. Je mi jasný že budu muset na obecní úřad, tam nám snad vydají novou ale fakt mě to štve, co z toho kdo má?

tak co z toho kdo má - nalepí si to na svou druhou popelnici a bude mít vyvezené dvě :nevim:

eumedon
Extra třída :D 13742 příspěvků 01.10.18 20:27
@arinecka píše:
Pěkný večer :) Dnes u nás probíhal odvoz odpadu. Naše popelnice ale nebyla vyvezena i když v ní není nic co by bránilo vývozu. Zjistila jsem že nám někdo odcizil známku 8o stalo se vám to někomu?

Mně se to nestalo, ale mně kdysi pošťák známku nedoručil a zfalšoval můj podpis na doručence. Asi ji prodal v hospodě. Dostal jsem zdarma druhou.

Stevia
Závislačka 3594 příspěvků 01.10.18 20:34

Dostaneš novou na úřadě, bez problémů, vem si sebou doklad o zaplacení bude to hned rychlejší.
U nás si někdo dává známku za okno…

arinecka
Kelišová 5187 příspěvků 01.10.18 20:40

@Lamátko diky :)

arinecka
Kelišová 5187 příspěvků 01.10.18 20:42

@Stevia doklad uz nemam asi jsem ho vyhodila, na urade ale maji original dokladu tak to dohledaji snadno. Jsme mala obec, cca 120 lidi tak to nebude trvat dlouho :lol:

arinecka
Kelišová 5187 příspěvků 01.10.18 20:43

@eumedon taky pekny teda 8o nam ji daj na OU hned po zaplaceni, takze tohle se u nas nastesti nestane.

arinecka
Kelišová 5187 příspěvků 01.10.18 20:44

@PaníBovaryová asi jo, jinak nechapu k cemu by nekomu byla.

Aspera
Generální žvanilka 21117 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 20:44

Tak to nám asi věří a chodí nám rovnou se složenkou.

arinecka
Kelišová 5187 příspěvků 01.10.18 20:45

@Tichošlápek asi to tak taky udelam, kilometr izolepy to jisti :D

Lucka194
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 01.10.18 20:51

@arinecka nam zmizela minuly tyden cela popelnice :roll: :pocitac: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >