Odcizeni veci a jak to vyresit-poradte

13496
20.11.08 06:43

Odcizeni veci a jak to vyresit-poradte

Ahoj holky
delaji nam v baraku okna a v utery odpo naklusali zednici a v byte byl s nimi partner.
Na 100% vim ze jsem detskou chuvicku(tu ktera je pro rodice)uz nemela kam schovat a tak jsem ji dala k par vecem do koupelny.
Vcera pri uklidu jsem chuvicku nenasla-bohuzel.
Partner rikal ze zednici byli ctyri a stali si chodili do koupelny pro vodu a ze prece nemohl neustale chodit za nimi z sledovat je.
Ja vim ze jsem si to mela schovat-moje blbost a jeste v dnesni dobe :roll: :roll: ale co myslite-da se to nejak vyresit?
Prece jenom je to drzost a potom-komu bude jen jedna chuvicka???!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28414
20.11.08 07:46

Jej, to je nemilý :( a mají nějakého „rozumného“ stavbyvedoucího nebo mistra? Třeba by se s nima dalo domluvit, že to vážně pro dcerku potřebuješ, a že nad tím mávneš rukou, kdyby to vrátili. Ale asi jsem naivní :? Nicméně hodně štěstí, ať se to nějak vyřeší :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
20.11.08 08:38

Já bych to zkusila spíš zahrát, jako že jestli se jim třeba nešťastnou náhodou nerozbila a oni jí rovnou vyhodili. Ale že se nezlobíš, je jsi to chtěla vědět. Aby jsi je hned nenařkla z krádeže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
20.11.08 09:52

No držím palec, aby byli přístupný domluvě - u nás při výměně oken „jen“ otočili příbory, který si u mě vyžádali na donesený svačinky a když jsem je večer upozornila, že je chci zpátky - to jim koukali z kapsy u montérek, tak byla hrozná scénka, že jim nadávám do zlodějů a že jsou to jejich vlastní a už jsem je neviděla. Naštěstí to byly stařičký kousky z IKEA za pár korun a když dodělali celej barák, tak se z ničeho nic objevili na rohožce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
20.11.08 11:04

Ja bych se jich zeptala, jestli nahodou nevideli v byte chuvicky, ze si si jista, kde byli a ted je tam nemuzes najit.

Nam se pri vymene oken ztratili penize a to nelezeli jen tak na stole. a Koukam, ze nejsme jedini, komu se neco ztratilo. Je to smutne. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
20.11.08 11:16

Ahoj,

držím palce! Chápu, jak se cítíš, ale asi neporadím. Nás při rekonstrukci paneláku a právě po výměně oken vybrali docela slušně. A hned to nové okno rozbili (doteď pořádně netěsní). :-(
Před 14 dny nás někdo vybral znovu a tím samým oknem (tentokrát ho pro změnu vysklil). Jo… není nad byt v přízemí… :-(
Ještě jednou pevné nervy a hodně štěstí.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
21.11.08 09:48

A není možné, že jsi ji třeba přehlédla? (jen se ptám, mně se také stává, že něco hledám a přitom to mám přímo u nosu…) protože kdo by kradl jednu chůvičku, která mu bude na nic? Ledaže děti nemá a nevěděl, co to je, a tak si myslel, že to v zastavárně udá…
Jinak si myslím, že jediná šance je po dobrém- zkusit se domluvit s tím, s kým máte sjednanou tu práci (někdo za ně musí zodpovídat) že nechceš dělat nepříjemnosti, ale že by ti výrazně pomohlo, kdyby jsi ji dostala zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama