Oddělené ložnice i domácnosti

Anonymní
1.6.18 21:11

oddělené ložnice i domácnosti

Holky, manžel se bez předchozí dohody se mnou rozhodl, že budeme mít oddělené ložnice i domácnosti - já v původním nedodělaném domě s dětmi, on v jiném domě, který mu dali rodiče, kde to potajmu dodělal. Prostě se sbalil a odstěhoval se - šok. Nikdo jsme nic netušili. A jeho představa je taková, že mi bude dávat peníze na domácnost (mínus za něj) a budeme hospodařit každý samostatně a budeme se navštěvovat. Já dojedu za ním, sex, přespím a domů, případně někdy přijede on. Děti k němu na návštěvu dle jejich přání, což je tak jednou za týden na dvě hodiny v sobotu max. Jinak já se starám o barák a o vše, děti, on se stará o „svůj“ barák. A mezitím si dělá, co chce, jezdí, kam chce. na dovolenou s ním jen, když on se rozhodne, že můžu a pozve mě. Podotýkám, že finančně je na tom líp, 15 let jsem mu pomáhala při mém zaměstnání s rozběhnutím firmy, což se před několika lety podařilo. Samozřejmě peníze z firmy jsou „jeho“.

Mám pocit, že se úplně zbláznil. Máte to taky některá tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
182
1.6.18 21:15

Ahoj. Nemam to tak, a kdyby toto udelal, uz bych se rozvadela. Pokud firmu vybudoval za manzelstvi, pulka je tvoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32245

Dost by mě zajímaly jeho motivy.Co za tím je.
Jinak, tento model je báječný u starších nesezdaných partnerů, třeba rozvedených, vdov, vdovců, kteří mají svá hnízda, svůj klid, děti již vylétly obě z hnízda. Oba mají to své, scházejí se podle chuti a mají čas být i sám se sebou.
U otce rodiny dost podezřelé. Ideální podmínky pro bokovku či ústupový manévr, jak elegantně vycouvat z rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5775

To je vtip? Pokud ne a je to hořká realita, manžela bych poslala do pr… Matraci bych mu tedy nedělala. Přijde mi buď nemocnej a nebo pěkně vycuranej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5666
1.6.18 21:16

Tak to je dobry for :) Pan si to predstavuje ponekud divoce, hlavne, ze by za nim jezdila manzelka na sex, zbytek casu by mel pro sebe.Na to bych se opravdu vykaslala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nmdl
1.6.18 21:17

Naprosto žasnu, jak až některé vztahy dokáží vygradovat. :) Nicméně manžel je zralý na definitivní nakopání do zadku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.18 21:23

Ještě jsem včera náhodou zjistila, že si ASI pojistil část společného majetku, že to udělal tak, aby mu to jako nepatřilo. Zatím to nemám potvrzené, ale některé informace, které se ke mně dostaly, to naznačují.

• Citovat
  • Nahlásit
3126
1.6.18 21:27

Penize z firmy samozrejme jeho nejsou, pokud nemate zuzene sjm, mas narok na polovinu v pripade rozvodu. Uprimne, nejaky duvod k tomu ma, pokud ti to uspokojive nevysvetli doporucuju navstivit rychle pravnika a poradit se. Drz se :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2515
1.6.18 21:34
@Hanney píše:
Penize z firmy samozrejme jeho nejsou, pokud nemate zuzene sjm, mas narok na polovinu v pripade rozvodu. Uprimne, nejaky duvod k tomu ma, pokud ti to uspokojive nevysvetli doporucuju navstivit rychle pravnika a poradit se. Drz se :srdce:

Přesně! Mate SJM zúžené nebo ne? A jak může odklonit společný majetek, na to přece potřebuje tvůj podpis. A určité rychle mazat za právníkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2932
1.6.18 21:39

Zakladatelko, a pro tebe je to akceptovatelne?
To nemuze byt snad pro nikoho… :zed: Nejsi zadny hadr na podlahu, mas hrdost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30569
1.6.18 21:55

Okamžitě bych kontaktovala právníka a v to.to případě mu sebrala co nejvíc 8o, už jenom to jak si to naplánoval, no já bych ho v prvním okamžiku asi majzla necim po hlavě 8o

Ale bylo by asi fajn zatím přistoupit na jeho hru a řešit to natajno s tím pravnikem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
1.6.18 22:01

No to je hnus a ještě si diktuje podmínky..ten by vyjel do té své domácnosti a to tak, že napořád :mrgreen: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64604
1.6.18 22:06

Vzdyt Te opustil, jen se nerozvedl oficialne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.18 22:09

Já bych zatím zhluboka dýchala než bych se rozhodla, co chci.
A začala bych zjišťovat, co se děje. Ty mu 15let pomáháš s podnikáním a nevíš kolik vydělává? Máte dva domy a ty jsis nevšimla, že na tom jednom domě dělají řemeslníci, že tam jsou velké peníze? Ty nevíš, jak on tráví volný čas, že nevíš jestli je ve stavebninách, nebo kontroluje řemeslníky na stavbě?

Vy budete mít problémy delší dobu. Zachovej klid, a pokus se zjistit, co se děje. Případně manželovi zděl, že chceš rodinu, a chlapa, co bude s tebou. Hlavně mu ted nevyhrožuj právníkem ani tím, že půlka firmy, je tvoje. Zjisti, co se dějě a co on chce. Podle toho se zařídíš, zatím nic nevíš.

:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64604
1.6.18 22:11
@Anonymní píše:
Ještě jsem včera náhodou zjistila, že si ASI pojistil část společného majetku, že to udělal tak, aby mu to jako nepatřilo. Zatím to nemám potvrzené, ale některé informace, které se ke mně dostaly, to naznačují.

Nema dluhy? :think: nehrozi mu exekuce nebo tak? Asi kravina. Ale nejaky duvod to ma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama