Oddělené ložnice - je naděje na návrat?

Anonymní
14.7.19 17:42

Oddelene ložnice - je naděje na návrat?

Ahoj, s manželem máme 10 měsíců oddelene ložnice, důvod - nula sex (prvně jsem přestala chtít já, teď by nechtěl asi ani on), zbytečny hádky, nerozumíme si. Máme spolu dítě. Jaká je vaše zkušenost s oddelenyma ložnicema, vrátili jste se k sobě nebo je to konečná, nebo proste poslední fáze před rozchodem?

Dik za názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2216
14.7.19 17:48

Podle me konec intimity=konec vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24788
14.7.19 17:50

A co spolu zase začít mít sex? K tomu není potřeba společná ložnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
14.7.19 17:51

Máme oddělené ložnice a vztah klape. O tom to fakt není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.19 17:54

No tak já myslela oddelene ložnice kvůli tomu co jsem psala výš. Chápu ze jsou páry co spi každý jinde třeba proto ze chlap chrápe ale vše klape. Myslela jsem oddelene jako vyústění odcizení v sexu a neshody.

• Citovat
  • Nahlásit
772
14.7.19 17:57

@jita22 za mě taky. Na tom ztroskotala většina mych vztahu, přestalo mě bavit s tema chlapama spát a šlo to pak ráz naráz. Akorát ze jsme neměli děti a mohli jít od sebe hned. Je jedno jestli mate oddelene ložnice nebo spite vedle sebe, problém je ze nespite spolu. A jestli 10 měsíců tak to je dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.19 18:01

Naděje je. Kdyby se nám to nestalo, neuvěřím.

• Citovat
  • Nahlásit
50180
14.7.19 18:06

To bych nedala. Jsem kontaktni. Teda oba jsme nastesti kontaktni. Potrebuji, aby se muz nalepil, obejmul me tou velkou lopatou a funel mi za krk, tzv. lzicky. Pak se citim v bezpeci a tehdy i tvrde usinam, ze jinak mam velmi lehky spanek.
My spime nucene oddelene, kdyz je pryc v praci, tehdy to musime vydrzet, kdyz je doma, tak to nehrozi. Ted dela ve state, kde je casovy posun, takze obcas nemuze v noci spat a diva se na tv nebo casto usina pozdeji. Mi to nevadi, prilepim se a hned usnu.
Doma jeden spi, kdyz mame tichou domacnost a to vypada nasledovne, ze chvilku oba trucujeme, ale dlouho to nikdo nevydrzi, pak jde ten druhy, jestli se nevratis do postele, tak spime na sedacce oba. My jsme proste kontaktni. Nastesti jsme se nasli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.19 18:10
@Anonymní píše:
Ahoj, s manželem máme 10 měsíců oddelene ložnice, důvod - nula sex (prvně jsem přestala chtít já, teď by nechtěl asi ani on), zbytečny hádky, nerozumíme si. Máme spolu dítě. Jaká je vaše zkušenost s oddelenyma ložnicema, vrátili jste se k sobě nebo je to konečná, nebo proste poslední fáze před rozchodem?Dik za názory.

Oddelene loznice mame a vse klape, i sex.

U vas bych si spolecne co nejdriv sedla a probrala to. Chcete se snazit jeste to slepit? :nevim: pokud ano, cim driv tim lip

• Citovat
  • Nahlásit
2955
14.7.19 18:11

Špatný krok - není sex pak oddělené spaní a konec… takhle alespoň večer když jste spali vedle sebe by byla šance ze se to zvrtne. Pokud chceš konec tak v tomhle stylu pokracuj, vedeš si dobre… pokud ne tak honem s tím něco udělej - sved ho nenapadne nějak… a omezit fofrem vycitky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3897
14.7.19 18:13

@Kelsey to je ve stylu: nenech nad naší hádkou zapadnout slunce :srdce: tak by to mělo být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50180
14.7.19 18:16
@Čičorečka píše:
@Kelsey to je ve stylu: nenech nad naší hádkou zapadnout slunce :srdce: tak by to mělo být.

A uz jsme spolu celkem dlouho na dnesni modu rozvodu. Za tyden mame 12 vyroci svatby + tri roky jsme spolu zili pred.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1646
14.7.19 18:16

No a co zkusit mít sex? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.19 18:48

My máme odděleně ložnice 3 roky stalo se tak po úrazu partnera který nemohl do patra a už se prostě nevrátil. Vztah nam jinak klape ale sex nula.

• Citovat
  • Nahlásit
1646
14.7.19 19:56

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie