Oddudlikováváte některá právě dnes?

1451
24.4.17 19:35

Oddudlikováváte některá právě dnes?

Dnešní noc bude dlouhá.. zbavuji syna (26 měsíců) dudlika. Využila jsem že starší odjela na školu v přírodě. Měl ho jen na spaní, ale i tak závisláček.. teď jede samozřejmě scénu. Nechápe že dudlan se „rozbil“ že si ho vyhodil.. hysterický řev. Takže čekám bezesnou noc.. ani nechci rady.. jen se vykecat třeba se někým kdo je na tom právě stejně :mrgreen: :mrgreen: dudlik už pryč musí, ač ho měl jen na spaní tak nám to doporučila zubařka.. a jiná šance kdy by starší nebyla v nejbližší době doma není… no je to mazec. U starší přesně v tomhle věku nebyl problém (byla rozumnější) - dala dudlany miminkům od kačenek :mrgreen: a bylo. S klukem to bude horor evidentně :roll: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2042
24.4.17 19:41

Já teda nechápu, proč se bere dudel takto na sílu :nevim:.však ho má jen na usnutí, ne? To mi nikdy nestálo za nervy moje ani dcery.Ale tak pokud ses rozhodla, tak přeju pevné nervy a aspoň trochu pohodovou noc… ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8690
24.4.17 19:46

Ja se na to prave chystam…syn 25m a taky ho ma jen na spani…porad ale nejak nevim jestlo delam dobre. :nevim: Bojim se, abych se nepripravila o jeho odpo spanek, starsi okamzite prestal spat po obede jak jsme mu vzali dudel (sam by ho rozhodne nedal, zkouseli jsme vse mozne i nemozne… :roll: ) muzu se zeptat na zaklade ceho presne zubarka doporucila…? Myslim jakeho „problemu“? Jinak odebirani dudlika u starsiho bylo neco silenyho asi 14 dni rev u kazdeho usinani, vztekani, hysterie… :nevim: nejak se bojim podobneho scenare u mladsiho…hlavne mame mimco 3m tak dudaky proste doma budou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
24.4.17 19:55

@lucillee tak náš právě přestal přes den spát před 3mi týdny tak toho se už bát nemusím.. Začali se mu rozjíždět zoubky, tak říkala že dudla raděj ne. I ta noc dělá své. přeci jen mít v puse 10 hodin dudlika při spánku není málo, je to skoro polovina dne.. takže říkat má ho jen na spaní je trošičku mimo.. Byla hodinová scéna a ted je 5 minut ticho,..tak asi zabral únavou. Jako ano - rve mi to srdce ale asi víc nervy.. ale to dám. Dávám to i za cenu že jsem se skoro do jeho dvou let pořádně nevyspala páč fakt se často budil - i kvůli dudliku když mu vypadl.. začal spát až poslední 4 měsíce.. tak se bojim že zas přestane.. ale kdo ví no. No je to mazec s malýma závisláčkama. Ale udělali jsme si to sami.. tak teď trpme :mrgreen: musím si dělat legraci nebo by mi ruply nervy a šla shánět dudlika po vesnici :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
24.4.17 19:58
@darkblack píše:
@lucillee tak náš právě přestal přes den spát před 3mi týdny tak toho se už bát nemusím.. Začali se mu rozjíždět zoubky, tak říkala že dudla raděj ne. I ta noc dělá své. přeci jen mít v puse 10 hodin dudlika při spánku není málo, je to skoro polovina dne.. takže říkat má ho jen na spaní je trošičku mimo.. Byla hodinová scéna a ted je 5 minut ticho,..tak asi zabral únavou. Jako ano - rve mi to srdce ale asi víc nervy.. ale to dám. Dávám to i za cenu že jsem se skoro do jeho dvou let pořádně nevyspala páč fakt se často budil - i kvůli dudliku když mu vypadl.. začal spát až poslední 4 měsíce.. tak se bojim že zas přestane.. ale kdo ví no. No je to mazec s malýma závisláčkama. Ale udělali jsme si to sami.. tak teď trpme :mrgreen: musím si dělat legraci nebo by mi ruply nervy a šla shánět dudlika po vesnici :lol:

Tak v tom případě chápu oddudlíkování, pokud ho má celou noc.to je fakt hodně. Já myslela, že usne, dudel mu vypadne, takže ho má denně opravdu je chvíli na usnutí. Takže opravdu pevné nervy!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
24.4.17 20:03

@luca241 právě že většinou ho má celou noc :think: jak mu vypadne tak ho chce. Což je blbí. No usnul.. teď jsem se na něj byla podívat. Ale čekám ještě scény v noci. Případně si ho vezmu k sobě. Manžel má noční :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 20:05
@darkblack píše:
Dnešní noc bude dlouhá.. zbavuji syna (26 měsíců) dudlika. Využila jsem že starší odjela na školu v přírodě. Měl ho jen na spaní, ale i tak závisláček.. teď jede samozřejmě scénu. Nechápe že dudlan se „rozbil“ že si ho vyhodil.. hysterický řev. Takže čekám bezesnou noc.. ani nechci rady.. jen se vykecat třeba se někým kdo je na tom právě stejně :mrgreen: :mrgreen: dudlik už pryč musí, ač ho měl jen na spaní tak nám to doporučila zubařka.. a jiná šance kdy by starší nebyla v nejbližší době doma není… no je to mazec. U starší přesně v tomhle věku nebyl problém (byla rozumnější) - dala dudlany miminkům od kačenek :mrgreen: a bylo. S klukem to bude horor evidentně :roll: :pankac:

Dneska odplenkováváme. Už je nejvyšší čas, 2,5 roku, takže jsem prostě nedala plinku a hotovo. Ale těch slziček co dneska bylo. Božátko moje malé, až natahovalo i mě jak plakala, že chce plínu. Ale loužička v nočníku byla tak aspoň trošku úspěch. Dudlík přijde na řadu hned po tom,. Má ho v papulce od rána do večera a už se jí rozjíždí zoubky. A to bude teprve pláč. Držím palce pro zdárný úspěch :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8690
24.4.17 20:08

@darkblack nas mladej se prave zacal budit v noci a krici mamiii mamiiii, musim mu vrazit dudel a spi dal, ale sama citim, ze uz to neni uplne dobre…a je to nekdy i treba 6× za noc :roll: jenze jsem ted srab kvuli nejmladsi, bojim se ze ji ho bude brat a bude na ni nastvanej. Predni zoubky ma teda uplne natesno u sebe, oproti starsimu, ktery ma mezirku, tak nevim…pres den si na dudel ani nevzpomene, to starsi si o nej zacal okolo druhych narozenin rikat i pres den a mluvil pres nej, tak jsme museli radikalne utnout.

Jojo, udelaly jsme si to samy :lol:ale kdyz ono je taaaak pohodlne miminko „zacpat“ dudanem :lol:

Tak se drz…ja to jeste vecer proberu s chlapem, jestli do toho riznem a dudu zitra zmizi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
24.4.17 20:10

No synek je silene závislý. a starší:-(( výrazně se to zhoršilo nekdy v 9m mejo tehotenstvi a ted s čerstvým miminem. problem je: kdy… teď když je čerstvý sourozenec- všichni radí počkat… ale zuby ma křivé už:-( no ale tad bez didinečka ( tak mu říká ) nejde nikam… nemá ho jen venku :-(( ale ja proste nevim zda to teď dam, jsem nejak rozhozena po porodu :-//

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
24.4.17 20:13

@glitterball to nás čeká na noc taky ale toho se teda bojim méně než dudlika. On je bez plen přes den od roka a půl a ráno někdy mívá i sucho.. takže až se uklidní po téhle oddudlikovací akci tak se pustíme do plen. Ale to bude víc v pohodě.

@lucillee já právě využívám že tu není starší dcera - spí spolu v pokoji a to by se opravdu nevyspala. vrátí se až v pátek, tak snad si za těch pár nocí zvykne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
24.4.17 20:14

My teda zrušili dudlík už někdy v 17ti měsících, ale stylem - stříhání a můžu jenom doporučit. Malá ho měla taky jen na spaní..jeden večer jsme ho střihli jen malinko, další den malinko víc a tak postupně dokud už to nešlo pořádně dudat…jeden večer si ho dcerka jen dala do pusy a ještě před usnutím vyndala a další den dala do pusy, vytáhla a podala mi ho že „nece“. Letěl do koše a už si nikdy neřekla..bez kapky slzy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1451
24.4.17 20:19

@ZuzaMi tohle mi napadlo pozdě právě. Já ho rovnou šmikla - on ho teda měl už i dost rozkouslý.. tak jsem myslela že když ušmiknu tak uvidí že je rozbitej a bude „klid“.. jako sám si ho v poledne vyhodil.. ale večer ho prostě chtěl..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
24.4.17 20:28

Ahojky, my jsme to udělali tak, že jsme ho synovi v 16 měsících ze dne na den dali pryč a už ho nedostal :lol: Že by kvůli němu vyloženě plakal se říct nedá, naštěstí ;) a vůbec si na něho nevzpomněl, tím pádem nebyl na něho závislí, což bylo fajn. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22207
24.4.17 20:29

@darkblack
Dudlík syn zbožňoval a bez něj neusnul. Doktorka mu ho „zakázala“ už na roce. Neměla jsem sílu mu ho zabavit. Nepomohlo ho ani dát čertovi. Jedno pondělí jsem se rozhodla, že se dudlík nedá. Brečel a ptal se po něm. Druhý den to bylo lepší. A třetí den jsme se bavili, že ho má malé miminko, že on je na něj už velký. Kdybych mu ho nechala, dudá dodnes. Prsty si naštěstí necucá. Už si na něj ani nevzpomene :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
24.4.17 20:30
@darkblack píše:
@ZuzaMi tohle mi napadlo pozdě právě. Já ho rovnou šmikla - on ho teda měl už i dost rozkouslý.. tak jsem myslela že když ušmiknu tak uvidí že je rozbitej a bude „klid“.. jako sám si ho v poledne vyhodil.. ale večer ho prostě chtěl..

Jasně no :think: já to právě taky zkusila prvně - vzít a nedat, ale ten kravál večer jsem vydržela asi 2min a vrátila jsem dudlík. Pak jsem zkoumala a přišla na to stříhání postupné noo…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama