Reklama

Odebrání části vejcovodu a vaječníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ladein
Stálice 64 příspěvků 1 inzerát 11.01.17 17:59
Odebrání části vejcovodu a vaječníku

Ahoj holky,

kamarádka dnes byla na operaci a odebrali ji viz. výše. A tak se chci zeptat jak moc to má vliv na početí příp. jaké s tím mohou být komplikace?
Ráda bych pro ní měla dobrou zprávu, tak se ptám zda jste to některá zažila.

Děkuji za info…

Reklama

Reakce:

Gluci
Nováček 1 příspěvek 11.01.17 18:35

Naprosto chapu, jak se kamaradka citi. V dubnu 2016 mi hrozilo odebrani vajecniku a vejcovodu. Nakonec mi vzali „jen“ cas vajecniku. 2 mesice po operaci jsem naprosto prirozene otehotnela. Pokud neni problem s funkci, jde otehotnet i s jednim vajecnikem. Drzim palce! Bude lepe…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:57

Ja mela v srpnu dve laparky tyden po sobe. Prvni mi operovali vajecnik, kde mi praskla velka cysta a tyden na to mi vzali pravej vejcovod s mimodeloznim. Nastartoval se do te doby skoro nefunkcni levy vajecnik a ja prirozene otehotnela tri mesice po operacich a koncim 11tt. Tak hlavu vzhuru ;) M.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama