Odebrání mandlí Kladno, jak to probíhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petru80
Kecalka 354 příspěvků 10.11.14 22:18
odebrání mandli Kladno jak to probiha

Ahoj jedu s dcerou 3 roky do Kladna na odebrání nosní mandli můžete mi někdo napsat jak to tam po příjezdu do nemocnice dále probíhá. Dělají tam ještě nějaké testy z krve a jak je to když vám dítě odeberou k operaci můžu jít s ni než ji dají anestezii nebo mi ji odvezou a jak to je po operaci dekuji

Reakce:
aaababy
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 10.11.14 23:26

Mymu synovi na Kladne v nemocnici chteli vzit nosni mandle ( 5let ) pak mi to nedalo a 2dny pred zakrokem jsem zasla k dr. Cubovi ten se podival dal nam sprej na 2 tydny a nadaval ze nemocnice by jenom operovala. Jinak s ditetem se muze jit k salu a tam si ho s postylkou sestry prevezmou

Erin
Kecalka 309 příspěvků 11.11.14 06:31

Ráno přijedete, podepíšete pár papírů a čekáte ve společném pokoji s ostatními dětmi a rodiči. Děti berou na sál ppodle toho, z jaké dálky jste přijeli. Jeden z rodičů může pak jít s dítkem před sál, tam už si ho pak odvedou. Vy čekáte na pooperačním pokoji, až vám ho po zákroku přivezou. Tam jste s ním, dokud se úplně neprobere. Když už je pak v klidu, nepláče a je stabilizovaný, vracíte se s ním na společný pokoj, kde jste čekali ráno, tam taky čeká druhý rodič. Neboj, je to tam v pohodě, my byli spokojený :hug:

petru80
Kecalka 354 příspěvků 11.11.14 07:57

Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >