Odebrani materske

2
26.6.20 07:07

Odebrani materske

Ahoj holky, zajima me, jestli se nektera z vas setkala s odebranim PPM z duvodu privydelku behem materske pro stejneho zamestnavatele, u ktereho jste na PPM nastoupila?

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4484
26.6.20 07:12

Tak pokud je někdo tak hloupej, že bude ofiko dělat u stejnýho zaměstnavatele a ještě tu stejnou práci, ze které je na PPM, tak dobře mu tak.

Peněžitá pomoc v mateřství dle § 16 písm. a) Zákona č. 187/2006 Sb., o nemocenském pojištění nenáleží za období, kdy je vykonávána činnost (zaměstnání) zakládající účast na nemocenském pojištění, ze které je tato dávka poskytována. V průběhu mateřské dovolené (kdykoliv po šestinedělí) tedy nesmí zaměstnanec vykonávat stejnou práci, ze které čerpá mateřskou dovolenou a peněžitou pomoc v mateřství.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41155
26.6.20 07:15

@terynaaa naprosto bezny postup

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama