Odečet daní na děti a mateřská

83
28.7.19 10:17

odečet daní na děti a mateřská

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda má někdo podobnou zkušenost? měla jsem v zaměstnání odečet daní na děti, pak jsme šla na nemocenskou v těhu a ted mám mateřskou, ten odečet na děti je teda kde? děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20190
28.7.19 10:23
@baruanny píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat zda má někdo podobnou zkušenost? měla jsem v zaměstnání odečet daní na děti, pak jsme šla na nemocenskou v těhu a ted mám mateřskou, ten odečet na děti je teda kde? děkuji moc

Nikde, neplatis dane, tak si z nich nemuzes nic odecitat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62829
28.7.19 10:46
@baruanny píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat zda má někdo podobnou zkušenost? měla jsem v zaměstnání odečet daní na děti, pak jsme šla na nemocenskou v těhu a ted mám mateřskou, ten odečet na děti je teda kde? děkuji moc

Nikde. Nejsou daně, není odečet.
Může odečíst otec, pokud s dětmi žije ve společné domacnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
28.7.19 10:54

Podepsala jsem papír a odečítá si manžel na obě děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50818
28.7.19 11:08

Proto u nás odečítá muž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.20 17:01

Obnovuji tema

A kdyz budu mit ted po rodicaku praci na smlouvu na zkraceny uvazek, tam se tez dela odecet na deti? A jake papiry treba k tomu zamestnavateli dolozit

• Citovat
  • Nahlásit
6260
20.1.20 19:46
@Anonymní píše:
A kdyz budu mit ted po rodicaku praci na smlouvu na zkraceny uvazek, tam se tez dela odecet na deti? A jake papiry treba k tomu zamestnavateli dolozit

Podmínkou je hrubá mzda ve výši aspoň poloviny minimální mzdy, společná domácnost. Dítě je potřeba zapsat do prohlášení k dani, u zletilých dětí potvrzení o studiu a potvrzení od zaměstnavatele otce dítěte, že on si děti neuplatňuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama