Odejde žena za jiným mužem kvůli lepšímu společenskému postavení?

4
1.7.21 19:23

Odejde žena za jiným mužem kvůli lepšímu společenskému postavení?

Ahoj, zkuste můj příspěvek nebrat jako nějakou provokaci, proto se také nekryju anonymem. Trápí mě jedna věc, která ač nenastala, tak mi trochu dělá brouka v hlavě. Mám přítelkyni, závoj zamilovanosti zdá se ještě neopadl, vše je perfektní v našem vztahu. Mám zaměstnání, dostačující mým (naším) potřebám a přáním. Má paranoia spočívá v mnohem vyšším postavení mého bratra, je totiž pilotem (respektive pilotní průkazsi dodělává). Aniž bych se o tomto tématu ve vztahu zmínil, tak je podle Vás velká šance, že odběhne k němu, jakmile láska opadne? Je sice o pár let mladší než my, ale přítomná afrodiziaka i tak můžou zamávat. Nevím, jak by taková situace mohla vypadat a skončit, proto budu rád pokud mě vyvedete z bludu. Nereaguje, pokud mě vnímáte, jako provokatéra, děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18070
1.7.21 19:27

@Marti20 a co je na pilotovi tak super? Navic proc by měla měnit bráchu za bráchu? Fakt se uklidni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
1.7.21 19:28

Je zbytečné se takhle stresovat. Já jsem odešla od bývalého k muži který měl mnohem menší postavení ve společnosti, neměl peníze, ani barák který jsem předtím s bývalým měla. Zamilovala jsem se až po uši, on taky a jsme spolu 6 let. Jsme manželé a máme děti a zamilovaná jsem stále možná ještě víc než ze začátku. Samozřejmě se to stát může ale taky nemusí. Stejně tak si může najít někoho jiného, lépe/hůře postaveného, a nebo taky ty se můžeš zamilovat jinde. Zjistíte že vám to neklape…je to hned…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22462
1.7.21 19:32

Neřekla bych že uteče za bráchou, protože je pilot :D kdyby to byla ženská, co hledá chlapa s nějakým postavením, nebude ztrácet čas s tebou. Jako vzdycky se může zabouchnout jinde, ale kvůli práci toho chlapa asi ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
1.7.21 19:32

Proč by si měla vybrat tvého bratra? Rozejít se můžete, nikdo ti nezaručí, že spolu budete až do smrti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10171
1.7.21 19:36

Proč by měl chtít brácha pilot starší ženskou kterou ojížděl jeho sourozenec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4493
1.7.21 19:39

A jde tedy konkrétně o toho bráchu nebo se bojíš obecně, že odejde „za lepším“? V obou případech by bylo dobré zapracovat na svém sebevědomí, protože co člověk vysílá, to si většinou přitáhne a obavy se naplní. Kdyby měla tvoje přítelkyně hezčí sestru než je sama, měla by se automaticky bát výměny? :think: Jinak těch proměnných, které potenciálně hrají roli v tom, jestli žena odejde za jiným je asi tak miliarda, takže podle mě nelze jednoduše odpovědět, ale jen povolání pilota konkrétně pro mě nemá dostatečnou sílu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1717
1.7.21 19:41

@Marti20 ajejda..
Máš problém se sebevědomím. Považuješ se za přestupní stanici… Ona klidně bráchu chtít může, ale jak jsi přišel na to, že by ji chtěl brácha??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13173
1.7.21 19:43
@Jolka86 píše:
Proč by si měla vybrat tvého bratra? Rozejít se můžete, nikdo ti nezaručí, že spolu budete až do smrti.

Protože letci mají ocelové ptáky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3708
1.7.21 19:45

Začala jsem si s chlapem co bral par kacek a měl holou řiť. Za těch 15 let se vypracoval tak, ze jsem na nej fakt hodně pyšná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22293
1.7.21 19:46
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5422
1.7.21 19:47

A tvůj brácha ti ji chce přebrat nebo co? Nějak nechápu proč by tě měl ohrožovat brácha pilot a ne fešnej kámoš doktor nebo svalnatej programátor nebo gentleman z banky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13629
1.7.21 19:50

Piloti jsou většinou s prominutím hodně na ženské. Jedna jim nestačí. Vždyť tvoje přítelkyně ani tvého bratra chtít nemusí. Pokud se rozejdete. Buď bude s tebou nebo si najde jiného muže a nemusí mít ani vyšší postavení. Najdi si psychologa a popracuj na svém sebevědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3708
1.7.21 19:54
@Náměsíčná píše:
A tvůj brácha ti ji chce přebrat nebo co? Nějak nechápu proč by tě měl ohrožovat brácha pilot a ne fešnej kámoš doktor nebo svalnatej programátor nebo gentleman z banky. [/citace

Prej svalnatej programátor :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
1.7.21 19:56

Za lepsim postavenim odejit muze, pokud je u tebe porad pul seste :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...