Odejít, nebo čekat, že se to zlepší?

Anonymní
27.8.20 16:32

Odejít, nebo čekat že se to zlepší?

Ahoj všichni.. Chtěla bych znát váš názor..
Už 3 roky pracuji ve firmě jako operátorka.. A mě se zdá, že mě můj Mistr nemůže vystát.. Podotýkám že jsem z celé firmy jako druhá nejmladší. No ale teď zpátky k němu, když nám začíná směna tak mě přehlíží..ani mě nepozdraví, když po něm něco potřebuji jako třeba vytisknout papíry nebo něco opravit tak vždy převrací oči jako kdybych ho tím obtěžovala. Vždycky mi dá tu nejhorší a nejtěžší práci, takže kolikrát ani nic nestíhám. A dnes mi oznámil že od příštího tydne půjdu na jinaci halu protože na té mé potřebuje zaučit kamaráda který bude dělat těžší práci pro kluky.. A on moc dobře ví že to na té jiné hale nesnáším a že se mi tam nelíbí protože je tam špatný kolektiv.. Nevím proč ale mám pocit že se mě snaží za každou cenu z tama dostat pryč.. Co si o tom myslíte? :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1828
27.8.20 16:45

Šla bych jinam :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.20 17:02

Važ si sebe a buď si vědomá svých kvalit;) Já už dneska vím, že nemá cenu zůstávat někde, kde si mě neváží, s takovými já už čas neztrácím;)

• Citovat
  • Nahlásit
9068
27.8.20 18:53
@Anonymní píše:
Už 3 roky pracuji ve firmě jako operátorka.. A mě se zdá, že mě můj Mistr nemůže vystát.. Podotýkám že jsem z celé firmy jako druhá nejmladší. No ale teď zpátky k němu, když nám začíná směna tak mě přehlíží..ani mě nepozdraví, když po něm něco potřebuji jako třeba vytisknout papíry nebo něco opravit tak vždy převrací oči jako kdybych ho tím obtěžovala. Vždycky mi dá tu nejhorší a nejtěžší práci, takže kolikrát ani nic nestíhám. A dnes mi oznámil že od příštího tydne půjdu na jinaci halu protože na té mé potřebuje zaučit kamaráda který bude dělat těžší práci pro kluky.. A on moc dobře ví že to na té jiné hale nesnáším a že se mi tam nelíbí protože je tam špatný kolektiv.. Nevím proč ale mám pocit že se mě snaží za každou cenu z tama dostat pryč.. Co si o tom myslíte? :?

A ty jako čekáš, kdyz tě nesnáší, ze ho zajímá, jestli se ti na hale líbí nebo ne? :nevim:
To by udělal mistr, se kterým si za dobre a ne ten, který tě přehlíží.
Navíc on tě může dát, kam on uzná za vhodné. A pokud máš kam jít, tak bez jinam :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
27.8.20 23:08
@Anonymní píše:
Už 3 roky pracuji ve firmě jako operátorka.. A mě se zdá, že mě můj Mistr nemůže vystát.. Podotýkám že jsem z celé firmy jako druhá nejmladší.No ale teď zpátky k němu, když nám začíná směna tak mě přehlíží..ani mě nepozdraví, když po něm něco potřebuji jako třeba vytisknout papíry nebo něco opravit tak vždy převrací oči jako kdybych ho tím obtěžovala. Vždycky mi dá tu nejhorší a nejtěžší práci, takže kolikrát ani nic nestíhám. A dnes mi oznámil že od příštího tydne půjdu na jinaci halu protože na té mé potřebuje zaučit kamaráda který bude dělat těžší práci pro kluky.. A on moc dobře ví že to na té jiné hale nesnáším a že se mi tam nelíbí protože je tam špatný kolektiv.. Nevím proč ale mám pocit že se mě snaží za každou cenu z tama dostat pryč.. Co si o tom myslíte? :?

Cítím z toho obrovskou antipatii a je mi líto, že člověk, který svědomitě tři roky pracuje na jednom místě, nemá ani to elementární právo na slušné jednání. Smekám, že to tam dáváš.

Zmiňuješ věk, no, a není on to nějaký latentní erotoman, který nedává mladou holku? Docela to i cítím z tvého textu, jinak bys to přeci nezmiňovala.

Nebudu ti tady radit, ať změníš práci, kdyby to šlo, tak neřešíš tuto situaci na eMiminu.

Můžu ti jen popřát pevné nervy a hodně štěstí při případném hledání nového zaměstnaní či snášení stávajícího. Opravdu ti moc držím palce, když si vzpomenu na své brigády a podobné jednání, je mi z toho zle. Opatruj se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
28.8.20 04:21

Šla bych jinam, ale zase na druhou stranu, ty si v práci asi moc nemůžeš určovat kde chceš být a kde ne, to by potom nikdo tu těžší práci nechtěl dělat. Je pravda že špatný kolektiv je na nic, s tím se blbě pracuje.Zase máš možnost, bud to ustát a být poslušná ovce a nebo jít jinam, kde budeš mít lepší uplatnění a lepší přístup ze strany kolegů a nadřízených.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama