Odejít nebo zůstat kvůli dětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 21:47
Odejit nebo zustat kvuli detem?

Ahoj holky,

odesli by jste ze vztahu, ktery nema cenu nebo zustaly kvuli detem? Shrnu svoji situaci, jsem s pritelem 5 let, mame 2 deti, 3 a pul roku a mesicni mimi. Bohuzel si od sebe jsme cim dal vic cizi. Ted po porodu je to jeste horsi. Uz delsi dobu v nasem vztahu chybi obejmuti, polibky, doteky, celkove laska.. vim, ze se nemilujeme. sex na bodu mrazu. Spis z nutnosti. Velkou roly proc se tohle deje je skutecnost, ze pritel je alkoholik, kazdy den je uplne stejny, rano jde do prace, prijde z prace a hned saha po pivu a az do vecera chlasta. Cca 6 piv kazdy den, posledni dobou si oblibil jeste k tomu pivu vino. Neni problem vypit celou flasku plus k tomu to pivo. Ja v domacnosti, uklizim jak po detech tak po nem, hrozne me to stve, dela vetsi bordel nez deti a neni schopnej po sobe nic uklidit. Komunikace temer nulova a kdyz tak vetsinou skonci hadkou. Mam pocit, ze sveho pritele opravdu nesnasim a nejlip mi je kdyz je v praci. Ale nase starsi holcicka ma tatinka samozrejme rada a on ma rad ji. To je asi to jediny co nas drzi jeste pohromade. Proto se ptam, co dal. Zustat nebo odejit? Kdyz odejdu musela bych se vratit na Moravu protoze tam mam celou svoji rodinu ktera by mi se vsim pomohla, jak s bydlenim tak s pomoci s detma. Ale zase nadruhou stranu nechci detem brat „tatinka“ i kdyz podle me stoji za houby… ale stejne se ta mala na nej tkazdy den tesi. Jsem z toho uz vystresovana, kazdy den se bojim co se zase bude dit, kdy se zase pohadame, vo jsem zase udelala spatne… uzivam si kazdou chvilku kdy jsem s detma sama. nesnasim to jeho pivo, vsude se valej petky, prazdny sklinky, kdyz to neuklidim ja tak by jsme se v tom za chvili utppily… nechci v takovem prostredi vychovavat deti. Aby to jediny co videli bylo jak se tata naliva.. budu rada za Vase nazory. Ja si uz opravdu nevim rady…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
nostress
Extra třída :D 13619 příspěvků 07.08.18 21:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky,odesli by jste ze vztahu, ktery nema cenu nebo zustaly kvuli detem? Shrnu svoji situaci, jsem s pritelem 5 let, mame 2 deti, 3 a pul roku a mesicni mimi. Bohuzel si od sebe jsme cim dal vic cizi. Ted po porodu je to jeste horsi. Uz delsi dobu v nasem vztahu chybi obejmuti, polibky, doteky, celkove laska.. vim, ze se nemilujeme. sex na bodu mrazu. Spis z nutnosti. Velkou roly proc se tohle deje je skutecnost, ze pritel je alkoholik, kazdy den je uplne stejny, rano jde do prace, prijde z prace a hned saha po pivu a az do vecera chlasta. Cca 6 piv kazdy den, posledni dobou si oblibil jeste k tomu pivu vino. Neni problem vypit celou flasku plus k tomu to pivo. Ja v domacnosti, uklizim jak po detech tak po nem, hrozne me to stve, dela vetsi bordel nez deti a neni schopnej po sobe nic uklidit. Komunikace temer nulova a kdyz tak vetsinou skonci hadkou. Mam pocit, ze sveho pritele opravdu nesnasim a nejlip mi je kdyz je v praci. Ale nase starsi holcicka ma tatinka samozrejme rada a on ma rad ji. To je asi to jediny co nas drzi jeste pohromade. Proto se ptam, co dal. Zustat nebo odejit? Kdyz odejdu musela bych se vratit na Moravu protoze tam mam celou svoji rodinu ktera by mi se vsim pomohla, jak s bydlenim tak s pomoci s detma. Ale zase nadruhou stranu nechci detem brat „tatinka“ i kdyz podle me stoji za houby… ale stejne se ta mala na nej tkazdy den tesi. Jsem z toho uz vystresovana, kazdy den se bojim co se zase bude dit, kdy se zase pohadame, vo jsem zase udelala spatne… uzivam si kazdou chvilku kdy jsem s detma sama. nesnasim to jeho pivo, vsude se valej petky, prazdny sklinky, kdyz to neuklidim ja tak by jsme se v tom za chvili utppily… nechci v takovem prostredi vychovavat deti. Aby to jediny co videli bylo jak se tata naliva.. budu rada za Vase nazory. Ja si uz opravdu nevim rady…

Je mi to strašně moc líto, že prožíváš takové smutné období. :? Život s alkoholikem/nar­komanem, gamblerem…/, je strašné peklo.Proč začal tvůj manžel pít? Dostal by nůž na krk. Buď se půjde léčit, nebo rozchod. Nic jiného nepomůže. Jinak to bude už jenom horší.Kvůli dětem to hlavně urychleně musíš řešit, jinak přeberou i ony jeho vzorce chování do svých životů.Vyhledej taky odbornou pomoc, třeba nějakého psychologa. Nebuď na to sama.Držím moc palce.

Uživatel je onlineAlušáček
Závislačka 3250 příspěvků 07.08.18 21:57

Odešla bych,dětem je takový otec k ničemu… Ale prostě nepochopím,proč si někdo s ožralou pořídí 3deti,to mi rozum nebere a pochybuju,že se změnil během posledních deseti měsíců :roll:

Melpel
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 07.08.18 22:02

@Alušáček Zakladatelka s ním má „jen“ dvě děti, trojka je věk staršího dítěte. Jinak souhlasím, že takový život je na houby. Nechtěla bych, aby v tomto moje děti vyrůstaly.

LeKi
Stálice 76 příspěvků 07.08.18 22:02

Alkoholismus je na pytel. Ja bych zkusila priteli rict, ze mi vadi, ze toho vypije tolik a chtela bych, aby to omezil napr na 2 piva/vina za den/vecer) + mi pravidelne s necim konkretnim pomahal (aby sis taky mohla trochu odpocnout), ze ti soucasna situace vaci na tolik, ze bys mohla i odejit. Dala bych romu tak 2 mesice, zda z tebe nahodou nevyprchaji rozbourene hormony a zda se neco zmeni a pokud ne, sla bych nejdriv treba na mesic (mas li moznost) napr. K tem rodicum, zda to s nim nehne.. To vsechno, pokud tomu chces dat jeste sanci, samozrejme.. Ja bych se asi snazila, to keste zachranit. Pokud s alkoholem bude pokracovat stejnym tempem, tak bych na vztahu urcite netrvala. Sice chudaci deti, ale kdyby mely videt nonstop nalivani otce, tak by byly chudaci jeste vetsi.

Markéta80
Hvězda diskuse 40526 příspěvků 07.08.18 22:02

a ještě před rokem bylo vše super? Ani jste se neznali a hned první dítě :? On takový byl vždy a to Tě nevadilo? Budete to muset vyřešit spolu ale odcházet s měsíčním miminem :?

blumen
Hvězda diskuse 42901 příspěvků 07.08.18 22:03

Me taky fascinuje, ze to pises mesic po porodu. Pije asi delsi dobu, alkoholik nevznikne ze dne na den. Skoda. Kazdopadne s alkoholiky v rodine mam zkusenost a odejit zavcasu. Treba by sel na leceni. Kdyby nechlastal, reknu vydrzet a zapracovat na vztahu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 22:06

@nostress
To nehrozi, on si mysli, ze je normalni kdyz si chlap da po praci par piv… takze on vlastne alkoholik vubec neni… uz jsem mu to rikala tolikrat ze jestli s tim neprestane tak se zbalime a odejdem… a nic… do ted jenom recicky… vim ze s tim jen tak neprestane…

@Alušáček mame 2 deti. Da se rict ze jsem procitla, uvedomila jsem si ze to jak to ted mame, za to muze opravdu ten alkohol… ja si taky rada davala vino,klidne kazdy vecer sklenku, 2 tak mi to prislo ze je to normalni ze on si da par piv… ale uz je toho opravdu moc,proste jak pije tak se mi uplne hnusi, dela to pred detma, rano o vikendu vstanu a uz ma nalitou sklenku.. od Boziho rana, na baraku spousta prace a pak nic nedela, odpoledne si jde klidne lehnout a ja zas sem na vsechno. Driv to tak nebylo,kdyz si dal pivo tak ho to nabudilo nrco delat, byl prscovity… a ted? (Ano za posledni rom se to nezmilo o 160 stupnu).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 22:11

Pardon za ty preklepy, pisu na mobilu a rychle. Za posledni rok se to zmenilo o 160 stupnu tam melo byt v te posledni vete :-)

Ach jo tedkom tady zas chrape dycha na me ty vypary . To se neda vydrzet toto :zed:

nostress
Extra třída :D 13619 příspěvků 07.08.18 22:21
@Anonymní píše:
Pardon za ty preklepy, pisu na mobilu a rychle. Za posledni rok se to zmenilo o 160 stupnu tam melo byt v te posledni vete :-)Ach jo tedkom tady zas chrape dycha na me ty vypary . To se neda vydrzet toto :zed:

Pokud mu to budeš říkat stokrát, a u toho zůstane, nic se nezmění.Počkala bych si, až bude střízlivý, a řekla bych mu to jasně a důrazně ještě jednou, a naposledy, že buď přestane pít, a bude to řešit, třeba ambulantně, nebo rozchod. Ale to si dobře rozmysli, a pak už budeš muset sbalit děti a odejít od něj. Třeba mu pomůže léčba šokem, a když uvidí, že jsi opravdu odešla od něj, tak přistoupí i na tu léčbu. Jinak bych se už k němu nevracela ani náhodou.

blumen
Hvězda diskuse 42901 příspěvků 07.08.18 22:21
@Anonymní píše:
Pardon za ty preklepy, pisu na mobilu a rychle. Za posledni rok se to zmenilo o 160 stupnu tam melo byt v te posledni vete :-)Ach jo tedkom tady zas chrape dycha na me ty vypary . To se neda vydrzet toto :zed:

Bohuzel Ti to melo dojit driv, no. Ted akorat odejit :nevim:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10174 příspěvků 07.08.18 22:29

Hele, zakladatelko, pokud jsi mu to říkala a on pití nenechá, tak není o čem. Ano, může se stát, že bude dělat problémy, že jsi mu odvezla děti, ale to pak bude na posouzení sociálky, jestli je důležitější, aby děti zůstaly v prostředí, kde jsou zvyklé (tedy někde poblíž otce, tzn. problém s odstěhováním), nebo aby měly rodinné zázemí a nežily s alkoholikem.

Obecně jsem dost odpůrce toho, když ženské sbalí děti a odjedou od otce… ale pokud je alkáč, tak tam to IMHO mění situaci.

0___Lenka___0
Stálice 71 příspěvků 07.08.18 22:29

Odejdi

111verunka111
Závislačka 2814 příspěvků 07.08.18 22:32

Nechci být zla, ale věřím že už si mu svůj názor několikrát řekla a on to zřetel nebral a pije dál. Odejdi… S alkoholikem není žádný život dobrý. Jestli si ho nedokázala změnit ty ani děti tak už to nech na jiných rukou. Příště opravdu vybírej pečlivě a vsimej si všeho na chlapovi než si s ním uděláš děti. Hold chyby dělá každý a zamilovaný je slepý.

Janis8
Nováček 07.08.18 22:36

Ať se jde léčit,kvůli vám všem.Pokud ne,odešla bych a třeba si spoustu věci uvědomí.Ale v takovém prostředí aby vyrůstali děti..děs

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >