Odešel. Asi se už nevrátí

Anonymní
7.2.21 16:26

Odešel. Asi se už nevrátí

Jsem z toho ještě v šoku. Je to dnes týden, kdy přítel přišel jako každý den domů a po večeři mi v klidu oznámil, že se stěhuje, že je mezi námi konec, nevidí v našem vztahu budoucnost.

Pak si sbalil tašky a odešel, ke kamarádovi jak jsem později zjistila. První den jsem prosila, aby neodcházel, volala, psala zprávy - trochu odpovídal, ale odmítavě.

Nakonec jsme se i viděli, svůj názor nezměnil. :( Celkově je chladnější, ale zároveň mě pozval na kávu 8o :think: To jsem po rozhodování nakonec přijala a sama jsem mu nabídla, jestli by se mnou šel projít? A šel.
Ale pořád mi nebere telefony, neodpovídá na zprávy - ne, nepíšu nějak urputně. Ale třeba jednou za pár dní. A ne, žádné zprávy, že mi chybí, miluji ho, nedokážu bez něj žít… Od kamarádka vím, že jakmile přijde z práce, jde si lehnout, ani moc nedá jídlu, celkově vypadá strhaně a neupraveně a prý si i prohlíží naše společné fotky a co já osobně vím, sleduje můj instagram a co tam vkládám - podívá se a jinak většinou (ale ne vždy) zmizí na zbytek dne.

Vím, že psát a volat bych neměla, ale všichni to asi známe, když člověk miluje, je to těžké. Kamarádce jsem dokázala zachránit vztah, ale svůj asi svým chováním vědí do záhuby. Pokud je vůbec ještě nějaká šance?
Přitom se snažím na něj nemyslet, zapracovat na sobě, věnovat se koníčkům…

Prosím o anonym, jinak smazat. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3595
7.2.21 16:30

A nezmínil, proč nevidí tu budoucnost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
7.2.21 16:31

Vypadá to, že se rozhodl a na tobě je jeho rozhodnutí respektovat. Nepsat, nevolat, nevnucovat se. Začít se věnovat sama sobě, chvilku si pobrečet a ono bude dobře
Tyhle věci chtějí čas. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
7.2.21 16:33

Jak jste spolu byli dlouho? Bydleli jste spolu? A nez tohle udelal, choval se normalne nebo byl treba odtazity? Je to divny..Ale asi tohle jak se zachoval bych si moc dobre pamatovala. Prijde mi to dost bezcitny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
7.2.21 16:34

Ty jsi si vědoma nějakých chyb? Co děláš?
Trošku nechápu proč odešel, bezdůvodně? Nedal ti žádný důvod? Nebo to mezi vámi stojí za starou bačkoru už delší dobu..těch otázek je mraky, ty si musíš položit jen ty sama, třeba si odpovíš sama jestli má cenu se snažit dál do toho vztahu investovat čas.
Někomu jinému zachraňuješ a sobě nevíš poradit. Hele, hodně štěstí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 16:34

2+ roky a ne, přišlo to doslova ze dne na den. :roll: Předtím zamilovaný, pozorný

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 16:35

@Nelel12 Ne, neumím. Nikdy. Je to můj druhý vztah, o který stojí a především stojím o něj. Cítím, že on je ten pravý. A neumím si nikdy poradit, druhým ano. Kamarádce jsem pomohla několikrát :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
15405
7.2.21 16:36

Především mu dej prostor a čas.

Čím víc se budeš vnucovat, tím méně mu budeš chybět.

Jinak bezdůvodně rozhodně neodcházel, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15405
7.2.21 16:38
@Anonymní píše:
2+ roky a ne, přišlo to doslova ze dne na den. :roll: Předtím zamilovaný, pozorný

Tak v tom případě jeden z důvodů bude, je že naprosto ignoruješ to co prožívá a říká a jedeš si jen svoje a ani tě nenapadne, že on by realitu mohl vidět a prožívat jinak.

A všimneš si že se něco děje až když to s tebou skončí.

Pokud máš pocit, že do té doby bylo všechno skvělé tak se opravdu hluboce zamysli.

A ne- evidentně to není ten pravý. Pro něj byl váš vztah natolik nesnesitelný, že odešel. to že si to neviděla a teď to popíráš je zjevně součást problému.

Příspěvek upraven 07.02.21 v 16:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6755
@Anonymní píše:

No neco v tom byt muselo nebo nekdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444

Muzi, ktery me opusti prakticky bez vysvetleni, bych rozhodne nepsala a nevolala. Pokud spolu mate byt, musid byt ty v roli sebejiste divky, ktera se musi rozmyslet, jestli o dotycneho jeste stoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
@Anonymní píše:
@Nelel12 Ne, neumím. Nikdy. Je to můj druhý vztah, o který stojí a především stojím o něj. Cítím, že on je ten pravý. A neumím si nikdy poradit, druhým ano. Kamarádce jsem pomohla několikrát :mrgreen:

Ok. Co děláš špatně? Víš to? Nebo on je zbabělec a vezme roha hned při prvním problému?
Jinak dodám, mě taky přijede, že ty absolutně ignoruješ, to, co jemu vadí. Na tobě samozřejmě. Třeba to, že neustále někomu raddíš, ale sama sobě poradit neumíš, třeba v tom jak se chovat, co změnit. Nad tím si přemýšlela? Neznám tě, nechci soudit a házet vinu na tebe, ale odejít bezeslov, je silný kafe.

Příspěvek upraven 07.02.21 v 16:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9022
7.2.21 16:39

Kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15252
7.2.21 16:40

Prostě ho nech být, nechápu co mu píšeš, ale nedělej to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18731
7.2.21 16:41
@Anonymní píše:

Hele nezlob se na me, něco tam byt muselo. Pokud by byl ve čtvrtek stastny a zamilovany, tak te v patek neopusti. Spis si něco zásadního prehledla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat