Odešel - jak se s tím vyrovnat?

Anonymní
22.3.20 19:13

Odešel ode mě - jak se s tím vyrovnat?

Zdravím dámy,
potřebuji radu a zároveň se trochu vypovídat. Měla jsem přítele (2 roky), se kterým jsme se před necelým rokem rozešli. Byl to těžký, ale nutný rozchod. Byla jsem už naprosto v pořádku, vyrovnaná, smířená, zkrátka jsem věděla, že je to správné. ALE… Po nějaké době jsme si začali znovu psát, strávili jsme spolu krásný víkend, plánovali znovu společný život a já se znovu totálně zamilovala a věřila, že už to bude napořád. Nicméně bydlíme od sebe daleko a pár týdnů jsme se (vinou z mojí strany - práce atd.) neviděli. Dopadlo to tak, že jsem se dozvěděla, že už mě nahradila nová ženská a je to pro mě teď nepředstavitelně bolestivé. Nerozumím tomu, jak se mohl tak rychle zamilovat a naprosto mě odstřihnout (najednou totální ignorace z jeho strany). Největší bolestí je pro mě to, že mi to upřímně neřekl, ale musela jsem na to přijít sama… netušila jsem, že mu po tom všem nestojím vůbec za nic. Teď nemám tušení, jak se s tím vyrovnat… je tady někdo se stejnou/podobnou zkušeností? Jak to dopadlo? Děkuji :hug:
P. S: Vím, že jsem pitomá a neměla jsem lézt podruhé do stejné řeky, ale stalo se.

Příspěvek upraven 22.03.20 v 19:34

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

610
22.3.20 19:32

Jsem myslela že někdo umřel…viz ten nadpis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 20:17

Problém bych neviděla ve stejné řece podruhé, ale v té vzdálenosti. Pár týdnů se nevidět, je vždy problém. Obzvlášť když začínáte znovu. Jsem také znovu na začátku, tedy podruhé ve stejné řece, a snažíme se spolu trávit opravdu každou chvilku. Jsme zamilovaný snad ještě víc než tenkrát poprvé.
Jinak rozchod přebolí, to víš sama. A taky víš, že on ti ta žádné trápení nestojí.
Bude to dobry

• Nahlásit
  • Citovat
261
23.3.20 00:54
@Anonymní píše:
Zdravím dámy,
potřebuji radu a zároveň se trochu vypovídat. Měla jsem přítele (2 roky), se kterým jsme se před necelým rokem rozešli. Byl to těžký, ale nutný rozchod. Byla jsem už naprosto v pořádku, vyrovnaná, smířená, zkrátka jsem věděla, že je to správné. ALE… Po nějaké době jsme si začali znovu psát, strávili jsme spolu krásný víkend, plánovali znovu společný život a já se znovu totálně zamilovala a věřila, že už to bude napořád. Nicméně bydlíme od sebe daleko a pár týdnů jsme se (vinou z mojí strany - práce atd.) neviděli. Dopadlo to tak, že jsem se dozvěděla, že už mě nahradila nová ženská a je to pro mě teď nepředstavitelně bolestivé. Nerozumím tomu, jak se mohl tak rychle zamilovat a naprosto mě odstřihnout (najednou totální ignorace z jeho strany). Největší bolestí je pro mě to, že mi to upřímně neřekl, ale musela jsem na to přijít sama… netušila jsem, že mu po tom všem nestojím vůbec za nic. Teď nemám tušení, jak se s tím vyrovnat… je tady někdo se stejnou/podobnou zkušeností? Jak to dopadlo? Děkuji :hug:
P. S: Vím, že jsem pitomá a neměla jsem lézt podruhé do stejné řeky, ale stalo se.

Když se dva miluji vždy najdou cestu jak to může fungovat i přes tu dálku atd ale zřejmě to nebylo to opravdové, a pokud to nebylo to opravdové že si dokázal najít ženskou věř nestojí ti za tvé trápení, jináč tobě pomůže už jen čas.. Čas je lék na všechno,, neboj vše bude ok.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama