Odešel k jiné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sweetlady1
Nováček 2 příspěvky 16.10.18 20:20
Odešel k jiné

Ahoj, asi se potřebuji jen vypsat. Opustil me přítel, po 6 letech kvuli jine. Mame malého syna. Ačkoli to nefungovalo delší dobu..tak mě to trápi. Asi jen potřebuji trošku povzbudit..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 16.10.18 20:44

Je to určitě nepříjemná situace,ale netrap se není jediný chlap na světě.Určitě se najde hodný chlap s kterým budeš štastná.Držím pal­ce.

mrav
Neúnavná pisatelka 19481 příspěvků 16.10.18 20:46

Jak je starý syn? Naučíš se žít sama a časem si najdeš někoho jiného. Jsme na tom skoro podobně - mně loni zemřela žena a mám tříletou holčičku.

sirikit
Nadpozemská drbna 26348 příspěvků 16.10.18 20:55
@mrav píše:
Jak je starý syn? Naučíš se žít sama a časem si najdeš někoho jiného. Jsme na tom skoro podobně - mně loni zemřela žena a mám tříletou holčičku.

Ty, mravi, nechci se Tě nijak dotknout, ale o té situaci s Tvojí zesnulou ženou už jsme opravdu všichni četli 20× - 30×. :roll:
Myslíš, že je vážně nutné to opakovat v naprosto každé diskuzi, do které přispěješ? :think:

truelly
Závislačka 2830 příspěvků 16.10.18 20:56

@sirikit a nehledá tu partnerku?

Mart81
Závislačka 3429 příspěvků 16.10.18 21:16
@sirikit píše:
Ty, mravi, nechci se Tě nijak dotknout, ale o té situaci s Tvojí zesnulou ženou už jsme opravdu všichni četli 20× - 30×. :roll:
Myslíš, že je vážně nutné to opakovat v naprosto každé diskuzi, do které přispěješ? :think:

Není to úvodní věta pro možné seznámení? ;)

Mimochodem. V jednom filmu mě zaujal popis situace někoho, komu někdo umřel nebo se mu stalo něco hrozného.

Že zpočátku všichni projevují soustrast, jsou chápaví vůči smutku, zoufalství, třeba i výbuchům vzteku. Jenže uplyne čas a posunou se dál, začnou pro ně být zajímavé jiné věci. Už se baví o něčem novém.

Jenže ten, komu někdo umřel, se jen tak dál neposune. A tak jeho okolí začne ten věčný smutek a omílání ztráty být nepříjemné, otravné, začnou se stranit - už to přeci slyšeli x krát, účast vyjádřili, tak co se ještě po nich chce. ;)

A nakonec ten, kdo prošel hlubokou ztrátou a je vážně ve sračkách, přichází postupně i o známé a přátele, až v tom skončí prakticky sám.

Jen si nepamatuji, jaký to byl film, ale přišlo mi to jako zajímavý postřeh. :think:

sirikit
Nadpozemská drbna 26348 příspěvků 16.10.18 21:19
@truelly píše:
@sirikit a nehledá tu partnerku?

To určitě, ale vzhledem k jeho 16000 příspěvkům už je tu u stálého osazenstva v jistém povědomí a pokud by projevil zájem neznalý nováček, dá se tahle informace napsat dodatečně do SZ.
Na začátku jsem k němu cítila hluboký soucit, ale teď už na mě působí, jako kdyby před sebou nosil transparent "jsem vdovec a sám se starám o malý dítě, litujte mě a obdivujte mě. :( :( "
Recyklace pohnutého osudu na pokračování alespoň v mých očích původní emoce neumocňuje, ale devalvuje. :think:
Ale možná to někdo má jinak, nevím.

sirikit
Nadpozemská drbna 26348 příspěvků 16.10.18 21:20
@Mart81 píše:
Není to úvodní věta pro možné seznámení? ;)

Mimochodem. V jednom filmu mě zaujal popis situace někoho, komu někdo umřel nebo se mu stalo něco hrozného.

Že zpočátku všichni projevují soustrast, jsou chápaví vůči smutku, zoufalství, třeba i výbuchům vzteku. Jenže uplyne čas a posunou se dál, začnou pro ně být zajímavé jiné věci. Už se baví o něčem novém.

Jenže ten, komu někdo umřel, se jen tak dál neposune. A tak jeho okolí začne ten věčný smutek a omílání ztráty být nepříjemné, otravné, začnou se stranit - už to přeci slyšeli x krát, účast vyjádřili, tak co se ještě po nich chce. ;)

A nakonec ten, kdo prošel hlubokou ztrátou a je vážně ve sračkách, přichází postupně i o známé a přátele, až v tom skončí prakticky sám.

Jen si nepamatuji, jaký to byl film, ale přišlo mi to jako zajímavý postřeh. :think:

Ano. Přesně takhle to na mě působí.

Mart81
Závislačka 3429 příspěvků 16.10.18 21:21
@Sweetlady1 píše:
Ahoj, asi se potřebuji jen vypsat. Opustil me přítel, po 6 letech kvuli jine. Mame malého syna. Ačkoli to nefungovalo delší dobu..tak mě to trápi. Asi jen potřebuji trošku povzbudit..

Je na houby, že odešel. Ale to, že z toho vztahu zůstal syn, je fajn. Něco skutečně dobrého jste spolu stvořili a dali tomu vztahu vyšší smysl.

Sweetlady1
Nováček 2 příspěvky 16.10.18 21:23

Synovi je 5let. Ex partner se nejspise kvuli ni ,zacal chovat priserne a to jsem chtela vychazet alespon kvuli malemu.. i kdyz me to nici. Je uplne jak vymeneny ,vim , ze ma ted nejspise ruzovy bryle.. ale nejak se pres to vsechno neumim prenest, nebo nevim jak. .

Hroznej puberťák
Kelišová 5388 příspěvků 16.10.18 21:25
@Mart81 píše:
Není to úvodní věta pro možné seznámení? ;)

Jen si nepamatuji, jaký to byl film, ale přišlo mi to jako zajímavý postřeh. :think:

Jestli to má být úvodní věta pro možné seznámení, tak už by bylo dobré po takové době přijít na to, že působí naprosto opačně…

růžový achát
Závislačka 4998 příspěvků 16.10.18 21:27

@sirikit Mě to neobtěžuje, je mi ho líto a je to určitě borec táta, tak ať si tady nějakou tu hodnou ženu a maminku pro dcerku najde… i kdyby to tady měl psát furt dokola. :hug:

sirikit
Nadpozemská drbna 26348 příspěvků 16.10.18 21:31
@růžový achát píše:
@sirikit Mě to neobtěžuje, je mi ho líto a je to určitě borec táta, tak ať si tady nějakou tu hodnou ženu a maminku pro dcerku najde… i kdyby to tady měl psát furt dokola. :hug:

Taky mě to neobtěžuje, jestli mu to nějak pomáhá.
Jen jsem ho chtěla upozornit přesně na to, na co Puberťák.
Tahle věta je pro seznámení spíš kontraproduktivní, než cokoli jiného.

mrav
Neúnavná pisatelka 19481 příspěvků 16.10.18 21:34
@sirikit píše:
To určitě, ale vzhledem k jeho 16000 příspěvkům už je tu u stálého osazenstva v jistém povědomí a pokud by projevil zájem neznalý nováček, dá se tahle informace napsat dodatečně do SZ.
Na začátku jsem k němu cítila hluboký soucit, ale teď už na mě působí, jako kdyby před sebou nosil transparent "jsem vdovec a sám se starám o malý dítě, litujte mě a obdivujte mě. :( :( "
Recyklace pohnutého osudu na pokračování alespoň v mých očích původní emoce neumocňuje, ale devalvuje. :think:
Ale možná to někdo má jinak, nevím.

Chodím i do jiných diskuzí, kde relaxuji. Proto 16000 příspěvků může být zkreslené číslo. A opravdu nechci, aby mě všichni litovali. Ale ani nechci zůstat sám. Nováčci se učí v tom chodit, my jsme se to učili taky. Nechci zakladatelku podceňovat, ale myslím si,že zatím ani neví, co to je soukromá zpráva. Jen jedna perlička - jedna uživatelka mi jako nováček napsala svůj Email. Ono je problém, že takto veřejně to vidí více lidí. A tak adminky musely mazat…

růžový achát
Závislačka 4998 příspěvků 16.10.18 21:34

@sirikit Tohle si nemyslím, dává tím vědět, že není rozvedený… pro chlapa je to známka jakési nepoužitelnosti do života ( že má dejme tomu nějakou závadu )

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >