Odešel od manželky, ale já ho doma asi nechci.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.5.22 22:35

Odešel od manželky, ale já ho doma asi nechci.

Ahoj,

Je mi asi jasné, co si o mě pomyslíte, ale byla bych ráda za nějakou „radu“ pohled na věc. :nevim:

Bude to dlouhé, popíšu to od začátku. :mrgreen:

Věkově jsme já 23 on 38.. v roli milenky jsem skoro rok. Jinak se známe od mých 18let, od té doby jsme v kontaktu téměř nepřetržitě. (Práce i soukromý život)

Když jsme se poznali, věděla jsem, že to bude pru.er.. původně jsem myslela, že v tom jsem po uši jen já.. ale nakonec to bylo spíše naopak. S tím problémem, že on byl ženatý.

Probíhalo to klasicky, kdy starší a ještě nadřízený má zájem o mladou podřízenou, navíc jsme si během chvíle byly opravdu blízcí díky kontaktu mimo práci (nějak jsme se potřebovali, takový ten člověk, který vám zlepší náladu, jen když ho vidíte..)
Brala jsem to tak, lehce využívala situace, hrála tu hru, ale stále to bylo pouze na vlně flirtu. Takto to trvalo dva roky, kdy se to stupňovalo a stupňovalo..
Když už to začínalo být vážný, tak jsem začala couvat. Nechtěla jsem být v roli milenky. Tak nastali řeči, že se klidně rozvede, že chce být se mnou. (Tomu jsem samozřejmě nevěřila)

Třetí rok se to hodně uklidnilo, všechno se zavřelo/omezilo. Tam jsem se rozhodla, že to flirtování ukončíme. Že nechci být milenka.

No.. bohužel to nevyšlo.. po navrácení do „normálního“ stavu to bylo ještě horší.. po půl roce už jsme to nevydrželi a stali se z nás milenci.. nakonec toho vůbec nelituji, i když je to sviňárna uznávám. Nicméně je nám spolu dobře, já se ještě vázat nechtěla, tak sem si řekla proč ne.

Po nějaké době, když jsme byli na sluzebce na týden, zase zavedl řeč na téma, jak je nám spolu dobře a jak by byl rád, kdyby jsme spolu mohli být.. tak jsem ze srandy nadhodila, že to je jednoduché.. že jestli to opravdu chce, tak ví, co musí udělat.

No a pár dní zpět přišel s tím, že odešel od manželky.. já jsem to vůbec nečekala, že to udělá. Brala jsem to jako klasické řeči, co říkají snad všichni, kteří mají milenky.

Je mi s ním opravdu dobře, nějakou dobu jsem si i snila, jak by to bylo fajn, být spolu.. ale teď, když ta možnost reálně je, si tím nejsem vůbec jistá.

Je to normální? Asi mi vyhovovalo to nezávazno.. navíc, být s někým s kým jsem začala tím, že podváděl? Zároveň o něj nechci přijít.

Prosím nesuďte, ale budu ráda za nějaký slušný pohled na věc, zkušenost

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1397
13.5.22 22:41

A on na tebe nějak tlačí, že když odešel od manželky, tak že nutně musíte být ofiko spolu?
Co vlastně znamená „odešel“? Podal žádost o rozvod, nebo si vzal igelitku a někam se na týden přesunul? Bydlí teď kde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
13.5.22 22:42

Když kvůli tobě odešel od manželky a nechceš o něj přijít, je vám spolu dobře tak to spolu zkuste. Nemusíte se hned stěhovat. Ať si najde svůj být a můžete se scházet, randit, a zkusíte ten vztah pomalu přesunout na jinou úroveň - přítel/přítelkyně pak uvidíte co dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
13.5.22 22:49

Nesoudím tě, život pronáší různé scénáře. Hele tohle je riziko mileneckého vztahu. Někdy se prostě stane, že ten druhý opravdu od partnera odejde “je odejit”. No a najednou ho člověk má doma a vlastně nechce.
Ve výsledku ty ho k sobě domu brát nemusíš. Můžeš to s nim dál držet v rovině jako doposud. Ale až se časem někde zamiluje, přijdeš o něj. Nebo si ho prostě necháš a uvidíš, jak moc Vám to bude fungovat.
Ale na tvůj dotaz. Ano je to normální! Původní dohoda zněla milenci! Takže doma ho, jako svého partnera chtít nemusíš. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.22 22:52

Sama jsem byla v roli milenky 1,5 roku. Občas měl podobné řeči, že by kvůli mě odešel od manželky. Já mu ale vždycky řekla, ať to nedělá, že by nám to stejně pak neklapalo. :) Vyhovovalo mi to tak, jak to bylo. Nechtěla jsem se vázat a už vůbec ne mít vážný vztah. Proto jsem si s ním taky začala. Abych nebyla úplně sama, ale zároveň byla svobodná. Navíc by mi dost vadilo, že mu nevadí podvádět (ikdyž o mě teda jeho manželka věděla), stejně bych takového chlapa nechtěla. Jinak byl strašně fajn. Rozuměli jsme si. Sex úžasnej. Ale pořád tam bylo to ale… Nakonec jsem to ukončila já, v dobu, kdy jsem se chtěla začít poohlížet po vážném vztahu :)

• Citovat
  • Nahlásit
2264
13.5.22 22:52
@Anonymní píše:
Ahoj,

Je mi asi jasné, co si o mě pomyslíte, ale byla bych ráda za nějakou „radu“ pohled na věc. :nevim:

Bude to dlouhé, popíšu to od začátku. :mrgreen:

Věkově jsme já 23 on 38.. v roli milenky jsem skoro rok. Jinak se známe od mých 18let, od té doby jsme v kontaktu téměř nepřetržitě. (Práce i soukromý život)

Když jsme se poznali, věděla jsem, že to bude pru.er.. původně jsem myslela, že v tom jsem po uši jen já.. ale nakonec to bylo spíše naopak. S tím problémem, že on byl ženatý.

Probíhalo to klasicky, kdy starší a ještě nadřízený má zájem o mladou podřízenou, navíc jsme si během chvíle byly opravdu blízcí díky kontaktu mimo práci (nějak jsme se potřebovali, takový ten člověk, který vám zlepší náladu, jen když ho vidíte..)
Brala jsem to tak, lehce využívala situace, hrála tu hru, ale stále to bylo pouze na vlně flirtu. Takto to trvalo dva roky, kdy se to stupňovalo a stupňovalo..
Když už to začínalo být vážný, tak jsem začala couvat. Nechtěla jsem být v roli milenky. Tak nastali řeči, že se klidně rozvede, že chce být se mnou. (Tomu jsem samozřejmě nevěřila)

Třetí rok se to hodně uklidnilo, všechno se zavřelo/omezilo. Tam jsem se rozhodla, že to flirtování ukončíme. Že nechci být milenka.

No.. bohužel to nevyšlo.. po navrácení do „normálního“ stavu to bylo ještě horší.. po půl roce už jsme to nevydrželi a stali se z nás milenci.. nakonec toho vůbec nelituji, i když je to sviňárna uznávám. Nicméně je nám spolu dobře, já se ještě vázat nechtěla, tak sem si řekla proč ne.

Po nějaké době, když jsme byli na sluzebce na týden,
zase zavedl řeč na téma, jak je nám spolu dobře a jak by byl rád, kdyby jsme spolu mohli být.. tak jsem ze srandy nadhodila, že to je jednoduché.. že jestli to opravdu chce, tak ví, co musí udělat.

No a pár dní zpět přišel s tím, že odešel od manželky.. já jsem to vůbec nečekala, že to udělá. Brala jsem to jako klasické řeči, co říkají snad všichni, kteří mají milenky.

Je mi s ním opravdu dobře, nějakou dobu jsem si i snila, jak by to bylo fajn, být spolu.. ale teď, když ta možnost reálně je, si tím nejsem vůbec jistá.

Je to normální? Asi mi vyhovovalo to nezávazno.. navíc, být s někým s kým jsem začala tím, že podváděl? Zároveň o něj nechci přijít.

Prosím nesuďte, ale budu ráda za nějaký slušný pohled na věc, zkušenost

Hlavně nechápu proč jsi mu TY říkala ať odejde od manželky jestli chce být s tebou. Proč jsi to udělala?

Teď už bych to s ním zkusila a sestěhovala se. Uvidíš jak vám to bude klapat.

Nebo natvrdo rozchod a konec.

On má děti?

Příspěvek upraven 13.05.22 v 23:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.22 22:53

@Karamba2020 podal žádost.. zařídil si nájemní byt.
To netlačí, ale je to jen otázka času než na to přijde řeč.. určitě by se neslo s kůží na trh hned..

• Citovat
  • Nahlásit
2131
13.5.22 22:55

Dobře mu tak :mrgreen: :mrgreen:

Řekni mu to upřímně. Ať si najde vlastní bydlení a zkusíte prvně oficiálně randit. Uvidíš, podle jeho reakce. Třeba se ještě k manželce vrátí, když uvidí, že tě nemá jistou. A pokud půjde do vlastního a nebude na tebe tlačit, tak bych mu dala šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2148
13.5.22 22:57

Jen jestli ho celá manželka nevykopla, když na to přišla. :mrgreen: no nic, jestli má děti a ty si budeš co 14 dní hrát na macechu, to bude daleko větší sranda.
Promiň, ale tohle je přece sen každé správné milenky. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.22 22:58

@Karinkas @LucEm děkuju za milé názory..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.22 23:02

@Pajka2020 protože jsem to brala jako plané řeči :nevim: tak sem taky něco plácla, aniž bych nad tím přemýšlela.

Má syna 15let.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
20810
13.5.22 23:07

Je to normální a opravdu si ho nemusíš brát domů. Naopak by mistr měl převzít zodpovědnost za svůj život, zařídit si bydlení, tak aby za ním mohl jezdit jeho syn a ne se nastěhovat k mladičké milence, aby ta mu pokudmožno poskytovala stejný servis jako manželka, ale pořád byla bez nároků, jako když byla milenka.

Na tuhle hru fakt nepřistupuj, pokud neprahneš býti ženuškou. Pána co svoji nudu a frustraci řeší mladými milenkami.

Nemusíš s ním ani zůstat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.22 23:09

@Netopýr1 tady vím, že nevykopla.. nebo teda nevím, jak to u nich bylo reálně za zavřenými dveřmi.. ale i její varianta je, že on odešel.

Má 15leteho syna, tam by to na žádné macechovani opravdu nebylo.. s chlapem co by měl malé dítě bych si ani nezačala

• Citovat
  • Nahlásit
2264
13.5.22 23:10
@Anonymní píše:
@Pajka2020 protože jsem to brala jako plané řeči :nevim: tak sem taky něco plácla, aniž bych nad tím přemýšlela.Má syna 15let.

Člověk by si neměl hrát s city druhého. O tomto bych teda nežertovala.
Dítě je už naštěstí docela velké.

Můžu se zeptat, tobě nepřišel starý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
13.5.22 23:10
@Anonymní píše:
@Pajka2020 protože jsem to brala jako plané řeči :nevim: tak sem taky něco plácla, aniž bych nad tím přemýšlela.Má syna 15let.

Takže nejhorší období pro něj. Je mi ho solidně líto, bude tátu nenávidět a vztahy se budou napravovat hodně těžce, potrvá to roky. :/

Příspěvek upraven 14.05.22 v 14:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat