Odešel od nás manžel. Je tu někdo v podobné situaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 17:49
Odešel od nás manžel. Je tu někdo v podobné situaci?

Ahoj holky, hledám nějakou duši, která je v podobné situaci a pokecala by.

S manželem jsme spolu 10 let, máme dvě 2 děti (7 a 2 roky). Manžel změnil práci a přijde mi, že díky ní změnil i postoj k životu. V práci se našel. Hodně jsme se poslední měsíce hádali, on neuznával mateřskou dovolenou a moje chování, já jeho dlouhé hodiny v práci. Nicméně je to skvělý táta, dětem se věnuje. Ale rozhodl se, že už vedle mě nemůže žít a že se chce odstěhovat. Tak se taky stalo, teď je to měsíc co je mimo náš dům. Řekl mi, že potřebuje čas. Na vánoce bude s námi, nevím co bude, pro děti si jezdí vozí na kroužky, chodí na procházky. Neustále uvažuji jestli někoho nemá, to mi popřel jen chce čas.

Je tu někdo v podobné situaci nebo zažil si to?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Maritina
Kecalka 164 příspěvků 13.12.18 17:54

Jo,presne toto mi rekl ex a nekoho mel. :pocitac: :zed:

jahuhudka
Extra třída :D 12017 příspěvků 13.12.18 17:55

V tve situaci nejsem,ale pokud by se mi odstehoval,ze potrebuje cas ,zkusila bych ho poprosit jestli by nepohlidal v patek ,ze neco mam . A vratila bych se bez komentare nad ranem. Pokud by ho to nevyburcovalo,za­cala bych zit svuj novy zivot ,kde uz by pro nej nebylo misto

GabinkaCh
Závislačka 2971 příspěvků 13.12.18 17:58

Taky myslim,ze nekoho ma

karkarka
Závislačka 3048 příspěvků 13.12.18 18:01

Nejspíš bohužel někoho má

Terkapali
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 3 inzeráty 13.12.18 18:01

No… Podle mě někoho má… :pocitac: :zed: :poblion:

Petrunka87
Stálice 52 příspěvků 13.12.18 18:03

Bohužel si taky myslim ze je v tom jiná :zed: a co ho pozvat normálně domu na kafe a zkusit si promluvit? Zeptala bych se ho i znovu na to jestli někoho opravdu nemá, byla jsi s nim 10 let, přece musíš poznat když lze..

cecetka
Echt Kelišová 7636 příspěvků 13.12.18 18:04

Nechci plasit, ale pokud se uz odstehoval, tak to bude vazne :?

PAN66
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 13.12.18 18:06

Argumentovala bych detmi, ze pokud nekoho maat se k tomu proste postavi a rekne to, at na to sebe i deti mutes pripravit, ze uz cesta zpet nebude.. Nejake vyckavani pokud uz ma jasno a je jen srab to rict.. :roll: :roll:

ka2ka
Extra třída :D 13431 příspěvků 13.12.18 18:32

jak pak by reagoval když by jsi řekla že jdeš teda do práce protože od vás odešel a potřebuješ peníze, s tím že bude hlídat děti

hypno246
Závislačka 2507 příspěvků 13.12.18 18:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, hledám nějakou duši, která je v podobné situaci a pokecala by.

S manželem jsme spolu 10 let, máme dvě 2 děti (7 a 2 roky). Manžel změnil práci a přijde mi, že díky ní změnil i postoj k životu. V práci se našel. Hodně jsme se poslední měsíce hádali, on neuznával mateřskou dovolenou a moje chování, já jeho dlouhé hodiny v práci. Nicméně je to skvělý táta, dětem se věnuje. Ale rozhodl se, že už vedle mě nemůže žít a že se chce odstěhovat. Tak se taky stalo, teď je to měsíc co je mimo náš dům. Řekl mi, že potřebuje čas. Na vánoce bude s námi, nevím co bude, pro děti si jezdí vozí na kroužky, chodí na procházky. Neustále uvažuji jestli někoho nemá, to mi popřel jen chce čas.

Je tu někdo v podobné situaci nebo zažil si to?

Ja byla ve stejne situaci a nekoho mel. Taky chtel hrozne pracovat… vlastne teda ja ho odstehovaka sama abych byla uplne presna …

KiriMaja
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 13.12.18 18:46

JJ, klasika…mám kolem sebe několik takových, co potřebují čas, práce … ale už zapomenout říct, že ji v tom pomáhá jiná :)

začala bych žít svůj život, neb jestli nemá po tolika letech odvahu se k tomu postavit, tak nic…

flybe
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 13.12.18 18:48

Nekoho ma.. a hovado si nechava otevrene vratka

Alkata
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 13.12.18 18:51

Říká pravdu. Potřebuje cas. Najít koule k přiznání, ze uz ma jinou. Srab.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 18:55

oba můžeme za to, že ten vztah šel do háje. Nechci si připustit že by někoho měl, ale možné to je, nová práce, nové kolegyně kolem. Jsme spolu v denním kontaktu, kdyby s někým byl zase si říkám že by mu to jiná netolerovala. Převážně se tedy domlouváme na dětech ale i tak, jsme v kontaktu denně. Dávám šanci těm vánocům, děti miluje, težko je bez nich. Ale zase nechci být s mužem co mě nemiluje.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >