Odešel partner 5 dní před svatbou a jsem v 5 měsíci TT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 14:45
Odešel partner 5 dní před svatbou a jsem v 5 měsíci TT

Holky, včera 5 dní před svatbou si partner sbalil kufry a rozešel se semnou a tím že si nerozumíme, čekáme spolu miminko nevím co teď dělat, jsem na dně.. :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lilyly
Stálice 89 příspěvků 19.08.19 14:49

Jestli to není vtip, tak to je síla… Co se stalo?

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 1 inzerát 19.08.19 14:51

Wau, to je síla 8o a to z ničeho nic? :(

vendulaaa
Závislačka 4978 příspěvků 19.08.19 14:51

No to na to přišel brzy…

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8450 příspěvků 19.08.19 14:53

Bez ochrany až na svatební cestě :mavam: jméno dej po sobě, obrat se na rodiče, soud, i peníze za svatbu se dají vymáhat ;) dále pak sociálka a dávky. Hodně štěstí.

Ivulita
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 19.08.19 14:54

Nepíšeš detaily. Máš stabilní bydlení? Uživíš se do porodu? Uživíš po porodu sebe i dítě? Nejdřív bych se zaměřila na otázky přežití, pokud tě toto pálí, pokud ne, začala bych řešit, jestli chceš uvést přítele do rodného listu. Každopádně mě tvoje situace mrzí, ale uvědom si, že máš ten nejlepší důvod bojovat :hug:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19142 příspěvků 19.08.19 15:03

Boze to je situace.Sice nepises nic vic, co tomu predchazelo atd, ale jestli je to nezvratne a je to tak, jak to je, bojuj a drz se :hug:

kjhui
Závislačka 2643 příspěvků 19.08.19 15:03

To je nějaká epidemie, nebo co? Včera tu byly minimálně dvě diskuze, kde žena v pátém měsíci a chlap začal blbnout. Zkus pohledat nebo třeba sem ty pisatelky nakouknou, asi byste si měly co říct, budete nejlíp vědět co prožíváte..

zu.syk
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 19.08.19 15:06
@kjhui píše:
To je nějaká epidemie, nebo co? Včera tu byly minimálně dvě diskuze, kde žena v pátém měsíci a chlap začal blbnout. Zkus pohledat nebo třeba sem ty pisatelky nakouknou, asi byste si měly co říct, budete nejlíp vědět co prožíváte..

Jen aby to nebyla invaze trollů… tady už jeden fakt nikdy neví :?

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 19.08.19 15:06

@kjhui jestli to neni ten samej troll a jen trochu obmenuje pribehy, jelikoz je linej vymyslet uplne novy

toma0105
Kecalka 402 příspěvků 19.08.19 15:15

Začíná tu být přetrollováno :cert: hezké počasí a lidi se nudí :pankac:,kdyby to byla pravda, tak se pisatelka víc rozepíše.

kjhui
Závislačka 2643 příspěvků 19.08.19 15:15

Těžko říct.. občas se doslechnu co se stalo někomu v okolí a říkám si, vidět to ve filmu nebo tady, tak si řeknu na sto procent to se nemohlo stát, ten kdo to vymyslel byl blázen.. a vono v reálu jo..

těžko říct proč by byl pátej měsíc zlomovej, jestli třeba že ženská přestane vypadat normálně a začne být opravdu už slonice a slabším jedincům mužského pohlaví to začne pomalu docházet…?

Uživatel je onlineUslava
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 19.08.19 15:36
@Anonymní píše:
Holky, včera 5 dní před svatbou si partner sbalil kufry a rozešel se semnou a tím že si nerozumíme, čekáme spolu miminko nevím co teď dělat, jsem na dně.. :,(

Teď zrušit všechno, co zrušit jde, ať jsou tvé finanční ztráty co nejmenší. Dej vědět příbuzným, že svatba nebude. Bydlení máš? Jestli ne, tak to se ihned začni o to starat.
Na dně můžeš být potom. :mavam:

karkarka
Závislačka 4288 příspěvků 19.08.19 15:48
@toma0105 píše:
Začíná tu být přetrollováno :cert: hezké počasí a lidi se nudí :pankac:,kdyby to byla pravda, tak se pisatelka víc rozepíše.

Asi tak. A hlavně ve dvou dnech tři stejná témata.

mrav
Vesmírná mluvilka 32238 příspěvků 19.08.19 15:53

Nenech se - máš nárok na alimenty a výživné pro dítě do dvou let. Drž se - snad svému dítěti najdeš nového, lepšího tatínka. :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama