Odešel, vrátil se, ale stále je do ní zamilovaný

Anonymní
15.5.20 13:13

Odešel, vrátil se, ale stále je do ní zamilovaný

Ahoj. Chtěla bych pomoct pochopit myšlení mého muže. Jsme spolu 15 let. 10 let vztah 5let manželé Jsem o 7 let starší. Jemu 36 mě 43. Léta sme se snažili o dítě. Měla sem gyn. operace. Zkouseli sme několikrát IVF bez výsledku. Nakonec sme zažádali o adopci. Prošli sme tím kolotoče co k tomu patří a pak už sme čekali jen na kouzelný telefon. A v tom sem zjistila, že sem těhotná. Byli sme oba šťastný jak blechy. Těhotenství bylo bez problémů, malá je zdravá. Před rokem, když bylo malé 6m byl manžel na školním srazu a tam se sčuchl se svojí spolužačkou. Vím, že to byla jeho platonicka láska že školy. Měli sme pohodový vztah i manželství. Menší bouřky občas byli, ale nic závažného. Překonali sme hodně zlého a drželi při sobě. Vím, že by za mě i dýchal a já za něj. Vždy byl čestný a fér. Velmi brzy sem začala tušit, že se něco děje. Po měsíci a půl sem na něj uhodila, jestli někoho má. Ne přiznal nic až druhý den mi řekl, že si s ní jen píše a že k ní začíná něco cítit. Prý se mu s ní dobře povídá. Se mnou to prý nešlo. Řekla sem mu ať to utne dokud je čas. Slíbil to a samozřejmě to nesplnil. Možná to zkusil, ale trvalo to dál. Po pár měsících sem na něj opět uhodila a přiznal, že jsou stále v kontaktu. Opět sem mu řekla ať to ukončí jinak jdem od sebe. Že v tomhle žít nehodlám. Samozřejmě, že to nedokázal a navíc spolu zacli spát. V dubnu před velikonoce i sem na něj opět uhodila a přitlačila ho ke zdi, ať se rozhodne. Nechtělo se mu do toho, ale nakonec řekl, že se jí nechce vzdát. Řekla sem fajn, je to vyřešeno. Mám z bytu odejít já s holkou nebo půjdeš ty. Řekl, že půjde on. Ale pěkně to s ním zamával, asi to nečekal. Myslela sem že to s ním s švihne. Na noc odešel se psem na zahradu nebo k ní… nevím. Ráno přivedl psa a řekl, že ho to mrzí, že to takhle nechtěl. Popřál sem mu štěstí, které postavil na základech našeho zničeného vztahu. A řekla sem mu, že mu nepřeji nic zlého, jen aby zažil to co udělal on mě. A pak sbohem. Odpoledne si přišel zabalit, já šla nakoupit, protože u všeho být nemusím. Malou sem mu nechala, aby s ní mohl strávit zbytek odpoledne. Taky sem mu ještě řekla ať to řekne svým rodičům, protože si odmítám dál hrát na fungující rodinku.. Rodičům to zavolal, jeho máma mi pak volala a brečela. Tak sem jí vysvětlila, že už to nešlo takto dál. A prozradila sem jí, že na tom třeba ještě vydělají, protože získají další 2 vnoučata. Ona totiž ta jeho princezna má 2 děti, holky asi 9 a 12 let? Každou pravděpodobně s někým jiným. Jeho sem viděla další den. I když to bolelo, ulevilo se mi. Konečně se to rozseklo. Odstěhoval se k ní. Večer si bral na noc psa k ní abych nemusela venčit a nechávat tu malou samotnou. Takže sem ho viděla každý den. Odešel ve čtvrtek. V pátek mi tedy moc šťastný nepřišel. Já se tvářila v pohodě a dokonce sem se usmívala. V sobotu byl celý den pomáhat švárovy v jiném městě a domů k ní šel až večer. Opět sem se s ním viděla. Vypadal jak hromádka neštěstí a přišlo mi, že má něco na srdci. Já mu nedala šanci mluvit. Řekla sem ahoj, usmála se a vlezla do bytu. V neděli ráno si přišel pro malou. Měl s ní jet na celý den k rodičům. Už na chodbě když mu přiběhla vstříc, začal brečet. Já balila věci pro malou a ignoroval sem ho. Chtěl mi něco říct a zastoupí mi cestu. Nedala sem mu šanci. Zkusil to 2 krát. Až když sem malou přebalovala tak stal těsně vedle mě. Já mu říkala něco ohledně malí a on najednou, že by se chtěl vrátit. Že ty 4 dny bez nás byli peklo. Tak sem mu řekla, cos čekal a že já v tom pekle žijí už třictvrtě roku. A jestli si uvědomuje co po mě žádá, abych v tom pekle pokračovala, protože on tu pipinu stále miluje a neví jak jí dostat z hlavy. Dala sem mu tu šanci s tím, že pokud to podelá už cesta zpátky nebude. Jen sem ho nechtěla rovnou domů, takže spal na zahradě. Domů se chodil vykoupat. My za ním odpoledne chodili na zahradu. Ne vařím mu. Po 14 dnech, když sme dělali holce pokoj.,nabidla sem mu, že tu může přespat. Druhý den se ptal jestli tu může zůstat nebo má jít na zahradu. Byl víkend, řekla sem že může zůstat u nás Jenze6 on to pochopil, že na furt a já neměla další den sílu mu říct ať de zpátky na zahradu. Takže ho mám doma. Koukám jak se mazlí s malou a mě přehlíží jak lány. Mluvíme o běžných věcech, ale přijde mi, že se hlavně vrátil kvůli malé. Když se zeptám jak to má se mnou, tak mě prý miluje. Ale nechová se tak. Zeptala sem se přímo, proč He tak odta] itý. Prý vidí jak mi ublížil a ubližuje. Toť vše a to je to čemu nerozumím. Přitom co se vrátil sme spolu párkrát spali a nepřišlo mi, že by to dělal z povinnosti. Ale pokud ho já neobejmu tak on to neudělá. Vím, že vnitřně bojuje s city k té druhé. Možná už sou zas v kontaktu. Momentálně sem tak unavená, že nemám sílu po tom pátrat. Jen mě to vše vnitřně žere a trápí. Myslíte, že je šance tohle manželství zachránit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3889
15.5.20 13:27

Šance určitě je. Ja osobně vidim problem v tom, co jsi sama napsala- s ní se mu dobře povídalo a s tebou to nešlo. Takže já bych jeste dneska zavolala nejakemu psychologovi nebo psychoterapeutovi a dohodla se s manzelem, ze tam spolecne pujdete řešit proc ta nevera vznikla. Jinak mi přijde, ze jsi se zachovala moc dobře. Zachovala sis hrdost. Ted bys jeste mela zacit bojovat o to, aby to fungovalo dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
15.5.20 13:28

Jako měli jste teprve týden to začít dávat do pořádku. Slíbila jsi mu šanci, tak to zkus, ale dodrzela bych ze je jedna a poslední. Podle psaní bych řekla, ze pochopil co je to za trest. To ze te neobejme se nedivim, sám ví, ze hodně ublížil a aby chodil skemrat sex, nebo se snažit o intimnosti, to by bylo hodně divny. Asi má dost stažené půlky a boji se cokoliv si k tobě dovolit. Můj odhad je, ze to bude chtít tak půl roku než si to nějak sedne a budete zas fungovat normálně a prirozene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
15.5.20 13:30

Ty jo tak to je husty a opravdu zakladatelko nezavidim a mas tedy pekne složitou a prekérní situaci. Ohledne miminka moc gratuluji, takovy krasny zázrak. A jinak jsi dobra, ze jsi to takhle zvládla a vykopla ho a potom jsi delala mrtvého brouka. Ohledne tech citů a toho, ze si zacinas ty si myslim, ze ma strach neco udelat aby jsi potom treba nebyla odtazita nebo se mozna stydí? ukazat svoje city… držím palce at vse dobre dopadne a chlap dostame konecne rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 13:35
@hospodki píše:
Jako měli jste teprve týden to začít dávat do pořádku. Slíbila jsi mu šanci, tak to zkus, ale dodrzela bych ze je jedna a poslední. Podle psaní bych řekla, ze pochopil co je to za trest. To ze te neobejme se nedivim, sám ví, ze hodně ublížil a aby chodil skemrat sex, nebo se snažit o intimnosti, to by bylo hodně divny. Asi má dost stažené půlky a boji se cokoliv si k tobě dovolit. Můj odhad je, ze to bude chtít tak půl roku než si to nějak sedne a budete zas fungovat normálně a prirozene.

Neuváděla sem datumy. Vrátil se 12.4.2020

• Citovat
  • Nahlásit
21805
15.5.20 14:15

Šance určitě je, ale nebude to jednoduchý. On se do té druhé zblbnul, nevyžene jí z hlavy za týden, i když rozumem třeba ví, že to nikam nepovede. Ale snažit by se měl, to určitě. Nejlepší by byla opravdu nějaká poradna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 14:29

Je mi jasné, že se ze dne na den neodmilujeAle sama sem mu řekla, že potřebuji vidět, že o mě opravdu stojí. Občasné objetí by ho nezabilo.Ze mi ten odstup ubližuje. Přesto žádné zlepšení nevidím.

• Citovat
  • Nahlásit
15.5.20 14:40

U mě nucení k blízkosti nemá smysl. Alespoň já z toho reálné uspokojen necítím. Zkus spíš dělat něco, co ti to uspokojení/podporu přinese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 14:49
@nakreslenypanacek píše:
U mě nucení k blízkosti nemá smysl. Alespoň já z toho reálné uspokojen necítím. Zkus spíš dělat něco, co ti to uspokojení/podporu přinese.

A můžeš mi poradit co? Nechci na něj tlačit, ale ta odtažitost mě ubíjí :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 16:28
@Anonymní píše:
Je mi jasné, že se ze dne na den neodmilujeAle sama sem mu řekla, že potřebuji vidět, že o mě opravdu stojí. Občasné objetí by ho nezabilo.Ze mi ten odstup ubližuje. Přesto žádné zlepšení nevidím.
Řešila jsem a pořád řeším téměř totožnou situaci. Manžel se v lednu doznal, že má rok milenku. Přesně jak píšeš, prý se mu s ní hezky povídalo 🙄Taky bych si povídala, kdyby byl víc doma, ale to je jedno. Vyrazila jsem ho, chodil jak bez duše, nešťastný, pak se chtěl vratil. Vzala jsem ho, ale choval se stejně jako ten tvůj. Naprosto. Tak jsem ho vyrazila znovu, páč mě s uráželo, aby se ke mně choval, jako bych byla prašivá. Sex mu nevadil, ale aby pohladil, nebo cokoliv jine, to ne… Odešel k ní a byl u ní 2 měsíce. Domluvili jsme se na rozvodu. Pak mě viděl s jiným mužem, mimochod jen kamarádem… A týden na to přišel, že chce zase zpátky…Taď je doma a fakt se snaží. Ale vím, že ji má pořád v hlavě.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 16:29
@Anonymní píše:
A můžeš mi poradit co? Nechci na něj tlačit, ale ta odtažitost mě ubíjí :(

Já začala intenzivně běhat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 17:30
@Anonymní píše: Řešila jsem a pořád řeším téměř totožnou situaci. Manžel se v lednu doznal, že má rok milenku. Přesně jak píšeš, prý se mu s ní hezky povídalo 🙄Taky bych si povídala, kdyby byl víc doma, ale to je jedno. Vyrazila jsem ho, chodil jak bez duše, nešťastný, pak se chtěl vratil. Vzala jsem ho, ale choval se stejně jako ten tvůj. Naprosto. Tak jsem ho vyrazila znovu, páč mě s uráželo, aby se ke mně choval, jako bych byla prašivá. Sex mu nevadil, ale aby pohladil, nebo cokoliv jine, to ne… Odešel k ní a byl u ní 2 měsíce. Domluvili jsme se na rozvodu. Pak mě viděl s jiným mužem, mimochod jen kamarádem… A týden na to přišel, že chce zase zpátky…Taď je doma a fakt se snaží. Ale vím, že ji má pořád v hlavě.

Tak podráždit jeho žárlivost mě taky napadlo. Ale jak teď v době korona víru, kdy sem jen doma nebo s malou na zahradě 😕Už se těším až se to vše víc uvolní. Zatím sem mu jen asi 3× nechala malou s tím, že já si udělám svůj den. 2× sem byla doma teď potřetí sem jela courat do města. Když zkoušel, že nechá psa doma tak sem mu řekla, že si ho vezme s sebou(jel k rodičům), že já doma nebudu, že jedu do města. Vyfikla sem se, nasadila roušku a jela se dusit do teska a do města 😁Pak sem za nima jela neohlašeně k rodičům. 🙂Aby měl o čem přemýšlet kvůli komu sem se tak vyfikla 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 22:43

Tak je vyřešeno. Skončil to. Miluje mě, ale… Prý si není jistý, že by se někdy srovnal s tím co mi udělal a jak mi tím ublížil. Taky neví jestli by mi to v budoucnu neudělal znovu, nebo já jemu. A taky, že už bych mu nikdy nevěřila. S ní prý v kontaktu není a ani za ní nepůjde. Proč se mi tomu nechce věřit :think:

• Citovat
  • Nahlásit
15.5.20 23:09
@Anonymní píše:
Tak je vyřešeno. Skončil to. Miluje mě, ale… Prý si není jistý, že by se někdy srovnal s tím co mi udělal a jak mi tím ublížil. Taky neví jestli by mi to v budoucnu neudělal znovu, nebo já jemu. A taky, že už bych mu nikdy nevěřila. S ní prý v kontaktu není a ani za ní nepůjde. Proč se mi tomu nechce věřit :think:

Kecy v kleci, nevěř tomu. Mrzí mě to :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21805
15.5.20 23:14
@Anonymní píše:
Tak je vyřešeno. Skončil to. Miluje mě, ale… Prý si není jistý, že by se někdy srovnal s tím co mi udělal a jak mi tím ublížil. Taky neví jestli by mi to v budoucnu neudělal znovu, nebo já jemu. A taky, že už bych mu nikdy nevěřila. S ní prý v kontaktu není a ani za ní nepůjde. Proč se mi tomu nechce věřit :think:

Kecá. Trapák, ani se k tomu neumí postavit a začne s těmi nejotřepanějšími frázemi, co existují :hug: samozřejmě že půjde za ní. Buď silná :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat