Odešla hlenová zátka a bolesti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
439
21.11.19 14:44

Odešla hlenová zátka a bolesti

Ahojky prosím dnes odešla hlenová zátka a hodně, při pohybu hlavně mě teď popichuje v rozkroku a k tomu se mi pridali bolesti zad a mírně tvrde břicho. Může tak rychle po odchodu nastupovat snad porod nebo je to jen následek chystání se porodních cest???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1873
21.11.19 14:48

Může, zkus vanu :palec: Buď se to poradně rozjede nebo to bude klidnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.19 15:42

@dracula-s může a nemusí. Já třeba odchod hlenové zátky nepozorovala ani u jednoho porodu. U dcery prostě přišly bolesti a za 3 hodiny bylana světě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
21.11.19 16:57

Může a nemusí. A souhlasím, zkus vanu. Mě odešla hlenová zátka a trochu plodovky ve 34.tt a nakonec v nemocnici z toho nic nebylo a ještě jsem šla na vyvolání :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
21.11.19 17:57

Taky myslím, že může i nemusí. Zatím bych to viděla na poslíčky a přípravu porodních cest. A jak se všude radí teplá vana, ta mi jen tvrdnutí zhoršila, že jsem z toho byla nesvá, že to pořád asi nejsou kontrakce (a nebyly). Držím palce, ať je porod rychlý. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
21.11.19 18:08

@dracula-s
U prvniho mi odesla mesic predem. Na posledni kontrole tyden pred porodem jsem byla otevrena na 3-4 cm. Zname odesla den pred porodem. Nekomu neodejde vubec… :D Ted jsem 33+1 odchazi uz par dni postupne, otevrena na 2-3 cm, podvozek uz me silene bolel tak pred 15 tydny, ted byl chvili klid a posledni dva dny je to zase jak kdyby me nekdo nakopnul :think:… tak drzim klidek, ale nestresuju se, protoze to muze prijit fakt kdykoliv…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
21.11.19 19:18

Já mám právě příští týden už 41 TT tak mi vůbec nebude vadit, když už konečně vyleze. Vyvolávání a Hamilton tomu se ráda vyhnu :lol:
Ale zatím mě bolí jen ty záda, voda nevoda bolí to furt stejně a stydké kosti jako před rozpadem už asi týden :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.19 19:22

@dracula-s takto bych viděla spíš jako přípravu na porod a trochu bych to zkusila „popohnat“ :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
21.11.19 19:31

@dracula-s Souhlasim s @Kristyna.Vechtova :) Co sklenicka vina, koupel… kdyz nic, tak se minimalne zrelaxujes :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.19 19:54

@dracula-s po odchodu zátky jsem v obou případech po teplé vaně rodila během toho samého dne :)
Takže ja být v této situaci, už si pomalinku obuju botky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
21.11.19 20:12
@Mellounowamanzelka píše:
@dracula-s po odchodu zátky jsem v obou případech po teplé vaně rodila během toho samého dne :)
Takže ja být v této situaci, už si pomalinku obuju botky :lol:

Já zase v obou případech rodila snad až za 3 týdny. Proto si nemyslím, že by měla nutně plašit. Tímhle se prostě nedá řídit. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.19 20:17

@Petule030 proto právě píšu, že já osobně už bych pochodovala ze schodů :lol:
Ale samozřejmě naproti tomu znám ženský co běhaly, bez špuntu (jak říkala kamarádka) pěkně dlouho, takže asi tak, na druhou stranu ve 41tt už není moc šance běhat s břušiskem ještě měsíc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
21.11.19 20:28

Tak mě asi odcházela delší dobu, týden určitě, ale bezbarvá a neřešila jsem, dneska byla lehce růžová. Záda bolet nepřestala, občas zabolí i břicho tak jsem šla luxovat a uvidíme no :D srajdu mám taky a popravdě jestli to dnes nebo zítra nevyjde tak už budu zklamaná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
21.11.19 20:35

@dracula-s To vypada nadejne. Hodne znamych blilo a mely prujem tesne pred, ze se telo zacina cistit. :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1803
21.11.19 22:16

@dracula-s tak jak? Mě dvakrát odešla zátka večer (i s krví) a druhý den jsem porodila. Pokud nemáš porodnici daleko, tak zůstaň doma co to jde, v porodnici je to opruz a nuda. Spát už dneska asi nedáš, co? To je to nejlepší, co můžeš udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat