Odešla hlenová zátka, jet do porodnice nebo ne? 38. týden

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
22.11.19 20:46

Odešla hlenová zátka, jet do porodnice nebo ne? 38. týden

Dobrý den maminy,
jsem ve 38. týdnu. Už třikrát jsem byla v porodnici a vždy mě poslali domů (nízký tlak, poslíčci, zátěžový test) a nechci jen po 4té zbytečně. Včera mi odešla hlenová zátka, aspoň myslím (čirý hlen) a dnes celý den cítím docela silné křeče v podbříšku (jako silné MS bolesti, které musím prodýchat), asi před 2 - 2,5 hodinama jsem dala vanu, ale nepomohla, bolesti jsou stále. Začala jsem měřit, nejsou úplně pravidelné, ale zhruba po 10 minutách. Jeli byste do porodnice nebo ještě čekali?

Děkuji za vaše odpovědi, Ivet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2631
22.11.19 20:48

Na tvém místě bych zavolala do porodnice a zeptala se přímo tam.
I takhle tě můžou poslat domů, že je to ještě na dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.11.19 20:50

Připadám si už jak blázen, jsem prvorodička. Zkusím ještě chvíli počkat jestli se to neustálí a pak budu radši volat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
22.11.19 20:54

@Ivet61 Když mi odešla hlenová zátka tak jsem porodila až za 3 dny. Taky jsem byla 2×v porodnici a po každé mě poslali domů. Řekli mi že dokuď nebudu mít kontrakce aspoň po 5 minutách nebo mi nepraskne plodová voda tak tam budu zbytečně. Tak sem měla 3 dny bolesti a 2 noci sem nespala a až potom mi praskla plodová voda, tak jsme jeli do porodnice. A stejně jsem porodila až 10 hodin potom co mi praskla plodová voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
22.11.19 20:55

Já jela když jsem měla bolesti po 8 až 10 minutách a poslali mě domů že je ještě čas. Zátka mi odešla den předtím. Pokud nekrvacis, nepraskla ti voda nebo nemáš bolesti po 3 minutách, tak nejezdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
22.11.19 20:55

Čekala bych a jela do porodnice pri kontrakcich po pěti minutách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.11.19 21:00

Děkuji za vaše odpovědi, bolesti jsou docela silné, ale zkusím vydržet a stopovat čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
22.11.19 21:04

@Ivet61 bude hůř. Přeji pohodový a rychlý porod. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3612
22.11.19 21:06

Zavolala bych do porodnice, vsak o co jde, povi ti. Jinak nevim, az budes mit pocit, ze to fakt nedavas tak bych jela, ted odpocivej. Uplne si pamatuju jak mi po cely noci v bolestech rano problesklo hlavou, no preci ho neporodim na wc (mela jsem furt pocit potreby na velkou). Ale jak rikam kazda je jina, cinkla bych tam pro klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
22.11.19 21:34
@Ivet61 píše:
Dobrý den maminy,
jsem ve 38. týdnu. Už třikrát jsem byla v porodnici a vždy mě poslali domů (nízký tlak, poslíčci, zátěžový test) a nechci jen po 4té zbytečně. Včera mi odešla hlenová zátka, aspoň myslím (čirý hlen) a dnes celý den cítím docela silné křeče v podbříšku (jako silné MS bolesti, které musím prodýchat), asi před 2 - 2,5 hodinama jsem dala vanu, ale nepomohla, bolesti jsou stále. Začala jsem měřit, nejsou úplně pravidelné, ale zhruba po 10 minutách. Jeli byste do porodnice nebo ještě čekali?Děkuji za vaše odpovědi, Ivet.

Já bych šla. Lepší 1000×zeptat než 1 x litovat. Mas mamky co rodí 3dni a mamky co rodí 4hodiny. Co se Ti může stát? Přinejhorším té pošlou domů. Nebo bych zavolala do porodnice ať už o Tobě ví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17718
22.11.19 21:45

Pockala bych dokud nebudou bolesti po peti minutach aspon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8582
22.11.19 22:21

Jela bych z bolestmi minimálně po 5ti minutách. Pokud pojedeš teď, tak tě buď pošlou domu, a nebo tě nechaj na hekarne, a může to trvat klidně dalsich 10 hodin. Radši tu nejdelší dobu pretrp doma..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1803
22.11.19 22:28

@Ivet61 bolesti budou silné i v porodnici, no a doma je prostě líp. Jak daleko máš porodnici? Pokud to máš třeba do 15 min, tak je to v pohodě, nespěchej. Někdy porod prostě trvá. Zkus odpočívat, pokud to jde, pokud ne, tak hledej něco, co tě zabaví. To dáš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4026
22.11.19 22:31

Jela bych. Po zkušenosti se synem. Taky mi odešla hlenová zátka. Bez bolestí, nekrvácela jsem. Všichni otrávení, že rodit nebudu a že mě pošlou domů. Jo, do doby, než zjistili, že má malej zkaženou plodovou vodu. I doktorka na porodním se vyděsila, že je úplně zelená. V 8 ji píchli, do oběda byl malej venku. Takže radši stokrát zbytečně a být za blbce, než si to pak vyčítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
22.11.19 23:00
@Amelie30 píše:
Jela bych. Po zkušenosti se synem. Taky mi odešla hlenová zátka. Bez bolestí, nekrvácela jsem. Všichni otrávení, že rodit nebudu a že mě pošlou domů. Jo, do doby, než zjistili, že má malej zkaženou plodovou vodu. I doktorka na porodním se vyděsila, že je úplně zelená. V 8 ji píchli, do oběda byl malej venku. Takže radši stokrát zbytečně a být za blbce, než si to pak vyčítat.

Ty brdo, tak to je dobrej horor. Me odešla týden před porodem, bez bolesti, malinko krve, a ani né nenapadlo někam jet. 8o

Zakladatelky, to jsem zvědavá, jestli už je to ono. Držím palce. Jinak těžko radit. Ha jela, když jsem měla asi půl hodiny po dvou minutách, ale když si vzpomenu, jak se to pak rozjelo, tak to bylo slaboucke a teď bych klido jeste pockala -bylo to na úrovni hodně silných ms křečí :lol: ale kazdy to ma fakt jinak a poprve si clovek myslí, ze porodi hned a nikdo to nepozna :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat