Odešla jsem od despoty, je to tu znova?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 20:09
Odešla jsem od despoty, je to tu znova.?

Před lety, s dvouletý synem a v 9 měsíci, jsem sebrala všechnu odvahu a odešla od despoty, který mě léta nicil, fyzicky napadal a vše se dělo před dítětem. Bylo to šíleně, těžké a nevím, kde jsem sebrala poslední zbytky sil a odešla. S jednou taškou a 100kc v peněžence. Narodilo se mi druhé dítě, těžce nemocné. Vše jsem zvládla, nechtěla jsem žádného může, žila jsem jen pro děti. Po letech přišel muž, miloval me děti, byl klidný, pracovitý., hodný. Koupili jsme dům, vzali se. Máme pár měsíců po svatbě a dnes, dnes poprvé na mě moc křičel, řval, málem mi dal facku. Víte proč? Protože jsem ráno dostala velké horečky, nebyla jsem schopná chodit a on se musel starat o děti. Vyčetl mi vše, to že doma nic nedělám (starám se o domácnost, pracuji, vše zarizuji). Vše před dětmi, nejmladší plakal, narikalo. A mně se vrátili to, co před lety. Plakala jsem, prosila ho, ať nás nechá. Ať nechá děti. Pak se ve mě něco zlomilo a já přestala plakát, postavila jsem se mu a řekla mu, že toto už znovu zažívat nebudu a ještě na mě bude útočit, udělám vše abych ho zastavila a bránila své děti. Vše. Holky. Nikdy jsem nebyla tak pevná a rozhodnuta to zastavit. Neodpustím, nebudu hned utíkat. Ale pokud se ta situace zopakuje, okamžitě odcházím. Řekněte mi, proč? Proč mají potřebu ti chlapi ženu tak zranovat a shazovat? Proč se to děje, proč se mění? Já si vzala hodného může, milujiciho a on otočil o 100 stupňů. Už to nechápu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 2406 příspěvků 02.06.19 20:12

Kreté*ni. Testosteron, nevím. Ale udělala jste dobře. Človek si to nesmí nechat líbit.

Jana525
Kelišová 5593 příspěvků 02.06.19 20:14

To bylo poprve, co musel neco v domacnosti delat?
Ty s nim mas dalsi dite, tedy treti?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 20:14
@sediza píše:
Kreté*ni. Testosteron, nevím. Ale udělala jste dobře. Človek si to nesmí nechat líbit.

Nechápu to, fakt ne. Je mi tak uzko, ale neumím popsat ten pocit, který se ve mě zlomil. Byla jsem jak skála, jak lvice ochránit své děti. Přísahám bohu, kdyby na mě vztah ruku, před dětmi, nevím jak by to dopadlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 20:15
@Jana525 píše:
To bylo poprve, co musel neco v domacnosti delat?
Ty s nim mas dalsi dite, tedy treti?

Ano poprvé, je pracovně vytížený, funguje na 110%, dnes už mě to ale složilo. Proste už jsem nemohla. Ano máme společné, jedno dítě.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 02.06.19 20:20

Asi jste si nenastavila hranice vcas a ten ubozak vycejtil prilezitost. Budte prubojna a kdyz si bude vyskakovat, oskubala bych ho o vsechno

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 20:24
@Micaella22 píše:
Asi jste si nenastavila hranice vcas a ten ubozak vycejtil prilezitost. Budte prubojna a kdyz si bude vyskakovat, oskubala bych ho o vsechno

Už se nenechám. Nikdy od žádného chlapa ponizovat, či okrást. Já jsem to potřebovala někde vypustit a přečíst si, jestli vy to chápete. Proč to ti chlapi dělají. Já už ne.

Tarjei
Závislačka 4891 příspěvků 02.06.19 20:26

Ale oni to nedelaji vsichni. Podvedome si vybiras magory.

jannina1
Závislačka 4704 příspěvků 02.06.19 20:30

Doted byl super chapavy a najednou toto? Nejak neverim, spis jsi ho neodhadla a nyni se projevil.

Jana525
Kelišová 5593 příspěvků 02.06.19 20:31
@Anonymní píše:
Ano poprvé, je pracovně vytížený, funguje na 110%, dnes už mě to ale složilo. Proste už jsem nemohla. Ano máme společné, jedno dítě.

Tak jestli jsi doted kolem neho behala jako fretka, tak se nediv. Tyhle krizovy situace je potreba si vyzkouset pred ditetem. Uz pred tim nastavit hranice a naznacit chlapovi, ze nejsi jeho maminka a ani sluzka. Zrejme ten zaprah nezvladl a vybouchl. Misto toho, aby to uznal, ze je toho na neho moc, tak bude tobe rikat, ze jsi lina. Az se uklidni, tak tohle bych s nim v klidu probrala, ze takhle tedy ne.

P4ja
Echt Kelišová 9394 příspěvků 02.06.19 20:32
@Anonymní píše:
Už se nenechám. Nikdy od žádného chlapa ponizovat, či okrást. Já jsem to potřebovala někde vypustit a přečíst si, jestli vy to chápete. Proč to ti chlapi dělají. Já už ne.

Protože věřím v emoční vzorce a nastavení. Takže každý přitahuje to, co vysílá. A pokud jsi od minula nezměnila svoje nastavení, pak jsi k sobě zase přitáhla takového lumpa :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 20:36

Holky fakt nevím, fakt jsem byla dlouho sama s dětmi a nikoho si nepripustila k tělu. Opravdu jsem chtěla slušného člověka. Nevím jsme spolu 7 let a dnes poprvé. Neomlouvá ho, je to neomluvitelne, ví, co jsem prožila a ví, jak moc mě to doteď bolí. Ale jsem šťastná, že umím říct Ne a nenechat se. Holky upřímně, nedivím se, že některé ženy jednají impulsivne. V člověku to pořád je, to týrání. A promění se ve lvici. Uf.

Tarjei
Závislačka 4891 příspěvků 02.06.19 20:44

Zakladatelko, velika vetsina vztahovejch patologii zacina v detstvi. Jaky jsi ho mela?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 20:49
@Tarjei píše:
Zakladatelko, velika vetsina vztahovejch patologii zacina v detstvi. Jaky jsi ho mela?

Otec alkoholik a gembler, věčně nebyl doma. Matka hysterka a pro ránu nešla daleko. V 9 letech mě zmlatila tak, že jsem nemohla dýchat. Nestykame se. Odešla jsem s prvním, co mi vlezl do cesty.

Tarjei
Závislačka 4891 příspěvků 02.06.19 20:55
@Anonymní píše:
Otec alkoholik a gembler, věčně nebyl doma. Matka hysterka a pro ránu nešla daleko. V 9 letech mě zmlatila tak, že jsem nemohla dýchat. Nestykame se. Odešla jsem s prvním, co mi vlezl do cesty.

No vida. Zaklad problemu. Vybiras si podle toho, cos zazila.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama