Odeslání balíku - srovnání dopravců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marfra
Generální žvanilka 23220 příspěvků 26 inzerátů 17.04.18 08:39
Odeslani baliku - srovnani dopravcu

Potrebuju odeslat vanicku vc. stojanku. Nevite, zda existuji nejake webove stranky, kde mi srovnaji postovne vsech dopravcu na ceskem trhu? Ceskou postou posilat nechci. Diky.

Reakce:

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 17.04.18 08:45

@marfra https://www.chytrybalik.cz/

marfra
Generální žvanilka 23220 příspěvků 26 inzerátů 17.04.18 08:50

@P4ja Ať už posíláte cokoliv, naši přepravní partneři vyžadují balení v kartónové krabici. Zboží balené jinak bohužel nemůžeme do přepravy přijmout. :( Tak to bohuzel, tak velkou krabici nemam :( Budu to balit do bublikove a klasicke folie.

marfra
Generální žvanilka 23220 příspěvků 26 inzerátů 17.04.18 08:51

Nejlip mi zatim vychazi „balik123“ Mate nekdo zkusenost?

romuška
Nováček 4 příspěvky 12.10.18 13:13

Nejleší zkušenosti mám s přepravní službou PPL.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >