Odeslání zítra - ČP nebo Zásilkovna?

9182
13.12.20 10:13

Odeslani zitra - Zasilkovna nebo CP?

Ahoj holky. Vim, ze je to ted hod korunou, ale…zitra mi prodejce odesle zbozi a mohu si vybrat mezi Zasilkovnou a CP. Za normalni situace by Zasilkovna byla jasna volba, ted jswm na vazkach…u ceho je vyssi sance, ze dojde do Vanoc? Balicek pujde z Trutnova do Prahy… pripadne da se nekde najit seznam zasilkoven, ktery nejsou zablokovany? U eshopu mi to ibcas pise, ze moje oblibena vydejna je pretizena a nejde tam objednat dalsi zasilka, ale u maleho prodejdce bez toho systemu to neumim zjistit. (Mam tu nenolik vydejen v okoli).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1066
13.12.20 10:14

60:40 pošta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
13.12.20 10:22

Zasilkovnu bych brala spis. Posta je tragedie, nestihaji, nedavaji ani upozornění, baliky co si clovek objedná domu nechavaj rovnou na poště a jeste ani člověku nedaj vedet, ze uz tam leží :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6848
13.12.20 10:23

Ty mista na zasilkovne se porad meni podle aktualniho vytizeni. Kdyz to bude posilat, tak muze nekolikrat denne zkouset, kam mu to system dovoli poslat. Ale tezko rict. Ja bych si hodil korunou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
13.12.20 10:24

Ja objednavala ve čtvrtek a v pátek mi CP pošta balík doručila. Zasilkovna děs, balík z Prahy do Ústí šel týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16449
13.12.20 10:24

Zasilkovna me dorucila zasilku do 2. Dne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6848
13.12.20 10:25

@Kriss Tina u nas treba posta funguje na 100% vsechno az domu, vcetne sms upozorneni a obcas i telefonatu dopredu a to posledne i v sobotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15572
13.12.20 10:27

Rozhodně zasilkovna to snad není ani otázka ne? zasilky mi chodí během 2-3 dnů, dle toho v kolik ji prodávající předá k přepravě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9182
13.12.20 10:28
@Cenarius píše:
@Kriss Tina u nas treba posta funguje na 100% vsechno az domu, vcetne sms upozorneni a obcas i telefonatu dopredu a to posledne i v sobotu.

Unas dorucovatele funguji taky super. Spis se bojim zasekh v depu, kdyby to slo prea malesice… fuj, ani pomyslet nechci. Asi zkusim tu zasilkovnu a vyberu nejakou hur dostupnou a blbou pobocku a budu doufat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19643

Možná bych zkusila na poštu do balíkovny. Zásilkovna je hodně přetížená. Kamarádce teď ani nevzali kód na balíček, který zaplatila a nesla na pobočku. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Tak nevím ve čtvrtek mi máma poslala balík z Poděbrad do Prahy a v sobotu po deváté zvoní telefon (ano správně telefon ne zvonek) ať si dojdu pro balík

• Citovat
  • Nahlásit
19643
13.12.20 10:32
@debra.morgan píše:
Rozhodně zasilkovna to snad není ani otázka ne? zasilky mi chodí během 2-3 dnů, dle toho v kolik ji prodávající předá k přepravě.

Vidíš, a mně třeba ze stejného eshopu chodí líp poštou do balíkovny. To už je ráno na místě. Do zásilkovny chodí kolem poledne, jak jim dojede auto. A minule to ten den nestihli a přišel další.

jak poštu nemám ráda, tak teď bych řekla, že to otázka je. Protože jsou všichni přetížení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19643
13.12.20 10:33
@Anonymní píše:
Tak nevím ve čtvrtek mi máma poslala balík z Poděbrad do Prahy a v sobotu po deváté zvoní telefon (ano správně telefon ne zvonek) ať si dojdu pro balík

Mně včera překvapivě PPL a to jsem obě zásilky zadala v alze na úterý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3278
13.12.20 10:35

Taky bych volila spíš zásilkovnu… je toho teď všude hodně, ale od pošty pořád něco hledám, zásilkovna zatím bez problémů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52240
13.12.20 10:37

Zasilkovna. Ale sama jsem posilala darek tady do VK ve ctvrtek pres CP a vcera byl pridelene pani dorucen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat