Odešli jste i přes zamilovanost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 11:25
odešli jste i přes zamilovanost?

Prosím o anonym, přítel zatím o definitivním odchodu neví a chodí zde…

Odešla jste některá od partnera, i přes to, že jste ho stále milovala? Jak jste se s tím popraly, a přepadávaly vás myšlenky na návrat? Jaký byl důvod odchodu?

Hledám sílu odejít ze vztahu, kde mi byl partner opakovaně nevěrný, samozřejmě nyní tvrdí, že se změnil, přesto mu nemůžu věřit, potíž je v tom, že mimo to se ke mě chová dva roky opravdu nádherně, ale nedokážu být s ním s tímhle vědomím, on to ví a chce na mě čekat, až se rozmyslím a vrátím. O to horší to pro mě celé je…Těch nevěr bylo bohužel několik, kde na seznamce psal a tahal k nám domů jiné ženy, přesto to dosud ani nepřiznal a tvrdí, že to psal za něj kamarád, z jeho mobilu :roll: :zed: vždy v době, kdy jsem pracovně byla mimo domov…asi náhoda, dokonce ve zprávách byla i naše adresa..věřit se mu nedá…a už vůbec ne tomu, že se takový člověk někdy změní (sex jsme měli každý den, nestrádal). Jen se bojím, abych za tím vším dokázala zavřít dveře, je zdatný manipulátor, párkrát do měsíce spolu pracujeme, takže ho budu sem tam vídat :( přesto mě ničí pocit, že bude mít jinou..a že určitě bude, protože já ani netušila, že mě podvádí, a byla jsem šťastná, a další bude taky :,( jak tedy zvládnout odejít a nevracet se :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 16.10.18 11:30

Vždycky se na tu „jinou“ podívej, vědoucně pokývej hlavou a běž si dál za svým :-)

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 16.10.18 11:37

Ano, taky kvůli nevěře, dostávala jsem se z toho pak minimálně rok :? Ale už jsem ho pak nikdy neviděla, „dětinsky“ jsem ho odstranila i z Facebooku, kdybych ho tam denně viděla, zapomínalo by se hůř. Vrátit jsem se nikdy nechtěla, ale bolelo to, nikdy jsem kvůli chlapovi tak moc nebrečela :?

Ale určitě to za to stojí, zasloužíš si lepšího chlapa!!! :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 11:39

@radkka a ted jsi stastna? Mam v planu to same, odstranit z Facebooku, protoze videt ho s jinou, bolelo by me to hodne… on se nechtel k tobe vracet? ten muj totiz tvrdi, ze jsem ta prava a nechce me nechat jit, a me je to hrozne lito, bylo mi s nim dobre, ale rozumove vim, ze musim pryc…jednou by se stejne v tom mnozstvi milenek nasla nejaka, za kterou by me vymenil definitivne, a nechci tohle potom resit treba jiz s ditetem :(

Rosary
Povídálka 42 příspěvků 16.10.18 11:40

Odešla, šlo to. Ale my jsme spolu byly krátce.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 16.10.18 11:44

Zkus se první zamilovat jinde, některé ženy to tak dělají :)

Diaceny
Stálice 67 příspěvků 16.10.18 11:47

Odešla a bylo to skvělé rozhodnutí. Musíš být silná a věřit svému rozumu. Napiš si třeba na papír, za co jsi na něj naštvaná a co vše udělal, jak tě podváděl a když přijde chvíle, kdy srdce přehluší mozek, můžeš si to připomenout. Je potřeba uvědomit si, jak chceš žít a co od případného životního partnera očekáváš a co si domů rozhodně vzít nechceš. Musíš to pak selektovat nekompromisně. Taky by mohlo pomoct představit si, co bys dělala až byste měli společnou domácnost a dvě děti, on by tě podváděl a ty bys měla akorát na výběr to tolerovat a ještě mu dělat zázemí nebo se rozvádět a řešit velké problémy. Takhle dopadnou nechceš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 11:47
@Havran007 píše:
Zkus se první zamilovat jinde, některé ženy to tak dělají :)

uzasna rada…fakt ze jo…kdyz nekoho milujes tak ho proste milujes a nejde jen tak rict, tak se zamiluj jinde…

a pro zakladatelku…ano odesla…protze jsem chtel od vztahu o dost vic nez protejsek…a ano je to peklo, ale snad to k necemu bude…zatim je to cerstvy a o dalsim chlapovi fakt nechci ani slyset…

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 16.10.18 11:50
@Anonymní píše:
@radkka a ted jsi stastna? Mam v planu to same, odstranit z Facebooku, protoze videt ho s jinou, bolelo by me to hodne… on se nechtel k tobe vracet? ten muj totiz tvrdi, ze jsem ta prava a nechce me nechat jit, a me je to hrozne lito, bylo mi s nim dobre, ale rozumove vim, ze musim pryc…jednou by se stejne v tom mnozstvi milenek nasla nejaka, za kterou by me vymenil definitivne, a nechci tohle potom resit treba jiz s ditetem :(

Zkoušel to že začátku, ale já byla neoblomná, před ním jsem nebrečela, byla jsem na něj tvrdá a dal pokoj.
Jsem ráda, že to tak dopadlo, he to hajzlík, trpěla bych s ním i kdyby byl věrný.

Teď jsem moc šťastná, mám skvělého manžela, až mám pocit, že to snad ani není možný :oops: Nikdy jsem tak spokojená nebyla, takže díky bohu, že mě ex podvedl a mohla jsem potkat svého muže. Na tebe taky čeká lepší! Takového osla, promiň, jakého máš doma si určitě nezasloužíš.

Musíš mít ráda sebe a uvědomit si, že život je krátkej, chceš ho prožít šťastná, ne? :kytka: :kytka: :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 11:52
@Anonymní píše:
uzasna rada…fakt ze jo…kdyz nekoho milujes tak ho proste milujes a nejde jen tak rict, tak se zamiluj jinde…a pro zakladatelku…ano odesla…protze jsem chtel od vztahu o dost vic nez protejsek…a ano je to peklo, ale snad to k necemu bude…zatim je to cerstvy a o dalsim chlapovi fakt nechci ani slyset…

a nechybí ti? Nemáš pocit, že se chceš vrátit? Mám strahc právě z toho, že teď večery budu sama, a bude mi chybět, do toho budu mít možnost se vrátit a bude těžké to neudělat :( zatím se fakt cítím jako slaboch

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 11:54

Ano, odešla.Nesnesla jsem už dál to jak přehlížel a jak mě trestal za „neposlušnost“. V momentě kdy jsem se balila, jsem věděla, že je konec a tak to i brala(bylo to peklo).Já, ale taky věděla, že mě kontaktovat nebude…kontaktoval, asi po dvou měsících.Byla jsem v nervách a na schůzku šla, na ní jsem se dozvěděla, jaká jsem pořád byla hnusná a jak nesekala latinu :lol:
začala jsem se smát a ptala se ho, že když se budu chovat slušně a podle představ, tak jestli bude třeba ten sex :lol: no, poslal mě někam, ale vůbec mi to nevadilo.
Jako smutná jsem byla dlouho, zklamaná, ale pořád přesvědčená, že to nebyl ten pravý.Hodně mi pomohla změna prostředí po rozchodu a nové koníčky,nová náplň času.Sem tam rande.A on během chvilky někoho měl a pak znovu :)
Z kontaktů jsem si ho taky odebrala.Prosím anonym, pro mě moc citlivé,nechci to prát veřejně.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 16.10.18 11:55
@Havran007 píše:
Zkus se první zamilovat jinde, některé ženy to tak dělají :)

Tohke bych nikdy nikomu neporodila. Sama jsem to lepila hned dalším vztahem a byla to katastrofa. Myslela jsem si, že jsem s rozchodem srovnává, nebyla, zpětně vím, že všechny problémy následného vztahu pramemily z toho, že nejsem v pohodě. Byla jsem emocionálně nevyrovnaná, žárlivá, přitom taková normálně nejsem.
Ale může to mít každý jinak. Každopádně, když miluješ, tak snadno nezapomeneš.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 16.10.18 11:58
@Anonymní píše:
a nechybí ti? Nemáš pocit, že se chceš vrátit? Mám strahc právě z toho, že teď večery budu sama, a bude mi chybět, do toho budu mít možnost se vrátit a bude těžké to neudělat :( zatím se fakt cítím jako slaboch

Musíš se zabavit, večer vyrazit s kamarádkou na víno, do kina, do divadla… Nebo cokoli, co máš ráda. Vybrečení se člověk nevyhne, ale nesmíš se mučit tím, že budeš sedět opuštěná doma a litovat se. :hug:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 16.10.18 12:05
@Anonymní píše:
uzasna rada…fakt ze jo…kdyz nekoho milujes tak ho proste milujes a nejde jen tak rict, tak se zamiluj jinde…

to samozřejmě nejde jen tak říct, není to rychle řešení. Ale do doby než se znovu zamiluje, tak se podle mě bude trápit a bude mít nutkání se k němu vrátit. Ale tak my muži to asi bereme jinak, u mě by to teda bylo přesně naopak.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 16.10.18 12:10
@radkka píše:
Tohke bych nikdy nikomu neporodila. Sama jsem to lepila hned dalším vztahem a byla to katastrofa. Myslela jsem si, že jsem s rozchodem srovnává, nebyla, zpětně vím, že všechny problémy následného vztahu pramemily z toho, že nejsem v pohodě. Byla jsem emocionálně nevyrovnaná, žárlivá, přitom taková normálně nejsem.
Ale může to mít každý jinak. Každopádně, když miluješ, tak snadno nezapomeneš.

a pomohl Ti ten katastrofický vztah dostat se z toho předchozího vztahu?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >