Odeznění těhotenských příznaků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 06:50
Odeznění těhotenských příznaků

Dobrý den,

ráda bych se vás tu zeptala, zda tu někomu odezněly prvotní příznaky těhotenství celkem brzy? Mám 10+5, nezvracela jsem, ale bylo mi celodenně nevolno, každé dvě hodiny mě sžíral hlad, nemohla jsem si lehnout na bok, aniž by mě nebolel podbřišek atd. Ale teď vše ok. Jsem sice nemocná a popravdě vnímám spíš tu nemoc, ale je to možné nebo se mám obávat? Každý mě straší a je to mé první těhotenství, tudíž s tím nemám absolutně žádné zkušenosti. K lékaři jdu až 6.2.

Moc děkuji za vaše komentáře a zkušenosti. :oops:

Reakce:
allise
Povídálka 42 příspěvků 25.01.19 06:59

Nedělej si starosti, spoustě těhotných špatně není vůbec :-). Vajíčko se ti nejdříve usazovalo v děloze, proto tě bolel podbřišek, ale teď už je v pořádku na svém místě a není důvod, abys něco cítila. Navíc jsi nemocná, takže namísto celodenního postávání a popocházení asi ležíš a odpočíváš, což taky pomáhá. Buď v klidu a užívej si bezproblémového těhotenství!

jackq19
Kecalka 108 příspěvků 25.01.19 07:38

Mezi 10.-12.tt se stabilizuje hCG, takže nevolnosti mohou ustupovat. Každý to má samozřejmě individuální, ale myslím, že se nemusíš bát.

biancaa
Stálice 74 příspěvků 25.01.19 08:11

a jak dlouho už je ti lépe? mne se obcas udělalo lépe na cca jeden az dva dny,clovek uz měl nadeji,ze uz treba nevolnosti presly a uz bude dobre,ale za ty dva dny byly v plne sile zpet :lol:

debra.morgan
Kelišová 6152 příspěvků 25.01.19 08:22

mě tehtenske priznaky odešly strasne brzo, snad kolem 8tt..... a vše bylo v poradku ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 09:15

@allise Moc děkuji, myslela jsem si to. :) Ale znáte to, okolí, které už to ví, je spíš strašákem než útěchou. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 09:16

@biancaa No asi tři dny. :D Budu doufat, že je vše v pořádku a už se to nevrátí. :lol:

Celina
Závislačka 4212 příspěvků 25.01.19 10:23

Ty, co tě straší pošli ihned tam, kde slunce nesvítí, to za prvé.
Za druhé nečti kdo měl jaké příznaky, každá jsme jiná a někdo propluje těhotenstvím úplně v pohodě, nikde není psáno, že těhotenství = zvracení, někomu je prostě dobře. Buď za to ráda a užívej si, že je ti fajn :mavam:

biancaa
Stálice 74 příspěvků 25.01.19 11:30

neboj,urcite je vse v poradku! kazda zena proziva tehotenstvi jinak. a je fakt ze jsi na konci 1. trimestru,to už máš nevolnosti nejspis za sebou! drzim palce at uz se nevrati! :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >