Odhlášení z evidence ÚP

Anonymní
11.1.20 19:26

Odhlaseni z evidence up

Ahoj maminky chtela bych se zeptat kdyz chci odhlasit z evidence z up jde to i pisemne pres email nebo tam musim dojit odobne ma s tim nekdo zkusenosti? Moc dekuji za odpoveď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2892
11.1.20 19:36

Pokud mate elektronicky podpis, tak by to jit melo si myslim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1772
11.1.20 20:01

Žijeme v 21. století, máme internet, můžeme na dálku uzavírat smlouvy, kupovat domy, nebo si třeba i založit bankovní účet.

Jenže státní správa je vždy trošku pozadu. Tím pádem předpokládám, že na úřadě práce by se mohli pohybovat mentálně někde na úrovni 16. století. Jen namísto podpisu kachním brkem namočeným v inkoustu použiješ čínskou propisku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69996
11.1.20 20:59

@Tomkins No, na rozdíl od vsech obcanu, vsechny urady tu datovou schránku maji, takze tvuj vykrik je dost mimo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1772
11.1.20 21:18
@j.a.n.i1 píše:
@Tomkins No, na rozdíl od vsech obcanu, vsechny urady tu datovou schránku maji, takze tvuj vykrik je dost mimo.

Elektronický podpis a datová schránka jsou dvě naprosto odlišné věci. Zakladatelka chtěla poslat mail, ne si zakládat datovou schránku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69996
11.1.20 21:27

@Tomkins Coz nic nemeni na tom, ze tvoje kecy o 16 stoleti jsou mimo. A s up jde elektronicky komunikovat minimalne pres tu datovku a velmi pravdepodobne i tim mailem s elektronickym podpisem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1772
11.1.20 21:50
@j.a.n.i1 píše:
@Tomkins Coz nic nemeni na tom, ze tvoje kecy o 16 stoleti jsou mimo. A s up jde elektronicky komunikovat minimalne pres tu datovku a velmi pravdepodobne i tim mailem s elektronickym podpisem.

Jen říkám, že na úřadu práce neumí polovina zaměstnanců ani pořádně s počítačem, takže i mail s elektronickým podpisem bude pro řadu z nich nepřekonatelná překážka, protože pomalu ani neví, co to je. A nepleť sem pořád tu datovku. O té mluvíš jenom ty a normální smrtelník nepodnikatel si ji nebude dobrovolně zakládat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
11.1.20 21:59

Ja jsem teda jen poslala mail, ze chci ukoncit evidenci, v priloze jsem poslala prac. smlouvu a pak mi jen prisel dopis potvrzeni o dobe evidence. Ani na ten mail neodpovedeli. Takze to jde i takto jednoduse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 08:12

Vše probehlo v poradku po mailu na Úp jsem nemusela pani byla moc hodna a rekla ze mi potvrzeni posle postou kdyz chytnete fajn pani je vse ok

• Nahlásit
  • Citovat
8606
13.1.20 08:15

@Tomkins co to meles prosím tě? Stačí mít elektronicky podpis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 08:18

@g.sandova nechtej po me elektronicky podpis nic nechtej podepsat jen mi poslou postou do kdy jsme byla evidovana abych mohla donest na vzp tim to haslo zadny podpis nepotrebovali :joy: :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.1.20 08:18

Pardon za smajliky ty tam byt nemeli

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama