Odhlášení z pojištění

10596
28.6.13 13:58

odhlášení z pojištění

Holky, nevíte co vše potřebuji, když se chci odhlásit z pojištění v ČR?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27209
28.6.13 14:01

Jako zdravotního? A budeš pak pracovat v jiném státě nebo jak? Musím prokázat, že jsi (budeš) pojištěná jinak a jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
28.6.13 14:03

Ano budu pracovat v Německu, tudíž stačí prac. smlouva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27209
28.6.13 14:10

Pracovní smlouva nebo pokud už máš nějakou kartičku pojištovny. Muž to posílal mailem spolu s nějakým prohlášením (prohlášení o dlouhodobém pobytu pojištěnce v cizině), já byla na VZP osobně.
Jo a měla bys jim vrátit kartičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
28.6.13 14:11

Právě, že přes týden tu nebudu, tak leda meilík. Máme pojišťovnu ZPMV

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27209
28.6.13 14:13

Zkus se u té své přímo zeptat, ale mělo by to být podobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JulkaD
28.6.13 14:33

Ahoj. Tyjo ja jsem tam jen sla a odhlasila se. Nikomu jsem nic nevysvetlovala proc atd. Odevzdas karticku a podepises ukonceni. Potom pri navratu ze zahranici jen dolozis, ze jsi byla po celou dobu pojistena. Mas tak praci, tak bude stacit takovej formular-to si pak najdes…:)) si ted nevybavuju :roll: bo jestli jdes jen cestovat dlouidobe, tak nejaky cestovni pojisteni. Jo akorat pul roku byses nemela vracet na uzemi cr:)))– ale tak…znas ro ;)

• Citovat
  • Nahlásit
27209
28.6.13 14:38

@JulkaD vrátit se můžeš, ale nesmíš se chtít pojistit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JulkaD
28.6.13 14:44

@pikola ji:))

• Citovat
  • Nahlásit
gabrielagabri
28.6.13 15:15

Ja jsem to jen oznamila doporuc.dopisem.pak jsem se necekane vratila, tak jsem jim to objasnila, ukazala pas a prukaz pojistence pojistovny, kde jsem byla pojistena v zahran. vse ti ale rekne jejich infolinka-jaksi presneji nez emimino :-)

• Citovat
  • Nahlásit
12181
28.6.13 15:55

Ja si prinesla na pojistovnu pracovni smlouvu a myslim, ze i nejakou vyplatni pasku, ale nic po me nechteli. jen sepsali nejake cestne prohlaseni, ktere jsem musela podepsat s tim, ze az budu chtit pojisteni obnovit (nezrusili mi ho uplne, jen zastavili), ze budu muset dokazat, jak jsem byla po tu dobu pojistena. Jiz 7 let na pojistovnu chodim pro doklad kvuli popelnicim a zatim po me nic dokazat nechteli :D Jen mi pokazde pripominaji, ze az se budu vracet, musim prokazat pojisteni jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat