Odhlašení z UP - zdravotní pojištění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 16:55
Odhlaseni z up zdravotni pojisteni

Ahoj maminky chtela bych se zeptat jak probiha odhlaseni z uradu prace na jak dlouho se mohu odhlasit? A kdyz si chci pojistne platit sama tak muze se to posilat pres ucet nebo musim nekam chodit? Dekuji za odpoved

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9114 příspěvků 13.05.19 17:13

Normálně přijdeš a řekneš, že se chceš odhlásit a nemusíš tam být vůbec. Pojistné se určitě dá platit online. Ale nevím, jak to první. Jestli se tam musíš nahlásit jako samoplátce.

Cenarius
Kecalka 352 příspěvků 13.05.19 17:16

Na UP nemusis byt vubec. A sel bych na ZP si zjistit jak a kam to mas platit a to je vse.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 17:16

Ohledně toho pojistného. Musis si dojít na zdravotní pojistovnu, buď ti da slozenku nebo bankovní účet, kam to pošleš. Ale neni zbytečné si sama platit 1 803 Kc? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 17:21
@Anonymní píše:
Ohledně toho pojistného. Musis si dojít na zdravotní pojistovnu, buď ti da slozenku nebo bankovní účet, kam to pošleš. Ale neni zbytečné si sama platit 1 803 Kc? :nevim:

Ja se chci odhlasit jen na dva mesice umrel mi tata mamky manzel a od maminy bydlim 100km a nechci dojizdet jsem na schuzky tak chci byt s mamkou nez se to uklidni samozrejme budu mezitim hledat praci to ano ale ted chci byt sni aspon nejaky cas a na pohovory ted naladu nemam

P4ja
Echt Kelišová 9114 příspěvků 13.05.19 17:23
@Anonymní píše:
Ja se chci odhlasit jen na dva mesice umrel mi tata mamky manzel a od maminy bydlim 100km a nechci dojizdet jsem na schuzky tak chci byt s mamkou nez se to uklidni samozrejme budu mezitim hledat praci to ano ale ted chci byt sni aspon nejaky cas a na pohovory ted naladu nemam

Upřímnou soustrast :,( Jinak se zkus zeptat na ÚP, jak se to řeší. Třeba ti pomůžou. :hug:

Uživatel je onlinewelovefashion
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 87 inzerátů 13.05.19 17:49
@Anonymní píše:
Ja se chci odhlasit jen na dva mesice umrel mi tata mamky manzel a od maminy bydlim 100km a nechci dojizdet jsem na schuzky tak chci byt s mamkou nez se to uklidni samozrejme budu mezitim hledat praci to ano ale ted chci byt sni aspon nejaky cas a na pohovory ted naladu nemam

tak pokud máš nějakou normální referentku, tak jí tohle řekni a třeba ti dá termín až za 2 měsíce, nebo ti minimálně řekne co musíš podepsat, aby tě vyřadili z evidence UP…

Na pojišťovně nahlásíš a oni ti dají papír s infem kam a s jakým variabilním symbolem to posílat… určitě nevadí když to posíláš z cizího účtu

:hug:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 17:52
@welovefashion píše:
tak pokud máš nějakou normální referentku, tak jí tohle řekni a třeba ti dá termín až za 2 měsíce, nebo ti minimálně řekne co musíš podepsat, aby tě vyřadili z evidence UP…

Na pojišťovně nahlásíš a oni ti dají papír s infem kam a s jakým variabilním symbolem to posílat… určitě nevadí když to posíláš z cizího účtu

:hug:

Proc z ciziho ze sveho uctu to budu posilat

Uživatel je onlinewelovefashion
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 87 inzerátů 13.05.19 18:10
@Anonymní píše:
Proc z ciziho ze sveho uctu to budu posilat

Jasně, nějak jsem si to nepozorně přečetla a nabyla jsem dojmu, že chceš posílat z něčího účtu, takže kdybys chtěla, což ty teda nechceš, tak to jde… :mavam:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 13.05.19 18:52

Normalne prijdes na UP s tim, ze chces ukoncit evidenci na vlastni zadost. Sepisete to, dostanes potvrzeni o ukonceni evidence a pak budes poucena, do kolika dni si s tim potvrzenim mas zajit na zdravot. pojistovnu. ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66144 příspěvků 13.05.19 18:55
@Anonymní píše:

Odhlas se ted a prihlas se zpet 28.6. a nemusis platit zadne zdravotni…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 19:28
@j.a.n.i1 píše:
Odhlas se ted a prihlas se zpet 28.6. a nemusis platit zadne zdravotni…

Proč 28.6?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66144 příspěvků 13.05.19 19:31

Abys to stihla ještě v červnu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 19:45
@j.a.n.i1 píše:
Abys to stihla ještě v červnu…

Aha to jsme nevedela ja myslela ze kdyz se odhlasim treba 15 tak ze bud muset zdravotni zaplatit i za tenhle mesic?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66144 příspěvků 13.05.19 19:51

Nene, platit musíš jen pokud si „bezprizorní“ celý kalendářní měsíc.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama