Odhlašeni z Úřadu - práce rozumíte tomu někdo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 09:51
Odhlašeni z Uradu prace rozumite tomu nekdo

Ahoj maminky manzel se chce odhlasit z uradu prace tak jsme se ptala jestli to jde a odepsali mi tohle ale absolutne tomu nerozumime ani jeden nerozumite tomu nekdo prosim moc by nam to pomohlondekuji za odpoveď

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9036 příspěvků 14.05.19 09:54

Já bych to neřešila. Normálně bych přišla, že chci vyřadit. Nikdo ho tam nemůže držet, jen si musí za sebe potom platit zdravotní.

ontar
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 14.05.19 09:55

Píšou tam, že tam má dojít a odhlásit se…co je na tom nejasného?

Alyss
Extra třída :D 10682 příspěvků 14.05.19 09:57

Přesně, normálně stačí tam přijít a říct, že se chce odhlásit. Úřednice to s ním sepíše a pak akorát půjde oznámit změnu na zdravotní pojištovnu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 09:59
@Alyss píše:
Přesně, normálně stačí tam přijít a říct, že se chce odhlásit. Úřednice to s ním sepíše a pak akorát půjde oznámit změnu na zdravotní pojištovnu.

A kdyz ma doma doporucenku kterou nema vyplnenou nic ale i presto chce odhlasi musi ji donest vyplnenou nebo ne? A odhlasi ho i bez toho

mag
Extra třída :D 11147 příspěvků 14.05.19 10:01

Odhlásí ho v případě, že nenastala skutečnost pro vyřazení z evidence. Řekla bych.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 10:09
@mag píše:
Odhlásí ho v případě, že nenastala skutečnost pro vyřazení z evidence. Řekla bych.

To znamena co?

Alyss
Extra třída :D 10682 příspěvků 14.05.19 10:10
@Anonymní píše:
A kdyz ma doma doporucenku kterou nema vyplnenou nic ale i presto chce odhlasi musi ji donest vyplnenou nebo ne? A odhlasi ho i bez toho

Tak to fakt netuším..

mag
Extra třída :D 11147 příspěvků 14.05.19 10:15
@Anonymní píše:
To znamena co?

Patrne pokud se nedostavil na schuzku nebo nebyl na doporuceni u zamestnavatele od UP

Uživatel je onlinemalá_holka
Extra třída :D 11123 příspěvků 14.05.19 10:18
@Anonymní píše:
To znamena co?

sepiště žadost o vyřazení z evidence. a pošlete to doporučeně. ke dni, kdy to bude doručeno ho z evidence vyřadí. jen nevím jestli nebudou dělat peklo kvůi té nevyplněné doporučence. to by ho pak vyřadili sankčně na půl roku, to by se nemohl po tu dobu znovu evidovat. ale třeba budou v pohodě a jen ho vyřadí na vlastní žádost. Do té žadosti napistě bez uvedení důvodu a je to.

P4ja
Echt Kelišová 9036 příspěvků 14.05.19 10:32
@Anonymní píše:
A kdyz ma doma doporucenku kterou nema vyplnenou nic ale i presto chce odhlasi musi ji donest vyplnenou nebo ne? A odhlasi ho i bez toho

Já to fakt nechápu. Normálně si nechá vyplnit doporučenku a pak se odhlásí jako rozumnej člověk. Nebo se chce odhlásit proto, že nemá tu doporučenku??

Jinak ÚP není povinná instituce. Nikoho tam nedrží a hlásit se tam nemusí, když nechce. Jen to lidi většinou tak dělají, protože dostanou pordporu a stát za ně platí zdravotní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 10:39
@P4ja píše:
Já to fakt nechápu. Normálně si nechá vyplnit doporučenku a pak se odhlásí jako rozumnej člověk. Nebo se chce odhlásit proto, že nemá tu doporučenku??Jinak ÚP není povinná instituce. Nikoho tam nedrží a hlásit se tam nemusí, když nechce. Jen to lidi většinou tak dělají, protože dostanou pordporu a stát za ně platí zdravotní.

Ne on ani s tou doporucenkou jit nechce potvrdit

mag
Extra třída :D 11147 příspěvků 14.05.19 10:40
@Anonymní píše:
Ne on ani s tou doporucenkou jit nechce potvrdit

No tak at se odhlasi pred tim, nez se ma dostavit s tou doporucenkou. Pak to bude ok.

Beyourself18
Nováček 1 příspěvek 14.05.19 14:21

Ahoj, tohle jsem řešila nedávno. Nechtěla jsem jít na tu doporučenku, tak jsem ji prázdnou donesla na ÚP, řekla jsem, že chci vyřadit z evidence a vyřadila mě na vlastní žádost a ne sankčně.

Váš příspěvek
Reklama